Zavrieť

Porady

Pôžička od zahraničných investorov

Dobrý deň.
Prosím Vás má niekto skúsenosti s pôžičkami od zahraničných investorov? Nakoľko pôžičku potrebujem dostala som ponuku s 3 % úrokom ale bojím sa aby som sa nedostala do problémov. Dostali ste už niekto od nich pôžičku?
Ďakujem.
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No naprikald ja som take pozicky vyuzival a aj teraz splacam jednu. Kto ti uz u nas da 3%? Co si uz viac chces zelat?

Preco by si sa mala dostat do problemov? S pozickou sa mozes dostat do problemov vzdy, no urcite sa skor dostanes do problemov s pozickou na 8% ako s tou na 3%.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mumaruška Mumaruška

Mumaruška je offline (nepripojený) Mumaruška

Tak ak môžeš napíš od koho si ju dostal? Potrebujem sumu do 7 000 € a nemám čím ručiť.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No pockaj - ved pises, ze si dostala ponuku, tak asi s pozickou problem nemas nie?

Ja som ju dostal od nasho zahranicneho partnera a nerucim nicim.
0 0
Mumaruška Mumaruška

Mumaruška je offline (nepripojený) Mumaruška

Problém je v tom, že v banke neprejdem lebo mám kreditné karty okrem úveru a ak to všetko dajú do kopy tak musím mať nehnuteľnosť. Ja som si tie kreditky chcela dať do jednej splátky lebo dosť preplácam. Ta spoločnosť ponúka pôžičku s 3 % úrokom a ten inzerát je napísaný v takej skomolenej slovenčine . Preto by som chcela poprosiť niekoho kto má s niečím podobným skúsenosti. Niekoho kto by mi poradil nejakú serióznu spoločnosť.
0 0
Mumaruška Mumaruška

Mumaruška je offline (nepripojený) Mumaruška

Dobrý deň.
Nevie mi niekto poradiť spoločnosť ( alebo súkromnú osobu ) ktorá by mi poskytla pôžičku bez ručenia nehnuteľnosti? Triangel nie tam neprejdem. Súrne potrebujem 7 000 €. Bez poplatkov vopred.
0 0
kikamisko kikamisko

kikamisko je offline (nepripojený) kikamisko

Dobrý deň, chcem sa spýtať na tú pôžičku zo zahraničia. Už ju niekto
dostal, alebo je to zase nejaký podvod, ako vylákať od ľudí peniaze?
Ak náhodou máte kontakt na niekoho seriózneho, tak sa prosím ozvite.
kikamisko
č. t. 0910969504
0 0
Mumaruška Mumaruška

Mumaruška je offline (nepripojený) Mumaruška

Dobrý deň.
Pôžička od zahraničných investorov je podvod. Hlavne čo sa týka pána Pokorného a Moravca . Vytiahnu od Vás peniaze a Vaša pôžička je fuč. Ja som na to doplatila. Ak by sa mi niekto ozval kto by mi bol ochotný požičať bez založenia nehnuteľnosti bola by som rada.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Mumaruška Pozri príspevok
Dobrý deň.
Pôžička od zahraničných investorov je podvod. Hlavne čo sa týka pána Pokorného a Moravca . Vytiahnu od Vás peniaze a Vaša pôžička je fuč. Ja som na to doplatila. Ak by sa mi niekto ozval kto by mi bol ochotný požičať bez založenia nehnuteľnosti bola by som rada.

Mumaruška,preber sa! Myslíš si,že v dnešnej dobe sa nájde niekto,kto požičia svoje peniaze bez riadneho zabezpečenia návratnosti? Ak sa Ti aj niekto ozve,tak zase len podvodníci,ktorí Ťa budú chcieť namotať!
Podla mňa, by si mala hladať inú cestu k vyriešeniu problémov,pretože táto cesta vedie k ešte väčším problémom!
2 0
Mumaruška Mumaruška

Mumaruška je offline (nepripojený) Mumaruška

Áno to je pravda že taká to cesta nikam nevedie, ale ako sa vymotať s problémov ak banka chce nehnuteľnosť a ja ju nemám a pritom je to sama reklama ako si dať splátky do jednej . Je to len reklama lebo človek ak sa na nich obráti že to potrebuje pomoc a pritom v tej banke má roky otvorený účet, zamestnanie na dobu neurčitu a všetko potrebné nie sú schopný ľuďom ktorí ozaj chcú splácať pomôcť. Banky robia z ľudí neplatičov a nech mi nikto nepovie že nie. Koľkí ľudia by sa takýmto spôsobom zbavili dlhov a mali len jednu splátku len im nie je dopriate.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Mumaruška Pozri príspevok
Problém je v tom, že v banke neprejdem lebo mám kreditné karty okrem úveru a ak to všetko dajú do kopy tak musím mať nehnuteľnosť. Ja som si tie kreditky chcela dať do jednej splátky lebo dosť preplácam. Ta spoločnosť ponúka pôžičku s 3 % úrokom a ten inzerát je napísaný v takej skomolenej slovenčine . Preto by som chcela poprosiť niekoho kto má s niečím podobným skúsenosti. Niekoho kto by mi poradil nejakú serióznu spoločnosť.
Mumaruška Pozri príspevok
Dobrý deň.
Nevie mi niekto poradiť spoločnosť ( alebo súkromnú osobu ) ktorá by mi poskytla pôžičku bez ručenia nehnuteľnosti? Triangel nie tam neprejdem. Súrne potrebujem 7 000 €. Bez poplatkov vopred.
Mumaruška Pozri príspevok
Áno to je pravda že taká to cesta nikam nevedie, ale ako sa vymotať s problémov ak banka chce nehnuteľnosť a ja ju nemám a pritom je to sama reklama ako si dať splátky do jednej . Je to len reklama lebo človek ak sa na nich obráti že to potrebuje pomoc a pritom v tej banke má roky otvorený účet, zamestnanie na dobu neurčitu a všetko potrebné nie sú schopný ľuďom ktorí ozaj chcú splácať pomôcť. Banky robia z ľudí neplatičov a nech mi nikto nepovie že nie. Koľkí ľudia by sa takýmto spôsobom zbavili dlhov a mali len jednu splátku len im nie je dopriate.
Každý nech si urobí svoj názor!
0 0
ADRISKA ADRISKA

ADRISKA je offline (nepripojený) ADRISKA

prosim misomiso prosimta porad mi s tim zahranicnym uverom budem velmi vdacna .dakujem mam zivnost tak banka neda poplatila som dcere vysku a som hotova moj mail:adrianahanusov@zoznam.sk
0 0
draik draik

draik je offline (nepripojený) draik

V čase, keď sa štátne dlhopisy (teda najväčšia istota pre investorov) úročia okolo 4,5 %, je potrebné byť pri akýchkoľvek výhodnejších pôžičkách veľmi opatrný.
0 0
ADRISKA ADRISKA

ADRISKA je offline (nepripojený) ADRISKA

NO ANO ALE JA AJ TAK BY SOM UVITALA NEJAKY KONTAKT
0 0
antonko83 antonko83

antonko83 je offline (nepripojený) antonko83

ak vie niekto o serioznom investorvi ktory poskytuje uver rad bi som sa snim skontaktoval lebo doteras ma kontaktovaly len taky co ziadaju len poplatky vopred moj tel 0902421159
0 0
clov clov

clov je offline (nepripojený) clov

dobry den ja som vybavovala cez jednho investora peniaze a osklbal ma 350eur podla mna je to podvod
0 0
stano9 stano9

stano9 je offline (nepripojený) stano9

misomiso Pozri príspevok
No pockaj - ved pises, ze si dostala ponuku, tak asi s pozickou problem nemas nie?

Ja som ju dostal od nasho zahranicneho partnera a nerucim nicim.
mozte mi prezradit od koho ste dostali uver? dakujem
0 0
timkoprvy timkoprvy

timkoprvy je offline (nepripojený) timkoprvy

clov Pozri príspevok
dobry den ja som vybavovala cez jednho investora peniaze a osklbal ma 350eur podla mna je to podvod
Už otázka je zle formulovaná.
Investor investuje.
Požičiava banka/finančník/úžerník.
0 0
stano9 stano9

stano9 je offline (nepripojený) stano9

Dobrý deň.
Prosím Vás má niekto skúsenosti s pôžičkami od zahraničných investorov? Nakoľko pôžičku potrebujem dostala som ponuku s 3 % úrokom ale bojím sa aby som sa nedostala do problémov. Dostali ste už niekto od nich pôžičku?
Ďakujem.
0 0
timkoprvy timkoprvy

timkoprvy je offline (nepripojený) timkoprvy

stano9 Pozri príspevok
Dobrý deň.
Prosím Vás má niekto skúsenosti s pôžičkami od zahraničných investorov? Nakoľko pôžičku potrebujem dostala som ponuku s 3 % úrokom ale bojím sa aby som sa nedostala do problémov. Dostali ste už niekto od nich pôžičku?
Ďakujem.
Trošku sa to podobá na zadanie, ale inak celkom výstižná odpoveď.
0 0
stano9 stano9

stano9 je offline (nepripojený) stano9

Je neodpovedam, ale hladam niekoho kto ma s tym skusenost.Je to surne.Dakujem za odpoved
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať