Zavrieť

Porady

Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
Lui a to akosi skoro začínaš, už si jak naši obchodníci .
...mám ešte zanôtiť niečo od telekomu
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
Tweety
Lui a to akosi skoro začínaš, už si jak naši obchodníci .
...mám ešte zanôtiť niečo od telekomu
To určite nie, ešte by si im tú stupidítu pokazila, radšej sa Ty nemontuj medzi profesionalov.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
lujza.j
Tweety
Lui a to akosi skoro začínaš, už si jak naši obchodníci .
...mám ešte zanôtiť niečo od telekomu
To určite nie, ešte by si im tú stupidítu pokazila, radšej sa Ty nemontuj medzi profesionalov.
sme sa s deckom na tom...že reklamní mágovia od telekomu...asi na niečom fičia....tuhý matroš...že by šalvia....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Tweety
lujza.j
Tweety
Lui a to akosi skoro začínaš, už si jak naši obchodníci .
...mám ešte zanôtiť niečo od telekomu
To určite nie, ešte by si im tú stupidítu pokazila, radšej sa Ty nemontuj medzi profesionalov.
sme sa s deckom na tom...že reklamní mágovia od telekomu...asi na niečom fičia....tuhý matroš...že by šalvia....
...už keď ste načali...aj Orange začal oblbovať ľudí.

Hlavná hviezda je Čeklovkský. On je asi za každú srandu, ešte keď je aj solídne honorovaná.....ale čudujem sa mu...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
Tweety
lujza.j
Tweety
Lui a to akosi skoro začínaš, už si jak naši obchodníci .
...mám ešte zanôtiť niečo od telekomu
To určite nie, ešte by si im tú stupidítu pokazila, radšej sa Ty nemontuj medzi profesionalov.
sme sa s deckom na tom...že reklamní mágovia od telekomu...asi na niečom fičia....tuhý matroš...že by šalvia....
Možno nie si ďaleko od pravdy, a možno je ten matroš aj po záruke alebo, žeby tí mágovia?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Tweety
lujza.j
Tweety
Lui a to akosi skoro začínaš, už si jak naši obchodníci .
...mám ešte zanôtiť niečo od telekomu
To určite nie, ešte by si im tú stupidítu pokazila, radšej sa Ty nemontuj medzi profesionalov.
sme sa s deckom na tom...že reklamní mágovia od telekomu...asi na niečom fičia....tuhý matroš...že by šalvia....
Prd šalvia! Jačmenné seno si dali...... a riadne prehnité, splesnivené......
0 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Chcela by som Vam napisat recept na ANJELSKE OCI...
30 dkg hl.muky
10dkg kryst.cukor
stipka soli
2x vanil.cukor
8 dkg mlete orechy.....lieskove,vlasske/co mate doma/
200gr masla-ja som vybrala z chladnicky a nasruhala do cesta
2 zltka
POSTUP: muka,cukor,orechy a stipku soli premiesame na robote,pridame zltky a tvrde maslo,vypracovane cesto dame aspon na hodinku odlezat do chladnicky.
Z cesta rukami formujeme gulky velke asi ako vlassky orech,poukladame na plech vystlany papierom a do kazdej gulky koncom varechy spravime dierku.
Upecene vyberieme a este raz verechou spravime dierku,posypeme cukrom/miesam krystalovy a vanilkovy/
Do kazdej dierky davam lyzickou zohriate zele,/toho roku som mala vinickove od svagriny/
Pecieme pri 180 stupnou asi 10 minut.
Z tejto davky Vam vyndu cca 60 kusov.
Su vyborne a pekne vyzeraju

Dobru chut.
1 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Napecene uz manm,pernicky,fukane kokosove rozky,burizonove gulky,suhajdy,linecke kolieska a anjelske oci,este upeciem vanilkove rozky,kokosky a grilaz,tieto musia byt na sviatky vzdy,
3 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Pozeram,ze rok 2014 som ukoncila a rok 2015 zacinam...
15_21.2615_21.26
P14-12-15_22.31.jpg  
P14-12-15_22.26[01].jpg  
P14-12-15_21.27.jpg  
P14-12-15_22.26.jpg  
1/1
15 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ja zacinam az pondelok tymto

5 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Ja tento rok upečiem len zemplínsky kolačok ku kapustnici (ak ho v BA nezoženiem niekde v obchode), závin štedrák a raw guľky kokosové, makové, orechové ... a to všetko budem chystať až na štedrý deň ... bobaľky som už kúpila
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

aj toto vyskusam.
http://www.napadynavody.sk/fantastic...kolieska-p1153
4 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

alaya pamätám sa na kolieska s lyžicou bravčovej masti, hladká múka, cukor a kúsok kakaa. Boli dobré krehké, ale recept som už nenašla
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

avalik
Ja tento rok upečiem len zemplínsky kolačok ku kapustnici (ak ho v BA nezoženiem niekde v obchode), závin štedrák a raw guľky kokosové, makové, orechové ... a to všetko budem chystať až na štedrý deň ... bobaľky som už kúpila
Avalik, nepoznáš nejaký dobrý recept na raw tortu? Alebo posunúť recepty na tvoje guľky? Plánujem iba našu klasickú obľúbenú tortu a zbytok raw. Ďakujem, ak si nájdeš čas. Ak nie, tak vyhľadám.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
alaya pamätám sa na kolieska s lyžicou bravčovej masti, hladká múka, cukor a kúsok kakaa. Boli dobré krehké, ale recept som už nenašla
moj chlap hladal na nete...linecké...našiel recepy kde "tuk"ktorý mal byť použitý bol ..pol na pol z bravčo masťou....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
pmajap
alaya pamätám sa na kolieska s lyžicou bravčovej masti, hladká múka, cukor a kúsok kakaa. Boli dobré krehké, ale recept som už nenašla
moj chlap hladal na nete...linecké...našiel recepy kde "tuk"ktorý mal byť použitý bol ..pol na pol z bravčo masťou....
To bol velmi stary recept, zial, nezachoval sa mi kucharsky zosit mojej mamicky, neviem, kde je. Tie ocka neboli take chrumkave, ci lamave, s orechami v ceste, uz som prezerala net, budem musiet skusat a korigovat suroviny.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ja som tu do ktorejsi inej diskusie davala odkaz na také s masťou http://nanicmama.sme.sk/drobne-peciv...ieska-s-mastou ak by niekto chcel skúšať
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.porada.sk/t276007-recepty...-s-mastou.html
Recepty s masťou sú buď kombinované s masťou a maslom alebo iba s masťou.
Ak je v recepte uvedená kombinácia, tak sa môže nahradiť v gramáži iba za masť, maslo vynechať, a zvýšiť mierne gramáž masti. Asi najvhodnejšie je riadiť sa podľa tohto receptu http://webcukraszda.hu/linzerek/
Maslo 15 Dg, ak iba masť, tak 18 Dg. Myslím, že ide o tak malý rozdiel, že aj keby sa nezvýšila gramáž, tak by sa nič hrozné nestalo.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

tak sme teda piekli, prvý raz.. linecké kolieska - spájať budeme zajtra, a vanilkové rožteky.. plus uvítacie mafinky..
DSC_8761.JPG  
DSC_8756.JPG  
DSC_8763.JPG  
DSC_8755.JPG  
DSC_8753.JPG  

1/1
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabík, pekné sú, len tie linecké si mohla trocha tenšie, lebo ak ich zlepíš, budete musieť otvárať veľkú pusu.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať