Zavrieť

Porady

Máte skúsenosť s využitím Vládneho programu zateplovania ako SVB ?

Chceli by sme využiť túto dotáciu ako SVB, prosim poraďte ak máte praktické skúsenosti ohľadom vypracovania projektu a doloženia potrebných náležitostí k žiadosti. Dá sa to ľahko zvládnuť aj bez pomoci odborníka alebo je podľa vás lepšie riešiť to cez skúsenú správcovskú firmu? Ďakujem za vaše rady a postrehy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Deganova je offline (nepripojený) Deganova

    Deganova
    Mám, mi sme z toho vládneho programu už úver dostali, ak sa chceš dozvedieť viac, ozvy sa na 0903 862 595.

    oli.f je offline (nepripojený) oli.f

    oli.f
    Deganova Pozri príspevok
    Mám, mi sme z toho vládneho programu už úver dostali, ak sa chceš dozvedieť viac, ozvy sa na 0903 862 595.
    ďakujem
    Elena Navrátilová
    oli.f Pozri príspevok
    Chceli by sme využiť túto dotáciu ako SVB, prosim poraďte ak máte praktické skúsenosti ohľadom vypracovania projektu a doloženia potrebných náležitostí k žiadosti. Dá sa to ľahko zvládnuť aj bez pomoci odborníka alebo je podľa vás lepšie riešiť to cez skúsenú správcovskú firmu? Ďakujem za vaše rady a postrehy.

    Z vlastnej skúsenosti viem, že je lepšie si nájsť firmu ktorá má s vybavovaním úveru a náležitostí okolo úveru skúsenosti. Ja som to pre náš dom vybavovala sama. Ale viem že málokto si poradí bez skúseností. Projekt musí vypracovať projektant s patričným certifikátom.

    Máte skúsenosť s využitím Vládneho programu zateplovania ako SVB ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.