Zavrieť

Porady

Aky uces?

Cavte vecsinouporadacky predpokladam..
Chcel by som aby moja priatelka si zmenila niejak prakticky uces aby ho mohla nosit do prace.je lektorka cudzieho jazyka a chce byt stale tip top neviete niejake ucesy ktore su jednoduche a prakticke a zaroven aj moderne...ona ma tmave rovne vlasy dlhe asi tak30 40 cm a ma take redsie vlasy momentalne si ich len cese na klasicku cesticku....Chcel by som ju poslat ku kadernicke aby ju aj nejako stirhla ale neviem ako...poradtee plisssssssss
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Želám pekný večer.

    Na tejto stránke sa nachádza množstvo účesov: http://ucesy-sk.happyhair.sk/

    Stránka svojim užívateľom ponúka možnosť vyskúšať si účesy na vlastnej fotografii bez toho, aby riskovali nenávratnú zmenu.

    Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

    Meggi 1
    Keď má redšie vlasy, ako píšeš, budú vyzerať trošku hustejšie, keď si ich nechá postupne prestrihať a potom vyfúkať. Dobrý strih urobí to, že nebude mať veľa starostí s úpravou, dá tužidlo, vyfúka a hotovo.

    wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

    wynk11
    zdenka131 Pozri príspevok
    Želám pekný večer.

    Na tejto stránke sa nachádza množstvo účesov: http://ucesy-sk.happyhair.sk/

    Stránka svojim užívateľom ponúka možnosť vyskúšať si účesy na vlastnej fotografii bez toho, aby riskovali nenávratnú zmenu.
    no tak je to zaujimava stranka nooo...no len musime popremyslat co a ako

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    ja osobne by som sa na jej mieste poradila s dobrou kaderníčkou. Záleží od typu vlasov, tvaru tváre a podobne. Nech jednoducho zbehne k, ale fakt dobrej kaderníčke a s nou sa poradí. Kaderníčka v kvalitnejších kaderníckych salónoch je na to školená. Poradí, čo na vlasy, ako upravovať, aký účes je vhodnejší a hlavne si s nou može o tom pokecať než je zastrihne do hlavy.

    Designinka je offline (nepripojený) Designinka

    Designinka
    v kratsich ucesoch vyzeraju riedke vlasy hustejsie... treba prihliadat aj na tvar hlavy a typ tvare. tazko poradit ked ju nevidime

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.