Zavrieť

Porady

zmeny pre zivnostnikov?

Dobry den,
zaujimalo by ma ake vyraznejsi zmeny v legislative sa v roku 2009 dotkli zivnostnikov?
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    justafa Pozri príspevok
    Dobry den,
    zaujimalo by ma ake vyraznejsi zmeny v legislative sa v roku 2009 dotkli zivnostnikov?
    dakujem
    Veľmi zoširoka položená otázka. Môžeš byť konkrétnejší (ia)?

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    justafa Pozri príspevok
    Dobry den,
    zaujimalo by ma ake vyraznejsi zmeny v legislative sa v roku 2009 dotkli zivnostnikov?
    dakujem
    Napríklad novelizácia zákona o dani z príjmov.

    justafa je offline (nepripojený) justafa

    justafa
    velmi sa do tejto problematiky nevyznam, nie som zatial zivnostnik, tak neovladam zakony, ktore su pre mna dolezite. Ktore zákony si ma teda zivnostnik pred zacatim podnikania nastudovat? a co sa tyka povodnej otazky, tak ma zaujima co rok 2009 pre zivnostnikov priniesol? resp. ake ulavy, prip. zatazenia sucasny zivnostnik ma.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Napr. aj novela zakona o DPH od 1.1.2010, zakona o sprave dani a poplatkov.

    Nejde ani tak o "ulavy a zatazenia", ale o povinnosti podnikatela - kedy, ake a pod.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    justafa Pozri príspevok
    velmi sa do tejto problematiky nevyznam, nie som zatial zivnostnik, tak neovladam zakony, ktore su pre mna dolezite. Ktore zákony si ma teda zivnostnik pred zacatim podnikania nastudovat? a co sa tyka povodnej otazky, tak ma zaujima co rok 2009 pre zivnostnikov priniesol? resp. ake ulavy, prip. zatazenia sucasny zivnostnik ma.
    Keď ťa to doteraz "nezaujímalo", tak načo sú ti tie zmeny? Naštuduj si iba to nové a čo bolo bolo. Terazky budeš živnostník.

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    ako prvé by som poradila nájsť si účtovníčku, ktorá všetko ovláda a potom sa treba na 100% venovať len svojmu predmetu podnikania. netreba sa ešte aj vŕtať do zákonov. každý nech robí to čo vie robiť.

    zmeny pre zivnostnikov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.