Zavrieť

Porady

Hľadám recept na burek

osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Viete prosim niekto presny recept na Burek-tenucka strudla z balkanu ,vyrobena zo zvlastneho cesta,naplnena roznymi naplnami na slano a potom sa to stoci do slimaka a upecie.
mam sice typ ako sa to robi,ale chcela by som presnu mierku muky,vody a oleja na cesto. naplne nie su problem,ale to spravne cesto.
niektori totiz pouzivaju listkove alebo strudlove,ale to nie je to prave.
Naposledy upravil kopretinka : 07.10.14 at 08:56
Usporiadat
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mikrovlnku nepouzivam,a mikrotenove sacky tiez len v totalnej nudzi...:-)
cesto sa vola yufka,nie je to listkove,je to sice tiez na platky uz nakrajane,ale veeeelmi tenulinke,suche a preto sa lame.je to skor ako strudlove,ale este predsa trochu ine cesto.
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

použi rozprašovač a zaros vodou, cesto po vypracovaní a naplnení je tiež sama voda, a keď nepomôže daj do vyhľadávača "gözleme",
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

čaute...ak robíte túto fajnovosť so "syrom " čo dávate?dík
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

http://www.labuznik.cz/recept/filo-testo/
http://www.labuznik.cz/recept/prava-...tacie-hniezda/
ja viem, stará téma, ale keby to chcel niekto skúsiť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja chcem iba improvizovat ....cesto by som nezvadla....asi preto nahanam len plnku...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
Ja chcem iba improvizovat ....cesto by som nezvadla....asi preto nahanam len plnku...
Luji ja som plnila balkánskym syrom, špenátom, cesnakom - bol výborný - ja to robím od oka...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
lujza.j
Ja chcem iba improvizovat ....cesto by som nezvadla....asi preto nahanam len plnku...
Luji ja som plnila balkánskym syrom, špenátom, cesnakom - bol výborný - ja to robím od oka...
evuš díkesky.....neviem ako sa to mohlo stať...ja som to jedla túto dovču prvý krát a som z toho úplne paf....ešte to chcem kuknúť tu či to nejaký turek v kebabárni nerobí.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať