Zavrieť

Porady

Tanečný krúžok

Ahojte, viete mi niekto poradiť nejaký dobrý tanečný krúžok alebo niečo podobné pre dcéru:p v BA? Napr. nejaké latino? Dík!

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tanicka je offline (nepripojený) Tanicka

    Tanicka
    Ahoj

    aka stará resp. mladá je tvoja dcéra
    vraj na štefánikovej je flamenco klub a tam sa vraj aj učí tancovať
    teraz niekde aj kamarát začína, tak sa ho môžem spýtať, že kam chodí.

    Beba je offline (nepripojený) Beba

    Beba
    A čo pre dospelých? Vie niekto o takej tanečnej škole? Hlavne spoločenské. A dcéra /tiež už 25 r. / zase chce brušné tance. Na nete toho veľa v Blave nie je.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    V Karlovke je Latino Club Miguela Mendéza - ucia latino tance a deti sú rozdelené podla vekových kategórií (mozu tonavstevovat deti od cca 4 rokov do neobmedzene). Syn (10r.) tam chodil minulý rok, tento rok sme ho pre zmenu dali na spolocenské tance, tiez v Karlovke.

    Ak by Ta to zaujímalo, môzem dat blizsie info.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Beba
    A čo pre dospelých? Vie niekto o takej tanečnej škole? Hlavne spoločenské. A dcéra /tiež už 25 r. / zase chce brušné tance. Na nete toho veľa v Blave nie je.
    Ten Karloveský tanecný klub robí kurzy spolocenských tancov aj pre dospelých, dokonca aj individuálne kurzy podla dohody. Ak by si sa chcela informovat, teraz síce nemám na nich tel. císlo, ale sídlia v Camel klube (Karlova Ves pri benzínke Shell, odbocka na Dlhé Diely). Majú tam aj vitrínu s informáciami.

    Brusné tance neviem, ale videl som leták na kurz GO GO tanecníc.

    Beba je offline (nepripojený) Beba

    Beba
    Chobot
    Ten Karloveský tanecný klub robí kurzy spolocenských tancov aj pre dospelých, dokonca aj individuálne kurzy podla dohody. Ak by si sa chcela informovat, teraz síce nemám na nich tel. císlo, ale sídlia v Camel klube (Karlova Ves pri benzínke Shell, odbocka na Dlhé Diely). Majú tam aj vitrínu s informáciami.

    Brusné tance neviem, ale videl som leták na kurz GO GO tanecníc.
    No GO GO je trocha prehnané , ale práca je práca :p . Dievčaťu sa páčia brušné / vyskúšala v Egypte na súťaži počas dovolenky - v rámci recesie /.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    laur12
    Tak nie, az od 5 rokov. Neviete mi poradit nieco pre 3-rocnu dceru?
    Skús tú LCP latino, Miguela Mendéza. Viem, ze v tej najmensej kategórii mali aj trojrocné dievcatko. Oficiálne berú deti od 4 rokov, ale ked je pohybovo nadaná, tak s tým nerobia az taký problém.

    Tu je ich stránka:
    http://www.lcplatino.com

    Tu nájdes pár fotografií z ich vystúpení v rámci kultúrneho leta (aj ked to na leto velmi nevyzerá...).

    http://www.bratislava.sk/vismo5/gale..._galerie=25068
    Naposledy upravil Chobot : 30.09.05 at 09:37

    myrjam je offline (nepripojený) myrjam

    myrjam
    Brušné tance - www.shatra.sk - možno dajú kontakt aj na iné kurzy, kt. robia bývalé žiačky, neviem. Teraz sa väčšinou orientujú na workshopy cez víkendy. Lektorka je skvelá, mala som možnosť s ňou 1 1/2 roka tancovať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.