Zavrieť

Porady

Pozor: Zmena formulára pre potvrdenie činnosti vodiča

Dňa 16.12.2009 bolo v Úradnom vestníku Európskej únie publikované rozhodnutie Komisie č. 2009/959/EÚ, ktorým sa mení a dopĺňa rozhodnutie 2007/230/ES o formulári týkajúcom sa právnych predpisov v oblasti súvisiacich s činnosťami dopravy. Rozhodnutie obsahuje formulár pre potvrdenie činností, ak vodič bol práceneschopný, čerpal riadnu dovolenku, mal voľno , viedol vozidlo vyňaté z pôsobnosti nariadenia 561/2006 alebo AETR, vykonával inú činnosť ako vedenie vozidla.
Rozhodnutie Komisie 2009/959/EÚ, vo všetkých úradných jazykoch Európskej únie sa nachádza tu: http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/...09D0959:SK:NOT

Editovatelné tlačivo v prílohe
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Super ďakujem za tlačivko,
    chcem sa ale spýtať kedy musí byť vypisované?
    Máme dvoch šoférov,striedajú sa v jazdení ob deň do Rakúska, s tým že čo je práve na firme jazdí na svojom aute kratšie trasy pre firmu,prípadne mu auto stojí vo firme.Treba to tlačivko vždy vypísať keď auto stojí celý deň, alebo iba keď vytiahne z auta kartu?
    Ešte by som chcela vedieť či to tlačivo musí mať u seba v aute alebo stačí ak to budeme mať na firme založené?
    Ďakujem veľmi pekne za rady...Alena

    akumulator je offline (nepripojený) akumulator

    lekár akumulator
    mandula Pozri príspevok
    Dňa 16.12.2009 bolo v Úradnom vestníku Európskej únie publikované rozhodnutie Komisie č. 2009/959/EÚ, ktorým sa mení a dopĺňa rozhodnutie 2007/230/ES o formulári týkajúcom sa právnych predpisov v oblasti súvisiacich s činnosťami dopravy. Rozhodnutie obsahuje formulár pre potvrdenie činností, ak vodič bol práceneschopný, čerpal riadnu dovolenku, mal voľno , viedol vozidlo vyňaté z pôsobnosti nariadenia 561/2006 alebo AETR, vykonával inú činnosť ako vedenie vozidla.
    Rozhodnutie Komisie 2009/959/EÚ, vo všetkých úradných jazykoch Európskej únie sa nachádza tu: http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/...09D0959:SK:NOT

    Editovatelné tlačivo v prílohe
    1. A propos som zistil, že EÚ chová Výskumný ústav legislatívny s viac ako 800 mil. € ročným rozpočtom. Bolo totiž výberové konanie na šéfa. Aj by som sa prihlásil, ale podmienkou bol rozvojový projekt ústavu. A ja som mal iný projekt - zrušiť ten nezmysel a keby tak robili niečo užitočnejšie.

    2. Tiež nedávno som si uvedomil, že odkedy došlo k zániku studenej vojny, tak sa do rôznych vojen zapojilo oveľa viac štátov, ako počas tej studenej. Bojujeme už aj my. Proti Iraku, v Afganistane. Mne síce ani Iračania, ani Afgánci nikdy nič neurobili a dosť som prekvapený, že v USA obvinili za útok na WTC hŕstku teroristov, že nik z Američanov sa asi nezamyslel načo platia miliardy ich amerických USD tajným službám, NSA, FBI, ktoré - hoci mali informáciu, že sa tam trénujú nejakí čudáci na pilotnom kurze - a že nemajú záujem o pristávanie, iba o vzlet a krútenie kniplom. To ako kompletne mentálni retardi? Akože nie sú volané k zodpovednosti stovky tajných a supertajných agentov, keď navyše Izrael a aj Francúzsko odoslalo do NSA týždeň pred útokom varovanie, že sa chystá niečo s lietadlami, že nepôjde ale iba o únos, ale skôr o použitie lietadiel ako rakiet.

    3. Nik nemohol tušiť, že sa nájdu tak odvážni cestujúci, ktorí premôžu teroristov, pričom lietadlo však nedokázali už dostať pod svoju kontrolu a havarovali. To lietadlo malo za cieľ Biely Dom. A ajhľa aké prekvapenie. G.W.B. nebol doma. Na Floride nejakú školu bol navštíviť, tak náhle sa rozhodol.

    4. Hitler doviedol k moci zbrojárske koncerny. A zabil židov, aby im ukradol prachy, aby zamestnal občanov v zbrojárskych fabrikách. A zbrojársky priemysel vládne svetu dodnes. Preto nám nechcú reálne dovoliť priamu demokraciu. Lebo v tom prípade by sme iba občania museli stlačiť či tlačítko MIER, alebo VOJNA. Ja myslím, že odvtedy by bol mier. A to by ľudí od Boeingu a od Lockheed Marten pekne nasralo. Lol.

    Pozor: Zmena formulára pre potvrdenie činnosti vodiča

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.