Zavrieť

Porady

Leiner kde Rakusko?

Caute,
vie mi prosim niekdo poradit kde je najblizsia Leiner predajna v Rakusku? (myslim k Bratislave)
a kde je aj najblizsia Kika?
chystame sa cez vikend do Parndorfu a potom mozno aj do shopping city tak niekde po ceste, potrebovala by som dokupit jednu sedacku, ktoru uz nemaju u nas v kike a vyrobca je leiner, takze najlepsie leiner.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Andrea.S. Pozri príspevok
    Caute,
    vie mi prosim niekdo poradit kde je najblizsia Leiner predajna v Rakusku? (myslim k Bratislave)
    a kde je aj najblizsia Kika?
    chystame sa cez vikend do Parndorfu a potom mozno aj do shopping city tak niekde po ceste, potrebovala by som dokupit jednu sedacku, ktoru uz nemaju u nas v kike a vyrobca je leiner, takze najlepsie leiner.
    Dakujem
    To je tak ťažké zadať do vyhľadávača www.leiner.at ?

    http://www.leiner.at/haeuser/

    A KIKA je to isté....

    Kým si napísala príspevok, už si to mohla vedieť...

    Andrea.S. je offline (nepripojený) Andrea.S.

    Andrea.S.
    1. dik za odpoved (mozno som si len chcela zopakovat ci si pamatam heslo-vtipko)
    2. no lenze tak ludsky ci by mi niekdo nevedel poradit cestu do najblizsieho leinera.St. Pollen to je myslim na Parndorf?
    len mi nepis pozri si mapu, na to je porada, nie?

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    Andrea.S. Pozri príspevok
    1. dik za odpoved (mozno som si len chcela zopakovat ci si pamatam heslo-vtipko)
    2. no lenze tak ludsky ci by mi niekdo nevedel poradit cestu do najblizsieho leinera.St. Pollen to je myslim na Parndorf?
    len mi nepis pozri si mapu, na to je porada, nie?
    Aj ja idem do Parndorfu uz tuto stredu. St.Pollten a Parndorf je od seba 120 km co je dost predajna Leiner je aj vo Vösendorf cca:55 km malo by to byt na tejto ulici SCS Straße 237, 2334 Vösendorf-Süd, Austria (Leiner Rudolf GesmbH). Ja som tam nebola neviem ti to presne popisat iba som to nasla na internete. Ale napr. V Brucku an der Leitha mas tiez shopping centrum ako parndorfe a tam je z oblasti nabytku Mobelix, ja som tam kupila lampu ktora vobec nebola dostupna v ziadnej predajni Mobelixu v Blave. Ale tak nasla som ju v rakuskom mobelixe...

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Andrea.S. Pozri príspevok
    1. dik za odpoved (mozno som si len chcela zopakovat ci si pamatam heslo-vtipko)
    2. no lenze tak ludsky ci by mi niekdo nevedel poradit cestu do najblizsieho leinera.St. Pollen to je myslim na Parndorf?
    len mi nepis pozri si mapu, na to je porada, nie?
    Porada je na to, aby sa poradilo niečo, čo človek nevie. Porada nie je informačná kancelária. Samozrejme, ak sa niekto nájde, kto ti to vyhľadá a pripraví trasu, je to jeho vec. (koniec koncov, som ti poradil !! - pripojil som ti odkaz na mapku, kde si môžeš nájsť najbližšiu predajňu). Pochopil by som, keby si sa spýtala na skúsenosti alebo názory poraďákov na nákupné centrum Parndorf.

    Pokladám to ale za lenivosť, ak sa niekto opýta takú vec, čo si môže pozrieť v automape. Navyše ak máš názor, že St. Pölten je cestou do Parndorfu, tak ti nemám čo poradiť - jedine to, aby si si pozrela mapu. To je ako keby si sa chcela cestou z BA do Trnavy zastaviť v Banskej Bystrici.

    Obávam sa, že za chvíľu sa niekto spýta na odchody vlakov...

    Ale dobre. Písala si, že po Parndorfe pôjdeš do Shopping City Süd. Keby si si bola pozrela ich stránku, tak by si zistila, že Leiner má priamo predajňu v Shopping City Süd, čo je pre teba teda najbližšia predajňa.

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    a este za tym Vosendorfe je tiez velke Shopping City mas tam aj Ikeu tam by sam mal nachadzat blizko aj ten Leiner co som ti pisala, vraj sa v tej Ikei vela veci oplati a su lacnejsi ako v Blave.
    Naposledy upravil pizzanoel : 15.02.10 at 12:08

    Andrea.S. je offline (nepripojený) Andrea.S.

    Andrea.S.
    dik za radu, ja som mala na mysli konkretnu sedacku, ktoru mi teraz v kike vypredali posledny kus, uz ju vyrabat nebudu, pritom uz mame z toho odtiena lavicu doma, takze iba som chcela nieco dokupit. Vyrobca je Leiner, tak mi je to luto. Este ju maju v Cechach, Pruhonice, co je ale dost daleko, tak rozmyslam ako to vymysliet.

    Chobot-ak Ta irituju moje otazky neodpovedaj, a uz vobec sa nemusis rozpisovat co sa tyka Tvojich uvah, zrejme mas dost casu a tak Ti odpovedat neprekaza, ale v konecnom dosledku Ti aj tak dakujem za radu.
    prajem Ti pekny plnohodnotnejsie vyuzity den

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Andrea.S. Pozri príspevok
    1. dik za odpoved (mozno som si len chcela zopakovat ci si pamatam heslo-vtipko)
    2. no lenze tak ludsky ci by mi niekdo nevedel poradit cestu do najblizsieho leinera.St. Pollen to je myslim na Parndorf?
    len mi nepis pozri si mapu, na to je porada, nie?
    Po prvé, neexistuje nijaký St. Pollen ale St. Pölten a ten rozhodne nie je najbližší, veď len vo Viedni sú hneď štyri predajne.
    Po druhé, ísť do St. Pöltenu cez Parndorf je podobné ako ísť z Bratislavy do Prahy cez Ostravu, veď máš dialnicu priamo z Bratislavy až do Viedne. Ale ak chceš ísť cez Parndorf, tak to máš potom najbližšie do Wiener Neustadtu alebo priamo v SCS:http://www.leiner.at/haeuser/m/voesendorf-scs/
    Skús použiť GPS alebo aspoň toto: http://www.mapa-mapy.sk

    Andrea.S. je offline (nepripojený) Andrea.S.

    Andrea.S.
    Dakujem, skusim porozmyslat, asi je ta Kika blizsie. To je tak, ze som si to zmyslela, no uvidime co je rozumnejsie. Kedze ak sa mi podari ukecat manzela musim vediet presnu cestu a vsetko aby nefrfotal, tak aby som vedela akym smerom ho mam nenapadne navigovat aj tak bude frfotat.Mam to ja tazke. Tak sorry za take otazky. No ale uprimne dik za radu a prajem krasny den.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.