Zavrieť

Porady

Prevádzkový poriadok

Zaslite mi prosim vzor pre prevádzkový poriadok pre bufet (len mineralky alkohol a balene potraviny). Podľa moznosti taký, ktory uz bol schvaleny regionalnym uradom verejneho zdravotnictva v niektorom okrese.

Uz som si jeden vyhotovila sama. Pri vzhotoveni som cerpala z www.porada.sk. Mnohy z Vas tvrdia, ze je to hracka. Urad mi ho vsak najskor vratil, a poziadal o doplnenie. Ked som ho doplnila, prisla odpoved, ze prerusuju konanie vo veci ziadosti o schvalenie prevadzkoveho poriadku. V odpovedi neuviedli ziadny dovod !!!
Teraz si uz zacinam byt ista, ze pokial, sa ho nedam vyhotovit nimi preferovanou eserockou, ktora za par litrov prevadzkovy poriadok napise, tak mi to neschvalia.

Prosim pomozte.

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Nám schválili Haccp aj s prev. poriadkom, časť je na Porade aj uverejnená, pred 5 rokmi, odvtedy sa mohlo veľa vecí zmeniť, treba sa informovať na hygiene, čo ešte vyžadujú, aj ja som mala na začiatku problémy s hygienou, zriadili sme si chránené pracivisko a oni v tom čase nevedeli vôbec čo to je, že vraj v celom Bystrickom kraji nič také nemali, a nevedeli ako majú postupovať. Trvalo nám pol roka, kým nám schválili Haccp s prevádzkovým a sanitačným poriadkom.

    veronikaa je offline (nepripojený) veronikaa

    veronikaa
    Ahoj Babka,

    ja ti mozem odporucit odbornika, ktory ti to vsetko vypracuje. Niekto vravi, ze je to drahe /cca 10 000 sk/. To plati vsak pre obchod s potravinymi, ktore ponukaju siroky sortiment a v objednavkovom formulari HACCP vyznacia vsetky kategorie potravin.

    Nakolko ty budes ponukat len niektore z nich, vyjde ta to mozno na nejakych 1500-2000 Sk a mas to vypracovane odbornikom so vsetkym, co tam ma byt /este aj ake farby vedier sa maju pouzivat na umyvanie.../.
    My sme to uz vyskusali, platili sme do 3500 Sk, je to prehladne spracovane a hlavne to ma peciatku! Dotycny pan bol velmi mily a ochotny.

    Este sme to nepredlozili na schvalenie, pretoze mame este plno inych vybavovaciek, ktore s otvaranim obchodu suvisia... Tiez sme si to chceli urobit sami, ale vies, malo casu...Cest vsetkym, ktori sa na to podujali vlastnorucne

    PS: Neviem, ci by to tu nevyznelo ako reklama, tak ti prilohu posielam do sukromnej posty.

    venus je offline (nepripojený) venus

    venus
    Vie mi prosím, niekto poslat prevádzkový poriadok pre stavebnu firmu?
    ako skladovat stavebný materiál, ochranné opatrenia, zneškodňovanie obalov, prvá pomoc. Mali sme kontrolu z hygieny a mam za úlohu niečo takéto vypracovat.
    Dakujem.

    pardonik je offline (nepripojený) pardonik

    pardonik
    veronikaa Pozri príspevok
    Ahoj Babka,

    ja ti mozem odporucit odbornika, ktory ti to vsetko vypracuje. Niekto vravi, ze je to drahe /cca 10 000 sk/. To plati vsak pre obchod s potravinymi, ktore ponukaju siroky sortiment a v objednavkovom formulari HACCP vyznacia vsetky kategorie potravin.

    Nakolko ty budes ponukat len niektore z nich, vyjde ta to mozno na nejakych 1500-2000 Sk a mas to vypracovane odbornikom so vsetkym, co tam ma byt /este aj ake farby vedier sa maju pouzivat na umyvanie.../.
    My sme to uz vyskusali, platili sme do 3500 Sk, je to prehladne spracovane a hlavne to ma peciatku! Dotycny pan bol velmi mily a ochotny.

    Este sme to nepredlozili na schvalenie, pretoze mame este plno inych vybavovaciek, ktore s otvaranim obchodu suvisia... Tiez sme si to chceli urobit sami, ale vies, malo casu...Cest vsetkym, ktori sa na to podujali vlastnorucne

    PS: Neviem, ci by to tu nevyznelo ako reklama, tak ti prilohu posielam do sukromnej posty.
    méžeš to prosím ťa zaslať aj mne??? moc by mi to pomohlo.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    veronikaa Pozri príspevok
    Ahoj Babka,

    ja ti mozem odporucit odbornika, ktory ti to vsetko vypracuje. Niekto vravi, ze je to drahe /cca 10 000 sk/. To plati vsak pre obchod s potravinymi, ktore ponukaju siroky sortiment a v objednavkovom formulari HACCP vyznacia vsetky kategorie potravin.

    Nakolko ty budes ponukat len niektore z nich, vyjde ta to mozno na nejakych 1500-2000 Sk a mas to vypracovane odbornikom so vsetkym, co tam ma byt /este aj ake farby vedier sa maju pouzivat na umyvanie.../.
    My sme to uz vyskusali, platili sme do 3500 Sk, je to prehladne spracovane a hlavne to ma peciatku! Dotycny pan bol velmi mily a ochotny.

    Este sme to nepredlozili na schvalenie, pretoze mame este plno inych vybavovaciek, ktore s otvaranim obchodu suvisia... Tiez sme si to chceli urobit sami, ale vies, malo casu...Cest vsetkym, ktori sa na to podujali vlastnorucne

    PS: Neviem, ci by to tu nevyznelo ako reklama, tak ti prilohu posielam do sukromnej posty.
    aj ja si prosím
    ďakujem
    Ahoj, aj ja by som potrebovala prevádzkový poriadok do predajne s hudobnými nástrojmi. Vieš mi pomôcť???Aspoň osnovu. Vrelá vďaka.

    ian belian je offline (nepripojený) ian belian

    ian belian
    Prevádzkovateľ predajne s hudobnými nástrojmi nie je povinný v súlade so zák.č. 355/2007 Z.z. vypracovať prevádzkový poriadok.

    majo22 je offline (nepripojený) majo22

    majo22
    Súrne by sompotreboval kontak na niekoho kto by mi pomohol s posudkom rizika a prevádzkovým poriadkom chránenej dielne, v ktorej bude predajna drogérie, kozmetiky, farby-laky a brúsenie nižov, nožníc
    Ďakujem za skorú odpoved

    Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

    Kolenčík
    Posúdenie rizík by mal vypracovať bezpečnostný technik v zmysle platnej legislatívy a na základe týchto nebezpečenstiev a rizík sa rozhodne či treba, alebo netreba vypracovať PP /sú to NV z roku 2006/.

    majo22 je offline (nepripojený) majo22

    majo22
    pre Klenčík, neviem Ti posla súkromnú správu , som čerstvo registrovaný, Som z okresu Rimavská Sobota a dos mi to súri

    majo22 je offline (nepripojený) majo22

    majo22
    na hygiene mi povedali, že posudok si mám vypracovat, dali mi k tomu osnovu, má to byt súcast prevádzkového poriadku ale pre niekoho kto o tom nič nevie je to dost tazke

    majo22 je offline (nepripojený) majo22

    majo22
    Pozeral som už všelikde možne, ale konkrétne na drogériu som nič nenašiel, ten základ by som si aj nejako spravil, čo sa týka vykladania tovaru, bežnej sanity, ale mám problém s s posudkom o riziku pre prácu s chemickými faktormi podľa nariadenia vlády SR č. 355/2006 Z.z. o ochrane zamestnancov pred rizikami súvisiacimi s expozíciou chemickým faktorom pre pracovisko :chránená dielňa v ktorej bude predajna drogérie, kozmetiky, farby-laky a brúsenie nožov, nožníc

    apepro je offline (nepripojený) apepro

    apepro
    má niekto prevádzkový poriadok pre stavebnú firmu???L velmi by som ho potreboval, ďakujem!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.