Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
Decko nas uz zaregistrovalo...ak by niekto...vidime sa
http://www.farbamneujdes.sk
Odbehnute....farbam som usla-obisla.....nabuduce uz nie.....same deti +pubertaci....rodicia zaplatili detom 23e startovne a mali na +- hodinu od nich pokoj.....akurat co zavadzali lebo nebezali....este ze sme si vodu z domu...prva voda po 3km...smutne....to avon pochod inak zabezpeceny s vodou....okrem toho,ze hned v stankoch voda...tak pocas pochodu este pomedzi s vozikom chodia s vodou...
Na pamiatku ostali tricka a startovne cisla
5 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
U nás bol pivný pochod. Chlapi 20km ženy 10km, na trati každých 2,5 km stanovište, kde musel každý vypiť polliter čapáku. Oj veselo bolo v lese.
A bol tam dáky munaj z mesta, tam zalomil na pervym stanovišti, ostatní už došli a on ešte furt tam, za svoje si kupoval pivo, že čo by on chodil.
3 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

bettylou
U nás bol pivný pochod. Chlapi 20km ženy 10km, na trati každých 2,5 km stanovište, kde musel každý vypiť polliter čapáku. Oj veselo bolo v lese.
A bol tam dáky munaj z mesta, tam zalomil na pervym stanovišti, ostatní už došli a on ešte furt tam, za svoje si kupoval pivo, že čo by on chodil.
múdro mal
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Výstraha: 6 skupín často užívaných liekov, na ktoré si dávajte pozor!
https://www.badatel.net/vystraha-6-s...davajte-pozor/
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

čo môžeme a nemôžeme jesť na prázdny žalúdok
https://www.badatel.net/16-potravin-...azdny-zaludok/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Výstraha: 6 skupín často užívaných liekov, na ktoré si dávajte pozor!
https://www.badatel.net/vystraha-6-s...davajte-pozor/
Terezia13
čo môžeme a nemôžeme jesť na prázdny žalúdok
https://www.badatel.net/16-potravin-...azdny-zaludok/
VÝSTRAHA....čítať pozorne vyššie uvedené linky.
Dôležité a hlavné slovo v oboch (že vraj) článkoch je slovíčko " M O Ž E "...
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bádateľ, alebo len zberač návštevnosti a obchodník?

Asi málokto, kto sa pohybuje v oblastiach výživy, stravy a zdravia na slovenskom internete, nepozná web badatel.net. Ten sa v súčasnosti sám pasuje za „no.1 portál o zdraví v Česku a na Slovensku“.


O tom, že im nejde o účinné rady pre zdravie, či dokonca pomoc v liečbe pacientov sa dá pochybovať len veľmi ťažko. Stačí si prečítať niekoľko ich článkov a je každému kto neprespal biológiu na základnej škole jasné, že sú to prevažne totálne sprostosti v klasickom ezoalterntívnom štýle.
http://www.zradielko.sk/2015/07/bada...i-a-obchodnik/

Čítať, čítať a čítať...a čítať.
Kto číta, veľa sa dozvie. Kto sa veľa dočíta, ergo nebude sa správať podľa dilina ?
Veľmi veľa urobí pre svoje zdravie.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

niekto MOŽE zjesť aj klince alebo črepiny a aha nič sa mu nestane, niekto má problém aj z toho, že sa na prázdny žalúdok napije vody a aha niekomu to prospieva
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
niekto MOŽE zjesť aj klince alebo črepiny a aha nič sa mu nestane, niekto má problém aj z toho, že sa na prázdny žalúdok napije vody a aha niekomu to prospieva
Že ako múdro hovoríš...až mi je to divnô...

Tak veru, tak je.
Ja vravím len a len z vlastných skúseností. Keby sa jeden ale mal správať podľa všeliakých linkov, tak sa zblázni.
Podľa Badatela teda rozhodne, henten link je najlepšie čítať s pohárom kvalitnej whisky v jednej ruke a jointa mať v ruke druhej, po aplikácií nejakého iného matrošu...trebárs niečo na báze Tramalu.
...a hneď je svet krajší...a ani ujoviny nejak nevadia, neinteresujú.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Terezia13
niekto MOŽE zjesť aj klince alebo črepiny a aha nič sa mu nestane, niekto má problém aj z toho, že sa na prázdny žalúdok napije vody a aha niekomu to prospieva
Áno, ibaže ty máš na mysli prirodzenú stravu a nie lieky. Aj čaje treba nakoniec vedieť piť.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mňa tak bude zaujímať nejaké zrkadielko. Treba si čítať všetko a urobiť si záver podľa svojich skúseností.
Že sa predpisujú lieky aj tam, kde nemusia, je dávno známe. V tom článku je veľa pravdy. Aj diskusia k nemu niečo človeku dá.
A to "môže" sa vyskytuje i na letákoch liekov, nielen v bádateľovi. Preto ja lieky "nemusím", pokiaľ sa nevyskytne skutočne vážna situácia. Zatiaľ.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Mňa tak bude zaujímať nejaké zrkadielko. Treba si čítať všetko a urobiť si záver podľa svojich skúseností.
Že sa predpisujú lieky aj tam, kde nemusia, je dávno známe. V tom článku je veľa pravdy. Aj diskusia k nemu niečo človeku dá.
A to "môže" sa vyskytuje i na letákoch liekov, nielen v bádateľovi. Preto ja lieky "nemusím", pokiaľ sa nevyskytne skutočne vážna situácia. Zatiaľ.
Mňa tak zaujíma najaký Badatel. Mierne pochybujem, že si to Zrkadielko vôbec čítala.
Ale ak by som šiel podľa tej výstrahy o 6 skupinách ?
Otvoríš link a na človeka vyskočí reklama jak sviňa. Na stránke je ich následne do bludu...vedľa textu, nad textom, pod textom ,medzi ním.
Ale k veci...v článku sa spomína cukrovka. No ja neviem, ako si na tom Ty, no ja niečo mám prelúskané.
Ten výzkum z onej univerzity ? Hm, moja alma mater (stredná škola) je pomaly 3x staršia ako Brandejská universitate...

Diskusia ? Hm...aj na Porade sú jedinci, ktorí diskutujú sami so sebou.
Takí 1-5 In 1...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A kde dnes nie sú reklamy?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Mňa tak zaujíma najaký Badatel. Mierne pochybujem, že si to Zrkadielko vôbec čítala.
korela
A kde dnes nie sú reklamy?
VŠADE je reklama...všade.
Ide ale o to, čo sa propaguje a hlavne akým spôsobom.
----------------------------------

Takže si to zrkadielko predsa len nečítala........
Lebo...citujem z neho :

Máme niečo proti reklame?

Aby sme sa nechápali zle – na reklame ako takej, nevidíme v princípe nič zlé.

Reklama samotná nie je vec vyslovene zlá ani dobrá. Určite poznáte výborné produkty a služby, na ktoré by ste bez reklamy možno nikdy nenarazili, no dnes si bez nich neviete predstaviť každodenné fungovanie.

Taktiež, každý web je buď dotovaný z vrecka majiteľa na úkor iných vecí, alebo obsahuje nejakú formu reklamy, aby sa uživil, či niečo zarobil. Vo výnimočných prípadoch ho niekto sponzoruje (ale to väčšinou tiež len za reklamu).

To je podľa nás všetko v poriadku. Nakoniec, niečo málo reklamy nájdete aj na našom webe (málo preto, lebo drvivú väčšinu ponúk na ňu odmietame z dôvodov že sa jedná hlavne o bullshity – neoverené produkty a služby bez preukázateľného účinku).
Čo však už nie je v poriadku?

Napríklad keď sa niekto hrá na dobrodinca a bojovníka proti nejakej zlej farma lobby, ktorá nám vraj ničí zdravie a životy kvôli zisku [22][23], a pri tom má web prepchatý reklamou na „alternatívnu“ konkurenciu toho, čo tak vehementne hejtuje.

O to viac, ak pri tom navyše predaj daných produktov bez overeného sľubovaného účinku vo veľkom podporuje veľmi pochybnými metódami ako napr. vzbudzovaním neopodstatneného strachu a rôznymi manipuláciami.

Nakoľko je podľa vás vhodné dôverovať niekomu, kto prevádzkuje web šíriaci bulvárnym štýlom správy založené na vzbudzovaní často neopodstatneného strachu a dokázateľné nepravdy, pričom to robí celé tak, aby vyžmýkal čo najviac návštevnosti, platí si reklamy na jej zvýšenie, web má vyslovene prepchatý predajnými prvkami a pri tom všetkom sa tvári, že mu ide o nejaký boj „za pravdu v medicíne“?

A vedzte, že takých, čo sa vezú na dnes vcelku populárnej vlne alternatívy a konšpirácií, či využívajú rôzne manipulačné metódy, ako na nahnanie návštevnosti, tak na skonvertovanie návštevníka na zákazníka je mnoho.

Koniec koncov, celá tá alternatíva je dnes celkom výnosný biznis.

Doplníme ešte naše „call to action“:

Myslite na v článku spomínané marketingové techniky pri sledovaní rôznych „guru“-ov chudnutia, zdravého životného štýlu a alternatívy. A rozmýšľajte pred tým ako im sadnete na lep, či sa vás len nesnažia šikovne spracovať, aby ste nakúpili niečo, čo vám vlastne vôbec nie je treba.
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Tak ja ked čítam tieto diskusie,mám pocit že som spadla z Marsu.
Ja jednoducho nerozumiem v čom je problém,ved každý z nás je originál a každý potrebuje individuálny prístup.Ako to české príslovie-jeden má rád vdolky,jiný zase holky.
Niekto potrebuje klasický prístup,iný bylinky,homeopatiu,gemmotherapiu,další psychotherapiu a najčastejšie to treba skombinovať.
A v dnešnej dobe,ktorej prestávam rozumieť je biznis vlastne všetko.
10 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Moruše,čiže po starom drevené jahody,sú z hľadiska zdravia aj chuti vynikajúce.Ten strom má jednu jedinú nevýhodu pre ktorú bol vyhnaný zo záhrad a síce jeho plody sú sladké,idú na ne mravce a robia neporiadok,bobule farbia.Ale je to škoda,mal by byť aspon jeden na každej ulici.Zdravé sú nielen plody ale aj listy,treba nazbierať,nasušiť a spraviť si z nich čaj.
2 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Hadam stromove jahody...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

vicktor
Hadam stromove jahody...
Áno, aj my ich takto voláme, kedže rastú na strome. Ale súhlasím s tým, že sú ozaj veľmi zdraviu prospešné. Zistili to aj vtáci
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať