Zavrieť

Porady

Vybavenie ZTP

Dobry den,potreboval by som radu ohladom vybavenie preukazu ztp co k tomu potrebujem ake vsetky papiere??Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    kunkelovaa je offline (nepripojený) kunkelovaa

    kunkelovaa
    Na UPSVaR (úrad práce, sociálnych vecí a rodiny) dajú tlačivo (ja mám skúsenosť, že bolo iné než na internete) a tam je napísané,čo sa prikladá. Dôchodca potreboval potvrdenia o výške dôchodku (aj spoluposudzovanej osoby - manželky), správy od lekárov - vyjadrenia, potvrdenia o iných príjmoch, vyhlásenie o majetku (myslím, že je súčasťou tlačiva), overenie podpisu, vyjadrenie obce o poskytovaných sociálnych službách (tiež je súčasťou tlačiva a vyžaduje sa aj negatívne).

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Želám pekný večer.
    Tu sú informácie k danej problematike:
    http://www.epi.sk/Main/Default.aspx?...D=4824&LngID=0

    http://www.porada.sk/t57864-p4-ztp-v...-preukazu.html
    kunkelovaa Pozri príspevok
    Na UPSVaR (úrad práce, sociálnych vecí a rodiny) dajú tlačivo (ja mám skúsenosť, že bolo iné než na internete) a tam je napísané,čo sa prikladá. Dôchodca potreboval potvrdenia o výške dôchodku (aj spoluposudzovanej osoby - manželky), správy od lekárov - vyjadrenia, potvrdenia o iných príjmoch, vyhlásenie o majetku (myslím, že je súčasťou tlačiva), overenie podpisu, vyjadrenie obce o poskytovaných sociálnych službách (tiež je súčasťou tlačiva a vyžaduje sa aj negatívne).

    Dakujem... Hmmm a nahodou to tlacivo by sa niekde nenaslo na nete??Ja som si stiahol jeden typ ale ako pises neviem ci je aktualne..

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Mardo1986 Pozri príspevok
    Dobry den,potreboval by som radu ohladom vybavenie preukazu ztp co k tomu potrebujem ake vsetky papiere??Dakujem
    Chceš žiadať len o vydanie preukazu ZŤP alebo aj nejaký príspevok pre ZŤP ?

    Tlačivá najdeš v tomto príspevku

    http://www.upsvar.sk/socialne-veci-a...?page_id=12970

    Vyplnenú žiadosť odovzdávaš spolu s lekárskou správou a kopiou zdravotnej dokumentácie z odborných lekárskych vyšetrení.
    Na vydanie preukazu máš nárok ak nepriaznivý zdr. stav trvá viac ako rok.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.