Zavrieť

Porady

e-shop so zdarvou výživou, alebo niečo také

Ahojte poraďáci. Napadla ma taká myšielnka, že by som si zriadil e-shop so zdravou výživou, alebo niečím takým a skombinoval ho s mojim webom. Posledné dni máme fakt veľkú návštevnosť a tak si myslím, že by takýto shop mohol fungovať. Ide o to, že by to bola len forma privyrobenia si a ak by to nefakčilo, tak by sa nič nedialo.

Pomohol by mi stým niekto ? Ja som na e-shopy a všetko súvisiace s tým totálne ľavý. Potrebujem spraviť všetko od piky. teda dodávatelia, prenajom shopu atd atd, proste všetko. Určite je toho veľmi veľa, ale ak by mi stým niekto komplet pomohol, tak by som mu vedel ponúknuť masáže ako vďaku :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    matus-x1 Pozri príspevok
    Nepoznám nikoho kto by spravil alebo prenajímal e-shop len za nejakú masáž...
    dantess ked ho najdes posli ho aj ku mne

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Chlapci nepochopili ste to

    Masaz dám tomu, kto mi pomože so začiatkami e-shopu. Teda pomoze vybavit sklad, poskytovatela shopu a dá svoj "know how" ohladom začiatkov, pretože tie sú najtažsie a pre laika ako ja 2x ťažšie

    e-shop so zdarvou výživou, alebo niečo také

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.