Zavrieť

Porady

Skenovanie organizmu človeka prístrojom DIACOM.

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Otváram túto tému a prosím Vás o Váš názor a skúsenosti s vyšetrením cez prístroj DIACOM .Ďakujem .

Citujem z linku http://www.diacom.sk/

Systémy DIACOM sa delia na dva základné typy : Multifunkčné a odľahčené (Lite). V multifunkčnej verzii sa využíva niekoľko druhov diagnostík a terapii. Odľahčená verzia je obmedzená len dvom použiteľnými funkciami : diagnostickou a terapeutickou, prípadne kombinovanou.

Neustále vylepšovanie a vývoj prístroja DIACOM zabezpečuje pridávanie stále nových druhov diagnostík a terapii založených na tradičných princípoch, ale aj moderných technológiách. V najbližšej dobe budú prístroje rady DIACOM doplnené takými diagnostikami ako je irido-diagnostika, spektrálny analyzátor krvi ( založený na neinváznej metodike), diagnostika dýchacích orgánov, ultrazvukový scaner (UZI) a mnoho ďalších. Popritom sú vyvíjané a budú dopĺňané taktiež terapeutické technológie : napr. bodová akupunktúra, metóda svetelnej a magnetickej terapie a ďalšie. V súčasnosti sa veľmi používa a v praxi sa osvedčila metóda KVČ terapie DIACOM –FREQ. Aj v odľahčenej verzii prístroja DIACOM-Lite-FREQ je okrem NLS diagnostiky aj možnosť terapie a liečenia diagnostikovaného ochorenia. Zabezpečuje to softwarové prepojenie NLS-diagnostiky a KVČ-terapie v jednom prístroji.

Prístroj DIACOM je prístrojom počítačovej diagnostiky a terapie. Je to moderné zariadenie v boji s chorobami a ochoreniami človeka, stelesňujúce v sebe najnovšie úspechy vedy a techniky s možnosťou stáleho obnovovania, podpory a rozvoja.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

... tak, a všetky miliónové prístroje elektromagnetickej rezonancie, všetky RTG prístroje, USG prístroje sa budú môcť vyhodiť, lebo je tu DIACOM.

Pozeral som tú stránku, ale nič podstatné som sa z toho nedozvedel. Pripadá mi to, ako keď kedysi predávali na jarmokoch elixír mladosti.

Ja by som tomu neveril a v žiadnom prípade by som za to nedal tých 130 resp. 210 tis. CZK....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Chobot Pozri príspevok
... tak, a všetky miliónové prístroje elektromagnetickej rezonancie, všetky RTG prístroje, USG prístroje sa budú môcť vyhodiť, lebo je tu DIACOM.

Pozeral som tú stránku, ale nič podstatné som sa z toho nedozvedel. Pripadá mi to, ako keď kedysi predávali na jarmokoch elixír mladosti.

Ja by som tomu neveril a v žiadnom prípade by som za to nedal tých 130 resp. 210 tis. CZK....
Hmm... myslím že zadávateľka píše o vyšetrení na predmetnom zariadení a nie o zakúpení predmetného zariadenia.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Áno presne tak, ja by som chcela počuť názor a skúsenosť niekoho , kto absolvoval vyšetrenie cez tento prístroj . Nejde mi o zakúpenie , to v žiadnom prípade.
0 0
the.shadow the.shadow

the.shadow je offline (nepripojený) the.shadow

Som otec dietata ktore ma diagnostikovane onkologicke ochorenie.
Vysetrenie na pristroji "DIACOM lite freq" som s nim absolvoval nedavno.

Vysetrenie vyzeralo nasledovne (tak ako si to pamatam):
Mojmu dietatu dali na hlavu audio sluchadla, ktore boli pripojene k pristroju diacom a ten bol cez USB pripojeny k pociacu (notebook) s nainstalovanym softverom. Na zaklade zvuku v sluchadlach pristroj diacom zaznamenal frekvencie buniek v tele (vdaka mikrocipu v sluchadlach) a udaje sa preniesli do pocitaca, ktory ich spracoval a stanovil terapiu. Blizsi popis sa da najst aj na strankach predajcov diacom-u. Cele to obsluhovala pani Dr. Edita Davidova. Na zaklade udajov nacitanych cez sluchadla (este sa k nim vratime) a prace pani Davidovej bola stanovena diagnoza, ktoru nam vytlacila. Dalej nasledovala frekvencna terapia, ktora spociva v pripojeni 4 elektrod na nohy a ruky pacienta. Podla Dr. Davidovej sa pocas terapie harmonizuju frekvencie v roznych tkanivach, ktore niesu vporiadku. Po kratkej pauze dalsia terapia spocivala v pocuvani zvukov cez suchadla (so zabudovanym specialnym cipom).

Moj nazor na vec:
Mam vysokoskolske vdelanie technickeho smeru a pracujem v IT. Nevedel som o com bude vysetrenie a dopredu som si nic nepreveril (bohuzial). Musim povedat ze doteraz som nenasiel nic co by ma presvedcilo ze nejde o podvod.
Pocas pauzy medzi vysetreniami som poziadal "doktorku" aby sluchadla, cez ktore prebiehala diagnostika odpojila od pristroja aby som si ich prezrel. Ochotne to urobila. Sluchadla boli pripojene k toristroju "Diacom lite freq" cez standartny 3,5mm stereo audio jack a nevidel som na nich ZIADNE stopy po uprave alebo zabudovanom mikrocipe. Na moju otazku kde je na sluchadlach mikrocip mi doktorka ukazala prstom na membranu
Na internete sa neda zohnat ziadna schema zapojenia pristroja DIACOM ani popis zazracneho snimaca zabudovaneho v sluchatkach, ktory dokaze za cca 5 minut zdiagnostikovat cez mozog skoro vsetky organy v tele (v nasom pripade creva, oblicky, pluca, koza, oci, ....)
Podla mna to cele funguje nasledovne:
- clovek ktory obsluhuje DIACOM si dopredu dohodne schodzku s pacientom a ziska zakladne informacie o stave pacienta a zada ich do programu ktory ovlada diacom.
- pri stretnuti s pacientom sa "doktor" pyta dalsie otazky (spyta sa na aktualne zataze. inymi slovami aky mate problem) a znova udaje zada do programu spolu s udajmi o pacientovi (adresa, telefon, ...)
- diagnostika je len divadlo pre pacienta a jeho sprievod. diody blikaju, sluchadla vydavaju zvuky, na obrazovke sa objavuju obrazky vysetrovanych organov a miesta ktore sa vysetruju ...
- program pouziva databazu roznych ochoreni (podla stranky diacom) na zaklade tejto databazy a manualne zadanych udajom program nieco vyberie (mozno aj nahodne) a stanovi diagnozu.
- frekvencna terapia je podla mna tiez podvod, nedokazem pochopit ako cez 4 obycajne kable pripojene na ruky,nohy pacienta sa moze harmonizovat frekvencia buniek napr. v tenkom creve
- po skonceni terapie a konzultacii su pacientovi ponukane rozne vyzivove doplnky a vitaminy ktore su skoro vyhradne predavane formou multilevel marketingu.

takze zhrnute a podciarknute, presne ako niekto napisal predomonu, DIACOM zda sa dokaze nahradit komplikovane a drahe pristroje ako RTG, CT, Sono, ... a za 5 min. skontrolovat rozne tkaniva v tele cez sluchadla.
budem rad ked mi niekto objasni princip, dovtedy to povazujem za PODVOD a divadlo na podporu MULTI-LEVEL-Marketingoveho predaja.

Tesim sa na dalsie prispevky ...
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Aj ja by som sa potešila ďalším príspevkom. Moja dcéra to v tejto dobe absolvuje, preto som chcela info od ľudí , ktorí to absolvovali . Podstatné je , že ona tomu verí a ja jej to nijako neberiem ani nevyhováram.Inak pravdou je , že je to finančne náročné .
0 0
the.shadow the.shadow

