Zavrieť

Porady

České koruny na eurá

Dobry den, rada by som sa dozvedela odpoved na moju otazku: Z dedcstva v Cechach mame ceske koruny. Zdanime ich v Cechach, vie mi niekto poradit, kde mam ceske koruny zmenit na eura? Nemozem sa vymotat z vupoctov tych krizovych kurzov. V ceskej, alebo slovenskej banke. Dakujem, Hena
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

henrieta3 Pozri príspevok
Mas na mysli napr. zmenaren niekde na ulici? V obchodnom centre?
Áno, zmenárne na ulici. Ale pozor, nie u vekslákov, tí ti výhodnejší kurz nedajú. Ponúknu, ale nedajú, nenechaj sa oklamať. Nikdy u nich nemeň!!!

Neviem z akého si mesta, ale napr. pri Tescu v BA, alebo na Obchodnej.
0 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

dakujem, pojdem do zmenarne, je teda jedno, ci v CR, alebo v SR
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

henrieta3 Pozri príspevok
dakujem, pojdem do zmenarne, je teda jedno, ci v CR, alebo v SR
No, nie je to jedno. V ČR keby si zamieňala, tak si vlastne kupuješ EUR ako cudziu menu za ich domácu menu. Ja by som to radšej zamieňal tu na SR.
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Ak su ceske koruny z predaja, tak by som predovsetkym vyckal, najma na vyhodny kurz. Ak sa menia ceske koruny na €, tak niekedy je vyhodnejsie ich menit prave v CR, vzhladom k vzajomnemu kurzu.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

jedna vec je kurzovy listok valut a ina vec je kurzovy listok deviz, kde mas lepsi kurz,

ale asi Ti tie prepocty velmi nejdu, preto si vygoolaj aktualne kurzove listky vsetkych bank, jednu si vyber a nechaj si v nej osobne poradit sposob a vymenu deviz
0 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

Mas pravdu, keby som to vedela vypocitat, neotravovala by som ludi na tomto fore. Ale aj tak som dostala tolko odpovedi, ze si mozem vybrat. Nie je to milion, aby som sedela cely den pri nete a pocitala, bola som len zvedava, ci s tym niekto nema skusenost v praxi, napr. ak podnika v Cechach. Pravdepodobne pojdem do slov. banky, vubka ma momentalne najlepsi kurz a vymenim to tam. V zmenarni sa velmi isto necitim. Dakujem, Hena
0 0
jankazb jankazb

jankazb je offline (nepripojený) jankazb

Aktívny človek s technickým myslením, budúci stavebník ...viac
Heni, jednoducho polož otázku koľko Euro dostaneš za toľkoto (vieš koľko) českých korún. Dá sa telefónom, emailom.... A nech je kurz aký chce. Samozrejme nezabudni sa spýtať, či sú poplatky. Banky ich majú, ja mením napr.v cestovnej kancelárii v zmenárni.
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
henrieta3 Pozri príspevok
Mas pravdu, keby som to vedela vypocitat, neotravovala by som ludi na tomto fore. Ale aj tak som dostala tolko odpovedi, ze si mozem vybrat. Nie je to milion, aby som sedela cely den pri nete a pocitala, bola som len zvedava, ci s tym niekto nema skusenost v praxi, napr. ak podnika v Cechach. Pravdepodobne pojdem do slov. banky, vubka ma momentalne najlepsi kurz a vymenim to tam. V zmenarni sa velmi isto necitim. Dakujem, Hena
Henrieta ja mením často CZK na EUR a vždy len v zmenárni a myslím, že ak by si zmenila v ČR v zmenárni tak pri 300 000 czk môžeš získať aj 200 eur. V Brne by som ti vedela poradiť aj konkrétnu zmenáreň.
0 0
tamaja tamaja

tamaja je offline (nepripojený) tamaja

Doporučujem vymeniť v ČR
0 0
tamaja tamaja

tamaja je offline (nepripojený) tamaja

V ČR môžeš dostať až 11 600.-€
0 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

Dakujem,
ak mozes, napis, mam tu mail. H.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať