Zavrieť

Porady

Vtipné SMS vinše

Prajem všetkým príjemné prežitie sviatkov a šťastný nový rok
Každý v tejto sviatočnej dobe dostáva rôzne SMS vinše a blahoželania. Ja mám veľmi rada tie vtipné, ak máte nejaké napíšte, budú sa určite hodiť Mne sa páčili tieto dve:
"Kapor sa nám pripiekol, majonéza skysla, babka sa nám ožrala, do oblátok drisla, dedko zožral štedrák, stratil pri tom zuby, dal si jedno poldeci, med mu tečie z huby, darčeky sa rozdali, zase žiadna sláva v pyžame od manžela vyzerám jak krava. V telke idú rozprávky, Popoluška, Mrázik na zábradlí z balkóna zmrzol deťom jazyk, šťastné a veselé "

" Bol si dobrý, nenadával si? Nekradol? Nepodvádzal? Netuneloval? Tak sa to konečne nauč!! Ja ti darčeky večne nosiť nebudem, s pozdravom tvoj Ježiško "

Ak máte nejaké novoročné sem s nimi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Blíži sa Nový rok a ja by som chcela poslať SMS, na ktorých sa každý príjemca pobaví. Nemáte? Ak máte dajte:-))))

    pikulik je offline (nepripojený) pikulik

    pikulik
    Vinčujem vám žeby sce še mali v novým roku lepši, koláčkoch po pulnej tepši, veľo šlifkoch na palenku, na Malorke dovolenku a furt pulnú peňaženku. Tak vinšujeme na východe.

    daila22 je offline (nepripojený) daila22

    daila22
    Uspesny zbytok roku, iskru v oku, silu v rozkroku istotu v skoku nebyt bez floku, strielat od boku a nebat sa Noveho roku 2010

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Vinšujem vám Nový rok,
    aby vám vypadol z pece bok,
    a z kozuba rúra,
    aby vaša dievka bola hrubá.
    Pri peci stojím,
    Boha sa bojím,
    pes na mňa vrčí, -
    kapsa mi trčí,
    dajte mi koláča,
    nah sa mi roztlačia.

    Vinšujem vám všetky vinše,
    namôjdušu neviem inšie.
    Vinšujem vám šťastlivý tento Nový rok,
    že nám dal Boh starý prežiť
    a nového dožiť.

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Az ti sampusovy stupel trafi do oka, az ta vysetria a uznaju za cvoka, az ti bude od chlastu velmi zle, az ohnostroj ti v zadku vyprskne, az vonku na styroch psovi budes vraviet slecna, az zistis, ze pyrotechnika je nebezpecna, az v prednom vrecku ti vybuchne delobuch a zapali ti zo zadku vyprdnuty puch a poletis oknom ponad niejaku strechu a rozrezes si zadok na kuse plechu, tak potom priat stastie ti uz neskoro bude, preto tak skoro ti to praje

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    dan Pozri príspevok
    Az ti sampusovy stupel trafi do oka, az ta vysetria a uznaju za cvoka, az ti bude od chlastu velmi zle, az ohnostroj ti v zadku vyprskne, az vonku na styroch psovi budes vraviet slecna, az zistis, ze pyrotechnika je nebezpecna, az v prednom vrecku ti vybuchne delobuch a zapali ti zo zadku vyprdnuty puch a poletis oknom ponad niejaku strechu a rozrezes si zadok na kuse plechu, tak potom priat stastie ti uz neskoro bude, preto tak skoro ti to praje
    Perfektné, ako toto môže niekto vymyslieť

    uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

    uct2007
    Vianoce sú v prdeli, silvester sa blíži, ktoré dievča predo mnou svoje nohy skríži. Ja som predsa Nový rok, privítať ma musíš, aj keď neviem na čo práve v tejto chvíli myslíš. Praje Nový rok s ....

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Všetkým Mirkám, Zuzkám, Helám,

    veľa veľa lásky želám,

    Dankám, Betkám, Tinkám, Idám,

    také isté prianie pridám.


    Julkám, Ankám, každej Soni,

    len princa na bielom koni,

    milého a pozorného,

    ako v sci fi od Verneho.

    Partnera, čo si vás váži,

    nemá vaše túžby v paži,

    zniesol by vám modré z neba,

    parfém Chloe, ak je treba.

    Podrží vás v ťažkej chvíli,

    prizná chybu, ak sa mýli,

    hýčka vás a rozmaznáva,

    flirt je preňho silná káva.

    Takého, čo srdcom ľúbi,

    ženy nie sú preňho trúby,

    ani osol, ani prasa,

    pripomína Banderasa.

    Zlaté slečny, drahé panie,

    užite si zbožňovanie,

    nech vám vaši nápadníci,

    denne nosia po kytici.

    Vinšujem vám anál, orál,

    azda som to nepooral,

    do postieľky vášeň, nehu,

    nie babráka večne v liehu.

    efka23 je offline (nepripojený) efka23

    žena efka23
    Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane to Vám do nového roku.....

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    truch Pozri príspevok
    Blíži sa Nový rok a ja by som chcela poslať SMS, na ktorých sa každý príjemca pobaví. Nemáte? Ak máte dajte:-))))
    Najkrajšie je, keď si tú SMS napíšeš - vymyslíš sama, je Tvoja, je zo srdca a je tam Tvoje ja.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Máš pravdu, ale občas sa treba inšpirovať, viac ľudí, viac rozumu, aj keď je pravda, že raz za čas ma kopne múza a potom to už ide samo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.