the.shadow je offline (nepripojený) the.shadow

zhodou okolnosti sa ku mne dostalo zopar referencii na frekvencnu trapiu.
konkretne sa jedna o stranku
www(bodka)leviter(bodka)sk
a pristroj
www(bodka)leviter(bodka)sk/sk/zapper-a-ine-pristroje/55-zapper-k-100
tato stranka neposobi niako zvlast vtieravo, princip pristroja zapper sa napadne podoba
na frekvencnu terapiu propagovanu na strankach www(bodka)diacom(bodka)sk
a cena pristroja zapper je o poznanie nizsia ako cena diacom-u (asi netreba platit drahy softver a dokonca je tu aj vysvetleny
princip (aspon priblizne) na ktorom pristroj funguje. leviter.sk sa odvolava na liecebne metody
Dr. Hulda Regehr Clarkovej, bohuzial referencie na nu a jej liecebne postupy su skor negativne.
ak viete po naglicky, pozrite si napr.
en(bodka)wikipedia(bodka)org/wiki/Hulda_Regehr_Clark
www(bodka)swisscancer(bodka)ch/dt_fr/content/orange/pdf/skak/01_clark_e.pdf
len tak pre zaujimavost, Dr. H. L. Clark zomrela v roku 3. sep. 2009 na "Multiple myeloma" co je rakovina bielych krviniek.

bohuzial, na tieto veci ma len utvrdzuju v presvedceni ze leviter(bodka)sk a diacom(bodka)sk propaguju neucinne liecebne metody.

* (bodka): bohuzial system porada(bodka)sk mi nedovoluje pridat linku ak nemam dostatocny pocet prispevkov, preto (bodka)
1 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

the.shadow Pozri príspevok
* (bodka): bohuzial system porada(bodka)sk mi nedovoluje pridat linku ak nemam dostatocny pocet prispevkov, preto (bodka)
Ak vydržíš, po nejakom čase to pôjde aj tebe. Zatiaľ som aspoň upravil tvoj príspevok tak, aby boli odkazy hneď otvárateľné:

the.shadow Pozri príspevok
zhodou okolnosti sa ku mne dostalo zopar referencii na frekvencnu trapiu.
konkretne sa jedna o stranku
www.leviter.sk
a pristroj
www.leviter.sk/sk/zapper-a-ine-pristroje/55-zapper-k-100
tato stranka neposobi niako zvlast vtieravo, princip pristroja zapper sa napadne podoba
na frekvencnu terapiu propagovanu na strankach www.diacom.sk
a cena pristroja zapper je o poznanie nizsia ako cena diacom-u (asi netreba platit drahy softver a dokonca je tu aj vysvetleny
princip (aspon priblizne) na ktorom pristroj funguje. leviter.sk sa odvolava na liecebne metody
Dr. Hulda Regehr Clarkovej, bohuzial referencie na nu a jej liecebne postupy su skor negativne.
ak viete po naglicky, pozrite si napr.
www.en.wikipedia.org/wiki/Hulda_Regehr_Clark
www.swisscancer.ch/dt_fr/content/orange/pdf/skak/01_clark_e.pdf
len tak pre zaujimavost, Dr. H. L. Clark zomrela v roku 3. sep. 2009 na "Multiple myeloma" co je rakovina bielych krviniek.

bohuzial, na tieto veci ma len utvrdzuju v presvedceni ze leviter(bodka)sk a diacom(bodka)sk propaguju neucinne liecebne metody.
0 0
oznasevasedeti oznasevasedeti

oznasevasedeti je offline (nepripojený) oznasevasedeti

Dobrý den,

jmenuji se Milan a chtěl bych se podělit o poznatky a zkušenosti s léčbou nemocí pomocí přístroje zapper.

Tento přístroj údajně dokáže zničit všechny bakterie, parazity, viry a plísně v lidském těle. Jelikož pracuji v laboratoři jednoho velkého pivovaru měl jsem možnosti, které obyčejný člověk nemá. Totiž laboratorně ověřit tvrzní Dr. Clarkové zda je to, co píše ve své knize pravda.
Knihu jsem zakoupil asi před rokem a před několika měsíci jsem dokázal přístroj koupit na účet pivovaru .. 8-)) Tedy - koupil jsem hned tři (od firem, které přístroj nabízejí v ČR)

Byly to tyto firmy - Mipam
Bonnel technologie
Zapper technology


Pro vás, kteří nevíte o co jde napíšu stručné vysvětlení: Kanadská lékařka medicíny Dr. Hulda Clarková před několika lety zveřejnila svoje výsledky výzkumů v ničení patogenních organismů v lidském těle pomocí svého vynálezu kterým je přístroj zapper. Je to v podstatě frekvenční generátor obdélníkových impulsů, který ničí široké spektrum potvor, které v sobě člověk nemá mít.
Je velmi zajímavé pročítat knihu, kde jsou tyto informace zveřejněny ("Revoluce v léčení nemocí")
Postřehy a souvislosti s různými dysfunkcemi orgánů a postupy jak se potíží zbavit, bych u lékařky nečekal. Ale to je věc jiná.. Zpět k funkci přístroje samotného.

V laboratoři jsem nechal v živném roztoku v petriho miskách namnožit několik druhů bakterií a plísně, produkující aflatoxiny. Celkem jsem měl čtyři misky s bakteriemi a čtyři misky s plísněmi.
V každé misce byly zavedeny velmi tenké elektrody z nerez oceli. Do série byl připojen rezistor, simulující odpor lidského těla.

Tady jsou výsledky:


Mipam - Přístroj zničil vše živé po třetím působení

plísně - došlo k zastavení růstu plísní

Zapper tecnology - přístroj zničil vše živé po druhém působení

plísně - došlo k zastavení růstu plísní

Bonnel tecnologie - přístroj zničil vše živé po třetím působení

plísně - došlo ke zpomalení růstu plísní


Do čtvrté misky jsem připojil baterii přímo - nic to s živými tvorečky neprovedlo.

Čtvrtá miska s plísněmi sloužila k porovnání výsledků pro zkoušené tři misky.

Výsledky byly pozorovány pod velmi slušným mikroskopem a nutno dodat, že jsem byl velmi překvapen . Výsledek je ten, že to asi opravdu funguje! Po těchto pokusech jsem začal používat přístroje na sobě. Při aplikacích jsem nic necítil a žádné nepříjemné pocity jsem neměl.

Přístroj je nutno použít třikrát po sobě s dvacetiminutovými přestávkami. Celá léčba tedy vypadá přibližně takto:


1. aplikace - 20 min. přestávka. 2. aplikace - 20 minut přestávka 3. aplikace - po této třetí aplikaci je léčba skončena.

Praktické zkušenosti - Mipam - přístroj je opatřen jako jediný pásky na ruce místo elektrod, což se mi jevilo jako velká výhoda. Ta se ale změnila na nevýhodu, protože jeden pásek po několika použitích prasknul - navíc si musíte namočit zápěstí, jinak přístroj nepracuje.

Zapper technology - přístroj pracoval bez chyb (má cyklus dlouhý 8 min.) elektrody jsou z kvalitního nerezu


Bonnel technologie - přístroj pracuje bez chyb, má zvukovou signalizaci a je přehledný a v kufříku. Elektrody jsou z mosazi, i když je měly být z postříbřeného materiálu.


Ceny zkoušených přístrojů -
Bonnel technologie - 2868,80 bez DPH. S DPH a poštovným je to 3580,- Kč

Zapper technology - S DPH a poštovným je to 2650,- Kč

Mipam Zlín - s DPH a poštovným je to 3570,- Kč

Bonnel uvádí, že jeho přístroj mění frekvence několikrát během sekundy - což je pravda. Technicky to (dle kolegy elektronika ) není žádný problém ale problém je ten, že jsem nenašel ve světě žádnou firmu, která by zappera s touto funkcí dělala. Ani Dr.Clarková v nabídce nic podobného nemá. Možná tam je příčina v pouhém zpomalení růstu plísní.
Toto téma je však velmi odborné, než abych mohl dělat závěry..

Zapper používám pravidelně již tři měsíce a je opravdu velmi účinný. Zbavil jsem se několika neduhů, které mě trápily dost dlouho. Šlo ale o nevážné nemoci i když třeba nástup chřipky zastavil u mě i u mé ženy do druhého dne , což nám ušetřilo mnoho nepříjemností...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

oznasevasedeti Pozri príspevok
Dobrý den,

jmenuji se Milan a chtěl bych se podělit o poznatky a zkušenosti s léčbou nemocí pomocí přístroje zapper.

