Zavrieť

Porady

Parný mop - H2O MOP ULTRA

Dobrý večer. Máte niekto "vlastné" skúsenosti s parným mopom? Ak áno, akej značky. Ďakujem všetkým za príspevky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nie veľmi dobré. Nepraktický, nemotorný, ťažký, necháva čmuhy ak s ním neumývaš presne podľa pásikov na podlahe
    Neviem aká to bola značka, nezaujímala som sa o to, lebo som po jednom použití skonštatovala, že to určite nekúpim.

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Arizona ďakujem ti pekne, zasa som ušetrila (nervy aj peniaze)

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Mareko bývalá dobrá kolegyňa si ho kúpila, teda lepšie manžel ho kúpil v Žiline. Ale aj manžel musí s ním vysávať, resp. naparovať a vysávať. Tak ako arizona napísala, je ťažký a vôbec nezodpovedá reklame, ktorá nás oslovuje denne z TV. Zbytočne vyhodili vyše 100 euro.

    jane1 je offline (nepripojený) jane1

    uctovnik jane1
    Ja som dlho vyberala, ten H2O som zamietla. Nakoniec som kúpila v Lidli, značka Lavor, vyrábajú aj profesionálne stroje na čistenie a upratovanie. Môj je určený na domáce použitie, vyzerá ako vysavač, nemusím ho vláčiť, ťahám ho za sebou. Som s ním spokojná, ale používam ho hlavne na dlažbu a laminátové podlahy.
    Postup: najprv naplním destilovanou vodou, zapnem, nechám zohriať a zatiaľ si podlahy povysávam klasicky vysávačom, potom to prejdem parný čističom. Šmuhy nemám a podlaha rýchlejšie uschne.
    Nepoužívam na koberce - nevidela som nejaký výrazný rozdiel, okná - bolo mi povedané, že sklo môže prasknúť (rozdiel teploty - studené okno a horúca para), umývadlo, sanita, sporák - lepší je nejaký čistič z drogérie.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Presne tento mop H2O MOP ULTRA - z telev.reklamy-teleshoping či čo to bolo si to objednala moja mama, tiez nie je s tym spokojna, poriadne to nečisti ako to propaguju v tv a čo sa tyka tych náhradnych handričiek-trojuholnikov-čo su ako násady-tiez je na zamyslenie-daju ti k mopu 10ks/že vyhodna ponuka.../a ked budes zhanat po určitej dobe nahradné na dokupenie-tak ti len oznamia, ze tento tovar uz nedrzia a zial nebudu ani ochotní ti poradit kde to môžes kupit..../vlastna prax s tymto predajom-nakupom/.takze si uz ani ja nič nekupujem čo reklamuju a vyzera to v tv úžasne...

    jane1 je offline (nepripojený) jane1

    uctovnik jane1
    Ja som nechcela z toho teleshopingu lebo všetko čo sme odtiaľ kúpili sa ukázalo nekvalitné a predražené - však tú reklamu v TV musí niekto zaplatiť. Ja som ho nechcela aj preto, lebo keď sa minú trojuholníkové handry, kde kúpim nové? Na môj čistič idú obdížnikové handry, tak sa dajú použiť aj handry, ktoré je bežne dostať v drogérii, stačí len pristrihnúť podľa pôvodnej.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Aj ja som sa raz "napačmala" z reklamy, pobehovala som s "parnou kačkou" po byte, už som bola aj unavená, no neprestala som, až vtedy, keď môj syn skonštatoval:
    "Keď máš v ruke kladivo, v byte všetko vyzerá ako klinec " ...
    Ahojte baby no ja som prave tiez podlahla pokuseniu reklamy a objednala som si to zelene H2O X5 a k tomu aj nahradne handricky tuna.... http://modax.sk/product/h2o-mop-x5-p...dnavka-/209479 Uvidime ako to cisti

    Parný mop - H2O MOP ULTRA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.