Zavrieť

Porady

Som pripojená,ale nejde mi to:-))))

Ahojte všetci..poprosím o radu:
Mám pripojenie na net cez T-com už dlhší čas,taktiež už dávno používam Mozillu firefox ale....od včerajška mi nejde spustiť internet Klikám na ikonku Mozilli a niekedy sa net nespustí vobec a inokedy sa ukáže a hned zmizne Takto to spravím aj 15x a potom ho "osvieti ako aj teraz a som tu!
Pripojenie mám stále,len sa mi to nechce otvoriť--čo s tým môže byť??
dala som skontrolovať disky a sú čisté,ale včera som stiahla jeden crack,ktorý mi po chvíli z compu zmizol!! a aj sa mi net hned zavreltak som z toho jeleň...poradte prosím-všetkým dakujem
Usporiadat
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Veď preto som Ti dal odkaz .V tom Greenie sa dá aj normálne pracovať a skopírovať tieto údaje.Na skúšku Ti stačí verzia 700MB iba na CD.Z prostredia Greenie môžeš aj vymazať čo chceš.Takže ak vieš, kde ten červík je tak ho vymaž.Ak by si bývala blízko viem pomôcť.Skús zapnúť PC cez núdzový režím.Pri štarte PC cez F8.
Naposledy upravil Vlado40 : 15.02.10 at 11:36
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Tak som si to stiahla a nejde mi to ale vôbec spustiť vraj sa dá aj cez Bios dostať do "vnútra a dať vyčistiť počítač---Ako sadá aspon vyvolať kontrola diskov?kedysi sa mi to ukazovalo pri štarte systému a teraz neviem ako na to.....
Idem ešte skúsiť ten núdzový režim...šlak ma tráfa..si úžasný--dakujem za rady!!bodík máš
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

uno81 Pozri príspevok
Tak som si to stiahla a nejde mi to ale vôbec spustiť vraj sa dá aj cez Bios dostať do "vnútra a dať vyčistiť počítač---Ako sadá aspon vyvolať kontrola diskov?kedysi sa mi to ukazovalo pri štarte systému a teraz neviem ako na to.....
Idem ešte skúsiť ten núdzový režim...šlak ma tráfa..si úžasný--dakujem za rady!!bodík máš
Ak si stiahla Greenie ,tak je to ISO súbor.Tento ISO súbor si musíš pripojiť k virtuálnej mechanike.Potom si to dáš klasicky skopírovať napr.v programe Nero.Kopírovať z virtuálnej mechaniky na fyzickú mechaniku v PC.Ako virtuálnu mechaniku môžeš použiť aj túto, ak nemáš zapnutú v programe Nero:

http://www.slysoft.com/en/virtual-clonedrive.html
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Vlado40 Pozri príspevok
Ak si stiahla Greenie ,tak je to ISO súbor.Tento ISO súbor si musíš pripojiť k virtuálnej mechanike.Potom si to dáš klasicky skopírovať napr.v programe Nero.Kopírovať z virtuálnej mechaniky na fyzickú mechaniku v PC.Ako virtuálnu mechaniku môžeš použiť aj túto, ak nemáš zapnutú v programe Nero:

http://www.slysoft.com/en/virtual-clonedrive.html
Ja napalujem ISO súbory,mám to už na CD,ale ked som to tam dala,nič:-(( A cez F8 mi žiadny núdzový neposkytlo Kamoš je ešte chorý a ja v keli Včera ma to pustilo k čisteniu disku,potom som to vypla a ráno to bolo ešte horšie,,xixi šlak ma ide trafiť....netreba to celé nejak špeciálne napáliť--tomuto sa zas až tak nerozumiem-niečo sa páli ako DATA a niečo zas inak..toto ako??bože..ja budem ale múdra
Naposledy upravil uno81 : 17.02.10 at 07:40
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Ta ISO treba nalait ako ISO, podla mna je najlepsi ImgBurn - lebo inak ti to nebude bootovat.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

uno81 Pozri príspevok
Ja napalujem ISO súbory,mám to už na CD,ale ked som to tam dala,nič:-(( A cez F8 mi žiadny núdzový neposkytlo Kamoš je ešte chorý a ja v keli Včera ma to pustilo k čisteniu disku,potom som to vypla a ráno to bolo ešte horšie,,xixi šlak ma ide trafiť....netreba to ce nejak špeciálne napáliť--tomuto sa zas až tak nerozumiem-niečo sa píli ako DATA a niečo zas inak..toto ako??bože..ja budem ale múdra

Ak ISO súbor dáš pripojiť k tej virtuálnej mechanike musí sa hneď zobraziť , ako keď dáš CD do mechaniky.Potom dáš iba skopírovať na CD nič viac.Ak to napálene CD vyberieš z mechaniky a naspäť vložíš zase Ti musí nabehnúť Greenie. Viď obrázok .Ak to CD je správne napálené , tak z neho určite spustiš PC.Musí nabehnúť úvodná obrazovka s ponukou , napr.inštalovať ...Je tam možnosť aj kontrola disku a LIVE CD .Vyber možnosť Live a Greenie Ti nabehne bez inštalácie.Ak sa tak nestane a CD je v poriadku tak máš problém s HDD.

Pri zapnutí PC viackrát stláčaj F8 ,mala by sa Ti zobraziť ponuka na nudzový režim.
Naposledy upravil Vlado40 : 16.02.10 at 23:43
Greenie.gif  
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Vlado40 Pozri príspevok
Ak ISO súbor dáš pripojiť k tej virtuálnej mechanike musí sa hneď zobraziť , ako keď dáš CD do mechaniky.Potom dáš iba skopírovať na CD nič viac.
To jej nebootne lebo to bude logicka kopia.
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Vlado40 Pozri príspevok
Ak ISO súbor dáš pripojiť k tej virtuálnej mechanike musí sa hneď zobraziť , ako keď dáš CD do mechaniky.Potom dáš iba skopírovať na CD nič viac.Ak to napálene CD vyberieš z mechaniky a naspäť vložíš zase Ti musí nabehnúť Greenie. Viď obrázok .Ak to CD je správne napálené , tak z neho určite spustiš PC.Musí nabehnúť úvodná obrazovka s ponukou , napr.inštalovať ...Je tam možnosť aj kontrola disku a LIVE CD .Vyber možnosť Live a Greenie Ti nabehne bez inštalácie.Ak sa tak nestane a CD je v poriadku tak máš problém s HDD.

Pri zapnutí PC viackrát stláčaj F8 ,mala by sa Ti zobraziť ponuka na nudzový režim.
Jaj Vladko,to si mal hned povedať,že to F8 mám stláčať do nemoty
Ale ja som sa na núdzový režim dostala spôsobom,za ktorý by ste mi iste mnohí dali po paprčkách VYpínala som PC vzadu na skrinke tak dlho,kým mi ten núdz. režim nenabehol A tak som to dokázala a do druhej ráno sedela pri compe/sa mi fajn vstávalo ráno s malým do školy/ Všetko som počistila,avast prekontroloval a našiel:::
1)vírus v operačnej pamäti hned na začiatku
2)a na hlavnom disku v "System Volume Information/... A0070118.exe Win 32 Trojan
3)"System......................................... ............./...A0099230.dll Trojan
4)Windows/System32/sshnas21.dll

Parádička!
Čo sa robí s výrusmi????Do truhly mi nešli,lebo mi to vypisovalo::RPC spojenie zlyhalo...a nešla inicializácia súborov truhly-počas spracovania došlo k chybe....!! Tak som ich dala len odstrániť--či má sa to inak?
Vyčistila som disk a dala defragmentovať,lebo vyzeral fakt desivo po tých reštartoch

A záver......Všetko mi zatiaľ šlape ako hodinkyModzilu FF už nechcem ani vidieť a avast??no neviem
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

salvosko Pozri príspevok
To jej nebootne lebo to bude logicka kopia.
A to sa mi zjavne aj stalo

Chlapci,ste super..bodíky A musím povedať,že VĎAKA porade a vám som fakt šikulka
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

salvosko Pozri príspevok
To jej nebootne lebo to bude logicka kopia.
ISO súbor je vytvorený ako bootovacie CD ,alebo DVD.Ako som napísal tak to je a je to správne.Tu netreba zvlášť robiť z nejakého CD bootovacie.To CD už také je.
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

ak to otvori vo virtualke a vypali to co sa jej v nej zobrazi, tak nenabootuje nic, treba vypalit priamo ISO subor
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

uno81 Pozri príspevok
A záver......Všetko mi zatiaľ šlape ako hodinkyModzilu FF už nechcem ani vidieť a avast??no neviem
Stále používam AVAST aj AVG spolu ,aj keď niekto tvrdí , že iba jeden antivírus.Môjmu PC to nevadí a nevadí to ani mne.Každý si zvolí ochranu svojho PC tak ako uzná za vhodné , každý si chráni svoje údaje. Aj mne sa stalo že AVAST prehliadol niečo na čo AVG upozornil.Vírus stále mažem , alebo to robí antivírus , ale to treba urobiť v nastaveniach.Vyskúšaj si urobiť to CD GREENIE možno niekedy nabudúce sa Ti zíde .
Naposledy upravil Vlado40 : 17.02.10 at 11:53
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

mecky Pozri príspevok
ak to otvori vo virtualke a vypali to co sa jej v nej zobrazi, tak nenabootuje nic, treba vypalit priamo ISO subor

Stiahni ,pripoj obraz ako som písal , skopíruj na CD.Ak si dám skopírovať inštalačku Windows na iné CD , tak to stále bude bootovacie CD s Windows , aj keď je to kópia.Ja nepíšem , aby skopírovala súbory z tohto CD.Treba skopírovať CD ako je.
Naposledy upravil Vlado40 : 17.02.10 at 12:13
0 0
ani1 ani1

ani1 je offline (nepripojený) ani1

prosím prosím nainštalovala som tlačiaren k notebooku a furt mi všetko chce tlačiť do súboru... ako to viem vyriešiť aby mi tlačilo normálne????????
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

ani1 Pozri príspevok
prosím prosím nainštalovala som tlačiaren k notebooku a furt mi všetko chce tlačiť do súboru... ako to viem vyriešiť aby mi tlačilo normálne????????
Nastav si tlačiareň ako predvolenú na tlač.Ty máš predvolené možno Adobe PDF ,alebo niečo podobné.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Vlado40 Pozri príspevok
Stiahni ,pripoj obraz ako som písal
Sorry ale naco to ISO pripajat?
Sak zoberiem ISO obraz a dam ho cez ImgBurn napalit. A basta.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

salvosko Pozri príspevok
Sorry ale naco to ISO pripajat?
Sak zoberiem ISO obraz a dam ho cez ImgBurn napalit. A basta.
Aby vedela , že to stiahnuté ISO je v poriadku.Virtuálnu mechaniku má skoro každý , ImgBurn nie.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Vlado40 Pozri príspevok
Aby vedela , že to stiahnuté ISO je v poriadku.Virtuálnu mechaniku má skoro každý , ImgBurn nie.
Jaaaaj ... tak to bolo treba povedat.
Ak sa to ISO namontuje tak je OK a moze sa dat vypalit niecim co vie palit ISO obrazy (Nero, ImgBurn, Alkohol ... cokolvek).
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Veď nič iné nechcem.Pripojiť obraz a potom skopírovať CD na CD tým programom čo používa.Najčastejšie je to Nero.
0 0
ani1 ani1

ani1 je offline (nepripojený) ani1

Vlado40 Pozri príspevok
Nastav si tlačiareň ako predvolenú na tlač.Ty máš predvolené možno Adobe PDF ,alebo niečo podobné.
Už som to vyriešila, chvíľu mi to trvalo, problém bol z "port"-om. ďakujem za pomoc ešte raz.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať