Zavrieť

Porady

Žblnkotanie,pálenie a pichanie v bruchu.

Dobrý deň! Chcela by som sa opýtať, že môj priateľ už asi mesiac a možno aj viacej má hrozne bolestivé pálenie, žblnkotanie a pichanie v bruchu. To žblnkotanie je už strašne moc aj počuť a je to čím viacej intenzívnejšie. Pri tom ho bolí aj celé telo. Ba dokonca už dnes volal aj záchranku že čo má robiť lebo sa nevedel ani pohnúť, dačo mu poradili ale moc toho nie. :-( Chcela by som sa opýtať či nevie náhodou niekto čo to môže byť čoho sú to príznaky. A ešte dodám, že aj chudne dosť a je s toho úplne nervózny :-( Vraj má hrozné bolesti keď mu začne brucho žblnkotať,ako keby mu škvŕkalo ba dokonca niekedy má aj ťažkosti s dýchaním s toho. Poradí mi niekto čo to môže byť? Alebo aký lekár by poradil s týmto, lebo máme s nimi zlé skúsenosti. Môže to byť príznak žalúdočného vredu, alebo nebodaj aj rakoviny žalúdka???Vopred ďakujem za odpovede.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život. ludex
Beuska86 Pozri príspevok
Dobrý deň! Chcela by som sa opýtať, že môj priateľ už asi mesiac a možno aj viacej má hrozne bolestivé pálenie, žblnkotanie a pichanie v bruchu. To žblnkotanie je už strašne moc aj počuť a je to čím viacej intenzívnejšie. Pri tom ho bolí aj celé telo. Ba dokonca už dnes volal aj záchranku že čo má robiť lebo sa nevedel ani pohnúť, dačo mu poradili ale moc toho nie. :-( Chcela by som sa opýtať či nevie náhodou niekto čo to môže byť čoho sú to príznaky. A ešte dodám, že aj chudne dosť a je s toho úplne nervózny :-( Vraj má hrozné bolesti keď mu začne brucho žblnkotať,ako keby mu škvŕkalo ba dokonca niekedy má aj ťažkosti s dýchaním s toho. Poradí mi niekto čo to môže byť? Alebo aký lekár by poradil s týmto, lebo máme s nimi zlé skúsenosti. Môže to byť príznak žalúdočného vredu, alebo nebodaj aj rakoviny žalúdka???Vopred ďakujem za odpovede.
Ľudia vôbec si nevážite svoje zdravie,alebo čo?? Tvoj priatel je akútny stav a mal už ležať v nemocnici. Bola u Vás záchranka a dačo mu poradili? To je čooooo? Môže mať prasknutý žalúdočný vred,alebo hocičo iné.Trocha zodpovednosti! Žijeme v 21 storočí!!

lofr je offline (nepripojený) lofr

lofr
Moja rada:
Okamzite ku gastroenterologovi. Tento stav mi uz pripada dost akutny, tak aspon diagnostika o co ide sa moze hodit. Inak, samozrejme liecit sa u neho uz nemusi, to by som ani nedoporucoval, hlavne ak ide o vyustenie chronickeho problemu.

lofr je offline (nepripojený) lofr

lofr
ludex Pozri príspevok
Ľudia vôbec si nevážite svoje zdravie,alebo čo?? Tvoj priatel je akútny stav a mal už ležať v nemocnici. Bola u Vás záchranka a dačo mu poradili? To je čooooo? Môže mať prasknutý žalúdočný vred,alebo hocičo iné.Trocha zodpovednosti! Žijeme v 21 storočí!!
Bohuzial, vacsina si nevazi. Dnes je clovek nastaveny na uzivanie si, do takeho sveta sa narodi. Este som sa nestretol s pripadom, ktory sa k vazeniu si zdravia dopracoval inak, nez skrze utrpenie, ktore takmer zakonite casom nastane. Iba vdaka utrpeniu, ktore sa pri traviacich problemoch moze rovnat cistemu peklu, sa clovek vzda svojich dobrot a nezdravych navykov. A casto sa dostane do situacie, bud alebo (rakovina). Pan tvorstva nieje panom svojej mysle.

ubka je offline (nepripojený) ubka

ubka
V každom prípade sa ponáhľajte do zdravotníckeho zariadenia aj počas sviatkov. Na diaľku Vám ani odborník nestanoví diagnózu a nenaordinuje liečbu. To čo popisujete potrebuje už dohľad lekára. Neznamená to, že sa musíte plašiť s rakovinou, aj keď sa môže jednať o iné závažné ochorenie hrubého čreva.

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
a z akého dôvodu nešiel k lekárovi?nikdy taký typ ľudí nepochopím čo trpia budú sa pýtať čo to môže byť (tu ti nikto nestanoví DG lebo sa to nedá!!!!!!!!!!!!!!!) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nech skúsi niečo na stiahnutie kyseliny v žalúdku nejaké TBL alebo minerálnu vodu Fatra.
ale okamžite zájsť za lekárom a nie až keď z toho bude niečo oveľa horšie!

Beuska86 je offline (nepripojený) Beuska86

Beuska86
Ďakujem všetkým za radu.
Už je to za nami. Už to je lepšie, niekedy sa mu to ešte objaví, ale lekári nič vážneho nenašli, tak len tabletky berie nato. Vraj možná žalúdočná kyselina. Ďakujem ešte raz všetkým za názory a radi. :-)

Žblnkotanie,pálenie a pichanie v bruchu.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.