Tento přístroj údajně dokáže zničit všechny bakterie, parazity, viry a plísně v lidském těle. Jelikož pracuji v laboratoři jednoho velkého pivovaru měl jsem možnosti, které obyčejný člověk nemá. Totiž laboratorně ověřit tvrzní Dr. Clarkové zda je to, co píše ve své knize pravda.
Knihu jsem zakoupil asi před rokem a před několika měsíci jsem dokázal přístroj koupit na účet pivovaru .. 8-)) Tedy - koupil jsem hned tři (od firem, které přístroj nabízejí v ČR)

Byly to tyto firmy - Mipam
Bonnel technologie
Zapper technology


Pro vás, kteří nevíte o co jde napíšu stručné vysvětlení: Kanadská lékařka medicíny Dr. Hulda Clarková před několika lety zveřejnila svoje výsledky výzkumů v ničení patogenních organismů v lidském těle pomocí svého vynálezu kterým je přístroj zapper. Je to v podstatě frekvenční generátor obdélníkových impulsů, který ničí široké spektrum potvor, které v sobě člověk nemá mít.
Je velmi zajímavé pročítat knihu, kde jsou tyto informace zveřejněny ("Revoluce v léčení nemocí")
Postřehy a souvislosti s různými dysfunkcemi orgánů a postupy jak se potíží zbavit, bych u lékařky nečekal. Ale to je věc jiná.. Zpět k funkci přístroje samotného.

V laboratoři jsem nechal v živném roztoku v petriho miskách namnožit několik druhů bakterií a plísně, produkující aflatoxiny. Celkem jsem měl čtyři misky s bakteriemi a čtyři misky s plísněmi.
V každé misce byly zavedeny velmi tenké elektrody z nerez oceli. Do série byl připojen rezistor, simulující odpor lidského těla.

Tady jsou výsledky:


Mipam - Přístroj zničil vše živé po třetím působení

plísně - došlo k zastavení růstu plísní

Zapper tecnology - přístroj zničil vše živé po druhém působení

plísně - došlo k zastavení růstu plísní

Bonnel tecnologie - přístroj zničil vše živé po třetím působení

plísně - došlo ke zpomalení růstu plísní


Do čtvrté misky jsem připojil baterii přímo - nic to s živými tvorečky neprovedlo.

Čtvrtá miska s plísněmi sloužila k porovnání výsledků pro zkoušené tři misky.

Výsledky byly pozorovány pod velmi slušným mikroskopem a nutno dodat, že jsem byl velmi překvapen . Výsledek je ten, že to asi opravdu funguje! Po těchto pokusech jsem začal používat přístroje na sobě. Při aplikacích jsem nic necítil a žádné nepříjemné pocity jsem neměl.

Přístroj je nutno použít třikrát po sobě s dvacetiminutovými přestávkami. Celá léčba tedy vypadá přibližně takto:


1. aplikace - 20 min. přestávka. 2. aplikace - 20 minut přestávka 3. aplikace - po této třetí aplikaci je léčba skončena.

Praktické zkušenosti - Mipam - přístroj je opatřen jako jediný pásky na ruce místo elektrod, což se mi jevilo jako velká výhoda. Ta se ale změnila na nevýhodu, protože jeden pásek po několika použitích prasknul - navíc si musíte namočit zápěstí, jinak přístroj nepracuje.

Zapper technology - přístroj pracoval bez chyb (má cyklus dlouhý 8 min.) elektrody jsou z kvalitního nerezu


Bonnel technologie - přístroj pracuje bez chyb, má zvukovou signalizaci a je přehledný a v kufříku. Elektrody jsou z mosazi, i když je měly být z postříbřeného materiálu.


Ceny zkoušených přístrojů -
Bonnel technologie - 2868,80 bez DPH. S DPH a poštovným je to 3580,- Kč

Zapper technology - S DPH a poštovným je to 2650,- Kč

Mipam Zlín - s DPH a poštovným je to 3570,- Kč

Bonnel uvádí, že jeho přístroj mění frekvence několikrát během sekundy - což je pravda. Technicky to (dle kolegy elektronika ) není žádný problém ale problém je ten, že jsem nenašel ve světě žádnou firmu, která by zappera s touto funkcí dělala. Ani Dr.Clarková v nabídce nic podobného nemá. Možná tam je příčina v pouhém zpomalení růstu plísní.
Toto téma je však velmi odborné, než abych mohl dělat závěry..

Zapper používám pravidelně již tři měsíce a je opravdu velmi účinný. Zbavil jsem se několika neduhů, které mě trápily dost dlouho. Šlo ale o nevážné nemoci i když třeba nástup chřipky zastavil u mě i u mé ženy do druhého dne , což nám ušetřilo mnoho nepříjemností...
Ak zapojíš 380 V na akýkoľvek živý organizmus, tiež zničí všetko živé, ty srandista...

Ako môže nejaký prístroj zničiť všetky baktérie v organizme človeka?? Väčšiu hlúposť som teda nečítal! Akoby niektoré baktérie neboli pre život človeka potrebné (napr. bez baktérií v tráviacom takte by si nič nestrávil).

A ty si inak kto? Máš tu 2 príspevky, jeden je písaný slovensky a druhý česky. Komu robíš reklamu? V zásade mi viacerí ľudia píšuci pod jedným prihlasovacím menom nevadia, ale ako je dôveryhodná táto tvoja informácia? Kto môže potvrdiť výsledky tvojho výskumu? Si myslíš, že tomuto ľudia uveria?
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Zas nejaky zazrak. Preco tym nevybavime vsetky ambulancie??? Nebudu treba ine pristroje ( podstatne drahsie), staci tento jeden, alebo dva... A v Afrike liecia aj samani woo-do, tym staci spravidla doniest sliepku aby cloveka bud vyliecia, alebo preklaju...
Ale ked tomuto niekto veri a pomoze mu to, tak je dobre.. Ja tiez verim, ze ked ma bude boliet hlava, tak si tresnem kladivom po pistale a hlava ma uz bolie nebude .
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Zničiť baktérie v tele človeka? Aj ak by to bola pravda, že sa zničia všetky baktérie, tak sa človek dostane do vážnych problémov. Nie som si istý, či by takáto liečba nekončila smrťou. Pre život a fungovanie organizmu žije v tele niekoľko druhov baktérií, veľké množstvo druhov a v obrovskom počte. Ak sa ich počet zníži, telo má problém. Nebude fungovať žalúdok, červá a podobne... Napr. baktérie v ústach sú tam preto, aby sa tam neusadili iné, "škodlivé baktérie". AK sa zničia, usídlia sa tam tie, čo tam nemajú byť.

Iba ak by to bol prístroj na takej úrovni, že bude likvidovať iba tie zlé. A tie dobré nechá tak. Presne na takomto princípe sa dala svojho času kúpiť zástrčka, v Rakúsku, na energetickom veletrhu, ktorá prepustila iba elektrinu vyrobenú v NEjadrových elektrárňach. A verte, či nie, stála sa na to rada....
0 0
prievan prievan

prievan je offline (nepripojený) prievan

Hej, neviem, ako sa chcete dopracovat k pravde vy vsetci, co to tu spochybnujete. Nech vam tu napisem cokolvek, nezmeni to vas nazor, pokial sa sami nepresvedcite. Je to jednoduche, stoji to 30 ecok. Najlepsie poslat cloveka, ktoremu nedavno diagnostikoval lekar nejaku bakteriu ci plesen alebo parazita (streptokok, stafylokok, candida, salmonela...). Chodte k najblizsiemu cloveku, ktory poskytuje vysetrenie diacomom a uvidite. Alebo chodte vy, a nieco z toho, co vam zistia, si dajte overit u lekara - krv, vyter a pod. To je vsetko... Mne sa to totiz viackrat potvrdilo a som obycajny pacient, ziaden diler.
Potom tu nemusite zdrzovat vasimi vyplodmi. Ten pan, co ma akoze chore dieta, pise divne, pretoze ak bol na vysetreni, urcite mu nieco zistili. Preco nepise, co to bolo?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
prievan Pozri príspevok
Hej, neviem, ako sa chcete dopracovat k pravde vy vsetci, co to tu spochybnujete. Nech vam tu napisem cokolvek, nezmeni to vas nazor, pokial sa sami nepresvedcite.
Skúšaj ďalej ...za to nič nedáš ...
Je to jednoduche, stoji to 30 ecok.
A čoooo..???
Najlepsie poslat cloveka, ktoremu nedavno diagnostikoval lekar nejaku bakteriu ci plesen alebo parazita (streptokok, stafylokok, candida, salmonela...). Chodte k najblizsiemu cloveku, ktory poskytuje vysetrenie diacomom a uvidite.
Nože daj zopár adries ...porozmýšľa možno niekto...
Alebo chodte vy, a nieco z toho, co vam zistia, si dajte overit u lekara - krv, vyter a pod. To je vsetko... Mne sa to totiz viackrat potvrdilo a som obycajny pacient, ziaden diler.
Díler čoho ...
Potom tu nemusite zdrzovat vasimi vyplodmi. Ten pan, co ma akoze chore dieta, pise divne,
Prečo myslíš , že akože ????????????????????...si len tak prdel robí , vymýšľa
...od rozkoše si obavy o svojho potomka robí ....nudí sa asi ...

pretoze ak bol na vysetreni, urcite mu nieco zistili. Preco nepise, co to bolo?
A prečo by aj mal ???...
...ozaj , len tak na margo ...

Ideš dnes k k hocakému lekárovi ...vezmú Ti krv , moč , ...atď ....

Ani ten DIACOM nie je potrebný na to , aby sa zistilo , že jednotlivec má nejaké problémy ...
V dnešnej dobe ich totiž má každý ...
0 0
prievan prievan

prievan je offline (nepripojený) prievan

buchac, mas divne poznamky - "skusaj dalej... a coooo... diler coho..." ved si staci pozriet temu.
Adresy nejdem davat (lebo nie som diler), kazdy si najde na nete.
"preco by aj mal???" - ked tu toci o teme, tak azda preto, ci nie? Vravis - "Ani ten DIACOM nie je potrebný na to , aby sa zistilo, že jednotlivec má nejaké problémy ..." - diacom ti nepovie, ze mas nejake problemy, ale AKE mas problemy. Zisti presne veci, ktore by si dni a tyzdne zhanal po poliklinikach u desiatich odbornikov, zisti pricinu (lebo vysoky tlak, ateroskleroza, mykozy, zazivacie tazkosti, bolesti hlavy... su len prejavy niecoho a lekar ti vacsinou nepovie coho). A to vravim z vlastnej skusenosti. Tomu panovi s chorym dietatom (a kazdemu skeptikovi) doporucujem, nech si da zobrat krv a cokolvek mu zistia, nech si da preverit diacomom bez toho, aby nieco operatorovi povedal. Urcite mu to potvrdi. S cipom ci bez, otvori oci a sanka mu opadne...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
prievan Pozri príspevok
buchac, mas divne poznamky - "skusaj dalej... a coooo... diler coho..." ved si staci pozriet temu.
Adresy nejdem davat (lebo nie som diler), kazdy si najde na nete.
"preco by aj mal???" - ked tu toci o teme, tak azda preto, ci nie? Vravis - "Ani ten DIACOM nie je potrebný na to , aby sa zistilo, že jednotlivec má nejaké problémy ..." - diacom ti nepovie, ze mas nejake problemy, ale AKE mas problemy. Zisti presne veci, ktore by si dni a tyzdne zhanal po poliklinikach u desiatich odbornikov, zisti pricinu (lebo vysoky tlak, ateroskleroza, mykozy, zazivacie tazkosti, bolesti hlavy... su len prejavy niecoho a lekar ti vacsinou nepovie coho). A to vravim z vlastnej skusenosti. Tomu panovi s chorym dietatom (a kazdemu skeptikovi)sanka mu opadne. doporucujem, nech si da zobrat krv a cokolvek mu zistia, nech si da preverit diacomom bez toho, aby nieco operatorovi povedal. Urcite mu to potvrdi. S cipom ci bez, otvori oci a ..
Budem krátko reagovať . Ja som otvorila túto tému, nakoľko som bola zvedavá , že či má niekto skúsenosti , pretože moja dcéra sa rozhodla pre tieto služby . Nechala som to na jej rozhodnutie , "ona tomu verila" , ja som jej v tom nebránila .

Výsledok - jej problémy sú stále tie isté , jediná zmena celej tejto srandy bola , že bola chudobnejšia o pár tisíc korún .A na dôvažok všetkého , všetky platby prebiehali bez akéhokoľvek potvrdenia či už potvrdenia o platbe , alebo dokladu , že vyšetrenie a liečbu absolvovala.

Nebudem tu písať či je to pre človeka prospešné, alebo nie . Nech si spraví každý úsudok sám. Mne sanka nie že opadla , ale spadla
5 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

prievan Pozri príspevok
buchac, mas divne poznamky - "skusaj dalej... a coooo... diler coho..." ved si staci pozriet temu.
Adresy nejdem davat (lebo nie som diler), kazdy si najde na nete.
"preco by aj mal???" - ked tu toci o teme, tak azda preto, ci nie? Vravis - "Ani ten DIACOM nie je potrebný na to , aby sa zistilo, že jednotlivec má nejaké problémy ..." - diacom ti nepovie, ze mas nejake problemy, ale AKE mas problemy. Zisti presne veci, ktore by si dni a tyzdne zhanal po poliklinikach u desiatich odbornikov, zisti pricinu (lebo vysoky tlak, ateroskleroza, mykozy, zazivacie tazkosti, bolesti hlavy... su len prejavy niecoho a lekar ti vacsinou nepovie coho). A to vravim z vlastnej skusenosti. Tomu panovi s chorym dietatom (a kazdemu skeptikovi) doporucujem, nech si da zobrat krv a cokolvek mu zistia, nech si da preverit diacomom bez toho, aby nieco operatorovi povedal. Urcite mu to potvrdi. S cipom ci bez, otvori oci a sanka mu opadne...
Ty kokso, tak všetci lekári - špecialisti majú už zrátané dni!!!! Veď v nemocniciach bude stačiť zriadiť jedno špecializované pracovisko DIACOM a tam pacientom zistia všetky diagnózy, od hemeroidov po leukémiu...

.. a vo vedľajšej miestnosti im tými 4 elektródami zharmonizujú všetky bunky a môžeme zavrieť aj všetky rehabilitačné zariadenia...
0 0
mamka Danka mamka Danka

mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

Prepáč, ale celé to rozsiahle zadanie témi mi skôr pripadá ako reklama !!!!!
A chýba otázka.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
mamka Danka Pozri príspevok
Prepáč, ale celé to rozsiahle zadanie témi mi skôr pripadá ako reklama !!!!!
A chýba otázka.
Zadanie témy som podala ja . Máte s tým nejaký problém ? Otázka je jasne napísaná . O akej reklame v súvislosti so zadaním témy hovoríte ?
0 0
mamka Danka mamka Danka

mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

Charon Pozri príspevok
Zničiť baktérie v tele človeka? Aj ak by to bola pravda, že sa zničia všetky baktérie, tak sa človek dostane do vážnych problémov. Nie som si istý, či by takáto liečba nekončila smrťou. Pre život a fungovanie organizmu žije v tele niekoľko druhov baktérií, veľké množstvo druhov a v obrovskom počte. Ak sa ich počet zníži, telo má problém. Nebude fungovať žalúdok, červá a podobne... Napr. baktérie v ústach sú tam preto, aby sa tam neusadili iné, "škodlivé baktérie". AK sa zničia, usídlia sa tam tie, čo tam nemajú byť.
....
Presne tak, aj pri chemoterapii sa likvidujú so zlými bunkami aj dobré, čo má rôzne vedľajšie účinky. Aj pri antibiotikách sa zlikviduje časť dobrých baktérii. Keby existoval spôsob ako rozlíšiť dobré a zlé bunky, či baktérie, určite by ho už dávno prebrala medicína.
0 0
mamka Danka mamka Danka

mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

Zita5 Pozri príspevok
Zadanie témy som podala ja . Máte s tým nejaký problém ? Otázka je jasne napísaná . O akej reklame v súvislosti so zadaním témy hovoríte ?
Sori nič v zlom, len mi to tak prišlo. Ospravedlňujem sa, ak to tak nie je. Beriem späť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať