Zavrieť

Porady

Ako zistiť majiteľa tel.čísla...

Neviem kam by som to mala zaradiť, tak som sa rozhodla, že to dám sem. Už dlhšiu dobu dostávam SMS z čísla : 00421 474 399 800 ( posledné dvojčíslie som zmenila ). Keď volám spätne, nikto neberie. Vedel by mi niekto poradiť druh operátora a ako by som zistila meno majiteľa ? Ide o nepekné SMS. Pokiaľ by mi niekto chcel nájsť, cez SS by som mu poslala celé číslo. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
*AdR!cK* *AdR!cK*

*AdR!cK* je offline (nepripojený) *AdR!cK*

To viem ale chcel by som vedieť majitela toho čísla 0911312688
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
a čo s takým niečim, keď mi volá utajené číslo, ja ho zodvihnem a je ticho. už som robila aj tak že som ho nechala dvihnutého aj pol hodinu, položila som telefón a išla som si po robote.. ale obťažuje ma to a blokuje linku, takže nemám na to nervy.
keď ho nedvihnem, tak vyvoláva stále dokola, až kým nedvihnem aspoň na dve sekundy...

dá sa takýto hovor nejako vystopovať?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Som majitel zbrani, nechovám žiadneho psa a jazdim na MPV. Mám aj vlastný pohľad a názor na danú problematiku .Som vyvrhel spolocnosti?! ...viac
Helik3 Pozri príspevok
a čo s takým niečim, keď mi volá utajené číslo, ja ho zodvihnem a je ticho. už som robila aj tak že som ho nechala dvihnutého aj pol hodinu, položila som telefón a išla som si po robote.. ale obťažuje ma to a blokuje linku, takže nemám na to nervy.
keď ho nedvihnem, tak vyvoláva stále dokola, až kým nedvihnem aspoň na dve sekundy...

...samozrejme , že sa dá ....
Ibaže to má jeden háčik ...

Nemôže každý osloviť mobilných operátorov ... na to sú iné inštitúcie ...
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
buchač Pozri príspevok
...samozrejme , že sa dá ....
Ibaže to má jeden háčik ...

Nemôže každý osloviť mobilných operátorov ... na to sú iné inštitúcie ...

Kým z tých hovorov neplynú žiadne vyhrážky ani ohrozenia, nerada by som tým obťažovala PZ... asi nemám žiadnu inú alternatívu...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Helik3 Pozri príspevok

Ja by som v takomto pripade poziadal o pomoc svojho. operatora. Hned spolu so ziadostou by som ich zdvorilo, ale predsa jasne informoval, ze ak mi s tym nepomozu, jedinym riesenim pre mna bude zmena cisla a ze nove cislo si nezoberiem v takom pripade od nich ale od ineho operatora.
0 0
jobobe jobobe

jobobe je offline (nepripojený) jobobe

Občasný návštevník
Stačí si nainštalovať blacklist. Odfiltruje vybrané a utajené čísla. Povolí len tie ktoré chcem ja! Nebudem si kvôli nejakej labilnej osobe meniť číslo! :-(
0 0
Leo Tim Leo Tim

Leo Tim je offline (nepripojený) Leo Tim

Zaplatim jednorazovo 50€ tomu, kto mi zisti majitela slovenskeho mobilneho telefonneho cisla. (poslem ho len mailom) Ciastka bude uhradena okamzite online prevodom po prijati ziadanych udajov elektronickou postou. (meno, priezvisko a trv. pobyt na koho je cislo registrovane) Aby osoba ktora mi moze a chce pomoct nemala moralny problem s poskytnutim info ktore ziadam, majitel/ka cisla ktore ma zaujima podvodnym sposobom vylakala od mojho syna vacsiu financnu ciastku, co mozem dokumentaciou kedykolvek dokazat.
P.S. nemam cas ani nervy riesit to cez policiu (ktora Pomaha a Chrani, ale nie slusnych ludi) a trestne oznamenia, preto volim tuto formu.
Vopred dakujem.
j.f.kennedy@azet.sk
0 0
NATICEK NATICEK

NATICEK je offline (nepripojený) NATICEK

vie mi niekto zistit kto je vlastnikom tel. čisla 0911 844 797 info na e-mail matej.imrich08@centrum.sk vopred dakujem
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Obyčajný človek - už len oddychujem. A vykecávam sa na Porade. Sem-tam aj poradím (ak viem). ...viac
Možno tento:
0 0
polo951 polo951

polo951 je offline (nepripojený) polo951

zdravim potreboval by som zistit koho je toto cislo
0904 396179
na mail ak sa da 951polo@gmail.com

​dakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Pridať pochvalu