Zavrieť

Porady

nie je nainštalovane zvukove vystupne zariadenie

ahoj,
prosim vas nejde mi na notebooku zvuk. ked si dam spravcu zariadeni tak tam ani nie je polozka sound??? co to znamena - treba novu zvukovku
...skusal som aj nainstalovat ovladac, ktorym sa v minulosti tento problem vyriesil.
dakujem velmi pekne za pomoc
Usporiadat
Lucy1641982 Lucy1641982

Lucy1641982 je offline (nepripojený) Lucy1641982

tak pozrela som to a ani len zvuk,sound,audio alebo to realtek nic take tam nemam akokeby ani nebola zvukova karta ale znami mi to prezrel a zvukova tam je tak neviem vypisuje mi tak zlty trojuholnik na unknow device na radicoch univerzalnej smernice a vzdy ked to chcem preinstalovat tak mi to nenainstaluje spravne ale neviem ani nazov kedze je to unknow device ci to je nieco zo zvukom.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Sťahovala si aj zo stránky ASUS ?
http://support.asus.com/download.asp...gu9dBCiMSvFwgn
0 0
Lucy1641982 Lucy1641982

Lucy1641982 je offline (nepripojený) Lucy1641982

ano skusila som to stiahnut aj zo stranky asus ale aj tak to nejde ja tam vo spravcoch zariadeni ani nemam to sound,audio,game controler tak neviem v com moze byt chyba
0 0
Lucy1641982 Lucy1641982

Lucy1641982 je offline (nepripojený) Lucy1641982

teraz som skusila zapojit reproduktory a ide z nich piskanie ale ked prehravam hudbu tak nic a stale je na audio cerveny krizik, a tak isto pri preinstalovani mi vypise ze poziadajte o pomoc jeho vyrobcu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Možno by stál za pokus drastickejší spôsob - v Správcovi zariadení odobrať zvukovú kartu (ako keby tam nebola) - potom dať reštartovanie počítača. Ten pri nábehu kontroluje a overuje dostupný hardvér (klávesnica, myš, pad, grafika, zvukovka, USB, opt. mechanika) a keď narazí na niečo, čo nie je pripojené, nainštaluje ho do OS (nájde ho a pripraví).
0 0
lakky lakky

lakky je offline (nepripojený) lakky

potrebjem tiež zvukové výstupné zariadenie na Asus F5N
Windows 7 Ultimate 32bit
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

lakky Pozri príspevok
potrebjem tiež zvukové výstupné zariadenie na Asus F5N
Windows 7 Ultimate 32bit
skus toto
ftp://WebUser:r3iZ6vJI@209.222.7.36/..._Win8_R270.exe
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zistiť, akú tam máš zvukovú kartu - potom na stránku výrobcu NB (ASUS) a stiahnuť podľa NB a OS audio driver. Alebo použiť audio ovládače pre Vistu 32-bit (mali by byť podobné)
Skús aj tu: http://drp.su/drivers/notebooks/?v=A...5N&id=626&l=en
0 0
cafe66 cafe66

cafe66 je offline (nepripojený) cafe66

Ahojte prosím vás tiež potrebujem nainštalovať zvukové výstupné zariadenie na - HP Compaq 6735s
32-bitový operačný systém
Ďakujem za pomoc.
0 0
Fayst Fayst

Fayst je offline (nepripojený) Fayst

Ahoj. Ako mám ikonku dole v pravom rohu zvuku tak tam mam krížik a píše mi tam tiež že nemám nainštalované zvukové výstupné zariadenie. Bol som aj pri správcovy zariadením v sekcii Sound, video and game controller. Mám tam Bloothut audio device potom IDT Hight Definition Audio CODEC a Intel (R) Zvuk pre obrazovky no to zariadenie mi nejde.
Mám ProBook 4530s windows7 64bit
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Klikni PTM na ikonku repáčika - malo by sa zobraziť menu - vyber Prehrávacie zariadenia. V časti Prehrávanie by mal byť zoznam dostupných zariadení. Vyber Speakers a daj ako predvolené. Je celkom možné, že nie je vybrané žiadne, alebo je nastavené bluetooth audi device (to asi skôr!), ktoré to vysiela cez bluetooth (nie cez repráky).
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Ak v zozname prehravacich zariadeni ako pise misoft nevidis speakers ... stlac PTM a zaskrtni "Zobrazit odpojene zariadenia" - a pokracuj zaskrtnutim zvoleneho zariadenia
0 0
Fayst Fayst

Fayst je offline (nepripojený) Fayst

Tak v zariadeniach mám Reproduktory / HP
IDT Hight Definition AUDIO CODEC
Predvolené zariadenie
A ešte komunikácia slúchatká a tiež to isté pod tým tak som klikol pravím a ale už tam bolo zaškrtnuté zobraziť odpojené zariadenia tak som to dal preč a odznova som to zaškrtol, bolo tam aj zobraziť vypnuté zariadenia to nebolo odškrtnute tam som to zaškrtol ale aj tak sa nič nové neukázalo. Mám tam tie reproduktory a slúchatká a pri oboch zelené fajky. Ked sa mi zrušil zvuk tam som stahoval aktualizáciu z HP Support Assistent ale neúspešne a potom mi to odyšlo. Skúsil som ju znova nainštalovať ale neúspešne.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie je to síce presne na tvoj typ, ale je to pre HP - skús podľa tohto návodu: http://h30434.www3.hp.com/t5/Desktop...M/td-p/2490461
Problémom je asi to, že nie je nájdená správna cesta k ovládaču, ktorý je síce prítomný a detekovaný, ale neaktivovaný.
V podstate ide o to - odobrať ovládač IDT zo systému (systém ho neuvidí), reštartovať, systém objaví zvukovú kartu a bude hľadať k nej ovládač. Nájde a nainštaluje a dá mu prioritu Predvolený. A malo by to fungovať.
0 0
Fayst Fayst

Fayst je offline (nepripojený) Fayst

Teraz mi tam píše Nie sú zapojené reproduktory ani slúchadlá. To si mám zapojiť nejaké repráky? Skúsil som niečo zapnúť tam kde mám tie AUDIO veci no píše mi tam že všetko pracuje správne tak neviem.
0 0
Fayst Fayst

Fayst je offline (nepripojený) Fayst

Stiahol som si GTA SA a píše mi tam toto: Grand Theft Auto SA cannot find Audio card installed Takže asi niečo zo zvukovou kartou, a to znamená že mi teraz nepôjdu hry?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Fayst
Stiahol som si GTA SA a píše mi tam toto: Grand Theft Auto SA cannot find Audio card installed Takže asi niečo zo zvukovou kartou, a to znamená že mi teraz nepôjdu hry?
Hry pôjdu, ale sa musíš naučiť posunkovú reč

Ale máš to tam jasne napísané: nemôže nájsť zvukovú kartu - t.z. nemáš asi ovládače zvukovej karty. Otázka: prehráva ti PC hudbu, zvuk filmov? Čo ukazuje správca zariadení? Ikonka repráčika je aktívna? Podal si málo informácií - to musíme hádať?
0 0
Fayst Fayst

Fayst je offline (nepripojený) Fayst

Nie PC hudbu mi neprehráva ani zvuk filmov a čo mám v správcovy zariadení som už predsa písal nič sa nezmenilo. Pri prehrávacich zariadeniach mám tie reproduktory a slúchadlá a pri nch zelené fajky no mám tam aj Digital Audio (HDMI) a tam mi píše že je to nezapojené no nikde nieje nič kde by sa to dalo zapojiť iba vypnúť a t ked som dal tak sa nič nezmenilo vypnúť tam bolo stále :-D

A pri tej ikonke mám krížik.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Digital Audio HDMI je presmerovanie na HDMI konektor - toto sa používa, ak prepájaš PC a TV cez HDMI. Inak sa to nepoužíva. Správne by si mal mať Speakers.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať