Zavrieť

Porady

Ako zistiť majiteľa tel.čísla...

Neviem kam by som to mala zaradiť, tak som sa rozhodla, že to dám sem. Už dlhšiu dobu dostávam SMS z čísla : 00421 474 399 800 ( posledné dvojčíslie som zmenila ). Keď volám spätne, nikto neberie. Vedel by mi niekto poradiť druh operátora a ako by som zistila meno majiteľa ? Ide o nepekné SMS. Pokiaľ by mi niekto chcel nájsť, cez SS by som mu poslala celé číslo. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

kozlíček Pozri príspevok
tak potom nevieš čo chceš!
Prepáč, ale ja viem čo chcem. Z týchto typov sa mi zužuje okruh,ešte budem hľadať presnejšie.
0 0
peterkos2 peterkos2

peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

Aj mne vyšli Lipovany
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
peterkos2 Pozri príspevok
Aj mne vyšli Lipovany
Väčšina čísiel sa nachádza v Lipovanoch.
12x sa opakovala obec Pleš.

Môže sa stať, že Maňuša hľadané číslo nenájde v zozname.
Mne pri overovaní nenašlo tri telefónne čísla, ktoré som zadala do vyhľadávača.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

skús toto ale mne to nefunguje.
http://www.i-news.sk/search/?kw=hlad...eho+%C4%8Disla

A preč sem nehodíš to číslo však sa najde dosť ľudí ktorí to budú skúšať nájsť. Je to skrátka súťaž a ľudia sú od prirody súťaživí.
Naposledy upravil Orim : 28.01.10 at 00:17
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...daj to zistiť Horatiovi z CSI Miami:-))...žiadny problem, ešte ti pošle aj fotku účastníka.-)
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Z vlastnej skúsenosti viem, že polícia zvysoka kašle na zisťovanie telefónneho čísla. Nemajú záujem, nič zistiť ... Nič.
http://www.porada.sk/t126436-anonymn...tazovanie.html Toto skončilo tak, že nevedia...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Charon Pozri príspevok
Z vlastnej skúsenosti viem, že polícia zvysoka kašle na zisťovanie telefónneho čísla. Nemajú záujem, nič zistiť ... Nič.
http://www.porada.sk/t126436-anonymn...tazovanie.html Toto skončilo tak, že nevedia...
No,no,no.....a ktože sa to stará o Tvoju bezpečnosť? Há? Ty nevďačník......Vieš, ako sa namakajú? Aj zajtra ako budú...? Radšej by si mal ísť dobrý čaj navariť... Lebo beda nám, prebeda, bez nich.
0 0
Lesaka Lesaka

Lesaka je offline (nepripojený) Lesaka

Dobrý deň mám taký problém ,počas víkendu mi písala nejaká cudzia osoba sms správy, ktorú nepoznám. Potrebovala by som zistiť, kto to je. Sms správy boli výhražné. Jednak, že si zistí podľa môjho čísla, kto som, a nezabudol spomenúť, aj osobne zastrašovanie likvidáciou. Keď som mu napísala, že sa obrátim na políciu, tak ma vysmial, že akože im sa nič nestane majú políciu pod palcom. Teraz mám obavy,pre cudzieho človeka. Vie mi niekto, poprosím pekne zistiť cez toto číslo, to to je? 0904 402 668. Ďakujem.
0 0
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
som ti poslal v SS o koho ide
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

máš to v SS je to Peter D. Ba, celú adresu máš v SS.
0 0
zacinam_karieru zacinam_karieru

zacinam_karieru je offline (nepripojený) zacinam_karieru

mne tiez dost casto vyvolavaju vseliake cisla pritom to mam u operatora utajene a nikde ho nedavam nezverejnujem takze nechapem odkial ho maju...najcastejsie sa mi stava ze zdvihnem a je ticho...volam naspat bud sa nedovolam alebo nikto nedviha...na internete ani v zozname nenajdem ziadne info...da sa to nejako na telefone zablokovat?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ak ti vyvolávajú z tých istých čísiel, tak v telefóne možno budeš mať možnosť vytvoriť tzv. black list, to sú čísla, z ktorých sa ti nedovolajú.
ale predtým hoď to číslo sem, nech sa pozrieme....
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

A hlavne nevolať späť! Ak je to súrne, zavolá ešte raz.
0 0
Lesaka Lesaka

Lesaka je offline (nepripojený) Lesaka

Nandrolon, ďakujem za zistenie pekný deň.
0 0
*AdR!cK* *AdR!cK*

*AdR!cK* je offline (nepripojený) *AdR!cK*

Dobrý večer vám prajem, chcel by som zistiť majitela tohoto čísla 0911312688 Dakujem

Ked tam volám je tam ticho.
Naposledy upravil *AdR!cK* : 09.02.13 at 18:03
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ja mam mobilny Internet od Orangeu, a tiež mi z času na čas chodia SMS typu,že v čase Vašej neprítomnosti sa k Vám pokúšal dovolať užívateľ z čisla O9XX XXX XXX , ked som si to overoval a spätne volal na tieto čísla z ineho telefonu, vždy to dotyční popreli,žeby ma volali

teda prikladám to nejakej nedokonalosti v systéme mobilného operátora...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Ja mam mobilny Internet od Orangeu, a tiež mi z času na čas chodia SMS typu,že v čase Vašej neprítomnosti sa k Vám pokúšal dovolať užívateľ z čisla O9XX XXX XXX , ked som si to overoval a spätne volal na tieto čísla z ineho telefonu, vždy to dotyční popreli,žeby ma volali

teda prikladám to nejakej nedokonalosti v systéme mobilného operátora...
To sú tzv. obťažujúce čísla ...
Ide o to , že Ty zavoláš a berie Tebe z kreditu love ...proste zarábajú ...
Dá sa zistiť , či je to pako a komu volal ...

http://www.google.sk/search?client=o...w=1332&bih=621
0 0
Vakos_SK Vakos_SK

Vakos_SK je offline (nepripojený) Vakos_SK

Niektoré telefóny to majú v nadstaveniach proste si tam zadáš číslo a keď ti zavolá tvoj mobil to ihneď položí (Položí to tak rýchlo že ti ukáže iba nepriaty hovor)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac


Vakos_SK Pozri príspevok
Niektoré telefóny to majú v nadstaveniach proste si tam zadáš číslo a keď ti zavolá tvoj mobil to ihneď položí (Položí to tak rýchlo že ti ukáže iba nepriaty hovor)
....ježiškové husličky .....

Šak použi aj nejaké to interpunkčné znamienka , alebo prepíš ......veď toto sa čítať nedá ...a ani zmysel nedáva ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vakos_SK
Niektoré telefóny to majú v nadstaveniach proste si tam zadáš číslo a keď ti zavolá tvoj mobil to ihneď položí (Položí to tak rýchlo že ti ukáže iba nepriaty hovor)

Asi takto?

=INTERpunkčné znamienko
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať