Zavrieť

Porady

trávnik na dve etapy

Prosím poradiť ! Vlani som vysiala trávu pred domom,ale výkopové práce mi polku zničili.Ak zasejem druhú polovicu mám obavy,že už vlaňajšiu nedobehne.Neestetický vzhľad ma neupokojuje.Má s tým niekto skúsenosť? Ako na to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak vieš presne akú trávu si sadila predtým ( druh,výrobca,dodávateľ) tak sa to po čase vyrovná. Nemal by byť problém.
    Ak nasadíš iný druh, budeš vidieť rozdiely. Dosádzala som pred 3rokmi nie ten istý druh , stále vidím rozdiel

    aviator je offline (nepripojený) aviator

    slovenský človek v kristových rokoch ...viac aviator
    Najlepšie je trafiť tú istú zmes, ak by si náhodou netrafila, dá sa tá nová dosiať aj do okolia.

    letula je offline (nepripojený) letula

    letula
    Trávové semeno mám to isté,vysejem ho teda vedľa už ročnej. Potrebovala som sa uistiť,že naozaj po čase splynie v jeden koberec.Ďakujem!

    MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

    Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac MikiHalasko
    letula Pozri príspevok
    Prosím poradiť ! Vlani som vysiala trávu pred domom,ale výkopové práce mi polku zničili.Ak zasejem druhú polovicu mám obavy,že už vlaňajšiu nedobehne.Neestetický vzhľad ma neupokojuje.Má s tým niekto skúsenosť? Ako na to?
    ked ta to trapi, tak radsej zasej vsade novy.
    alebo potom prechody medzi dvoma plochamy prejdi kultivatorom,alebo podobne spracuj a vysej ak sa da rovnake semeno. aj ked druha moznost sa mi moc nepozdava. Bude to vydno. popripade pozri navod v pdf cast "obnova travnika"
    http://www.hornbach.sk/tips/sk/data/...jekt_Rasen.pdf
    Naposledy upravil MikiHalasko : 26.04.10 at 13:37 Dôvod: nevlozene pdf

    trávnik na dve etapy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.