Zavrieť

Porady

ubytovanie v Chorvatsku

Ahojte, hladame ubytovanie v apartmanoch v okoli Primostenu, Vodic, cez agentury je to drahsie ako na priamo, nemate kontakt na dobrych domacich priamo?
Dakujem
Usporiadat
Radusik64 Radusik64

Radusik64 je offline (nepripojený) Radusik64

Ahojte! Prosím Vás, poradíte mi? Hľadáme s priateľmi ubytovanie v apartmánoch v Zadare Boriku, pre 6 ľudí. Najlepšie by bolo blízko pláže cca 100 až 300 metrov od mora. Ďakujem
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mimika mimika

mimika je offline (nepripojený) mimika

Odporučila by som Vám Hotel Donat***+ /all inclusive/ alebo Hotel Falkensteiner Club Fun**** /all inclusive/.
0 0
mimika mimika

mimika je offline (nepripojený) mimika

Posielam aj ss
0 0
duggle duggle

duggle je offline (nepripojený) duggle

manželka a matka dvoch detí ...viac
my sme hľadali na tejto adrese : www . ubytovanivchorvatsku . cz /bez medzier/ komunikuješ priamo s domácimi čo majú daný apartmán. ceny sa pohybujú v Primoštene asi okolo 50 Eur za apartmán pre 4 ľudí. my sme pôvodne chceli ísť do Primoštenu ale nakoniec sme sa rozhodli pre Umag.


tiež komunikuješ s danými ľuďmi čo majú apartmán. ja som bola na internete asi 2 týždne a našla som aj veľa agentúr priamo v danej lokalite kde chceš ísť. komunikácia s danými ľudmi je fakt skvelá, niektorí vedia aj po česky, prípadne anglicky.

pošlem ti ss nakoľko sa mi nedajú pridať webové odkazy.
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

Ahojte,ja by som chcela vediet ci uz niekto s poradakov isiel do Chorvatska len tak na blink...myslim tym,ci ste zohnali ubytovanie lahko,ci tam je dost moznosti sa ubytovat,keby sme sa len tak vybrali...nerada by som tam prisla po takej dlhej ceste a nemali by sme sa kde zlozit:-)) chcela by som radu fakt o cloveka,ktorý uz takto pobyt absolvoval..dakujem
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
ja.nus.ka34 Pozri príspevok
Ahojte,ja by som chcela vediet ci uz niekto s poradakov isiel do Chorvatska len tak na blink...myslim tym,ci ste zohnali ubytovanie lahko,ci tam je dost moznosti sa ubytovat,keby sme sa len tak vybrali...nerada by som tam prisla po takej dlhej ceste a nemali by sme sa kde zlozit:-)) chcela by som radu fakt o cloveka,ktorý uz takto pobyt absolvoval..dakujem

ja som na blind išla už asi 5-krát a nikdy nebol problém ubytovať sa.... ak idete priamo v sezone, bude to ťažšie. dosť závisí na tom, koľkí idete, lebo väčšinou je všetko zarezervované a nemuseli by ste bývať všetci spolu. ale ak budete 2 alebo 4, nevidím problem.
stačí prísť do dedinky alebo na miesto, ktoré ste si vybrali a popýtať sa tam. Ja som chodila od domu k domu a opýtala som sa, či majú voľné izby. Ak nemali, tak sa tam všetci poznajú a odporučili ma na iného...
takže ja by som sa tohoto nebála.
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
ja.nus.ka34 Pozri príspevok
Ahojte,ja by som chcela vediet ci uz niekto s poradakov isiel do Chorvatska len tak na blink...myslim tym,ci ste zohnali ubytovanie lahko,ci tam je dost moznosti sa ubytovat,keby sme sa len tak vybrali...nerada by som tam prisla po takej dlhej ceste a nemali by sme sa kde zlozit:-)) chcela by som radu fakt o cloveka,ktorý uz takto pobyt absolvoval..dakujem
Židny problém , absolvol som to už veľakrát, všade pri ceste stoja domáci s tabuľkami v ruke a ponúkaju apartmani a sobe
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Radusik64 Pozri príspevok
Ahojte! Prosím Vás, poradíte mi? Hľadáme s priateľmi ubytovanie v apartmánoch v Zadare Boriku, pre 6 ľudí. Najlepšie by bolo blízko pláže cca 100 až 300 metrov od mora. Ďakujem
Miranda Radoševič , obala kneza Domagoja 31 , tel: 00385 23 33 13 66
Fantázia 10m od mora ,výhľad priamo na staré mesto Zadar + prístav , ale uz bude mať asi plno na celú sezónu. Treba zavolať.
Alebo tiež super :Kresimirova obala 19 Diklo Vujica Niko i Milka tel: 0385 23 33 49 53 , mobil 078 896 8315. 50m od mora hneď pri vchode na pláž Borik zo strany od Dikla.
Zadar Borik je po Makarskej a Tučepoch moja najobľúbenejšia destinácia v Chorvátsku.
Naposledy upravil pivko : 26.06.10 at 21:46
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja hladam ubytovanie v Omisi, na tej pieskovej plazi, hned na plazi v sukromi, ale aj s moznostou ubytovania a kupania aj psika, pozna niekto?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
mimika Pozri príspevok
Odporučila by som Vám Hotel Donat***+ /all inclusive/ alebo Hotel Falkensteiner Club Fun**** /all inclusive/.
Bola si v niektorom z nich? Alebo si zamestnanec nejakej CK?Ten hotel Falkensteiner stojí na týždeň možno aj 1.000 EUR bazén ma o ničom ,preplnená záhrada lehátkami ,dookola rozbité chodníky, pláž pred hotelom špinavý navozený piesok . Donat ešte ako tak ,ale tiež ma malý bazén.
Ešte doplním že dať za týždeň pobytu v Chorvátsku 1.000 EUR sú vyhodené peniaze.
Naposledy upravil pivko : 27.06.10 at 07:06
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

Dakujem vem vsetkým za odpoved...aj mi možete poradit priamo nejaké miesto kde ste boli a či sa vám tam páčilo????? a ako možete tak by som rada vedela aj cenu kolko vás to asi vyšlo!!!
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
ja.nus.ka34 Pozri príspevok
Dakujem vem vsetkým za odpoved...aj mi možete poradit priamo nejaké miesto kde ste boli a či sa vám tam páčilo????? a ako možete tak by som rada vedela aj cenu kolko vás to asi vyšlo!!!

máš aspoň predstavu či chceš ísť na pevninu, na ostrov
či na začiatok na Istriu, alebo nižšie na Makarsku, alebo ešte nižšie?
idete autom?
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

no myslela som niekde na Istriu...a chceme ist prvy krat autom...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

ja.nus.ka34 Pozri príspevok
no myslela som niekde na Istriu...a chceme ist prvy krat autom...
Ja som isla na blind minuly rok autom. Chceli sme vidiet Pulu, tak sme sa chceli ubytovat niekde v blizkosti. Podla toho ako sa nam co pacilo, okolie a tak, sme zastavili vo Fažane. Dosli sme autom asi 20 metrov od mora, k vilam, a hned sme si nasli ubytovanie - uplne na plazi, z vily rovno v plavkach, s parkoviskom, blizko potraviny, blizko do Puly - za kulturou... a blizko na vylet na ostrovy - "safari" park...

Bolo tam krasne.
1 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

zk24 Pozri príspevok
Ja som isla na blind minuly rok autom. Chceli sme vidiet Pulu, tak sme sa chceli ubytovat niekde v blizkosti. Podla toho ako sa nam co pacilo, okolie a tak, sme zastavili vo Fažane. Dosli sme autom asi 20 metrov od mora, k vilam, a hned sme si nasli ubytovanie - uplne na plazi, z vily rovno v plavkach, s parkoviskom, blizko potraviny, blizko do Puly - za kulturou... a blizko na vylet na ostrovy - "safari" park...

Bolo tam krasne.
a kolko vas vyšlo ubytko na noc pre jedného???
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
my sme boli naposledy tiež v Pule. našli sme si apartmán, kde sme si sami varili vyšlo nás to na deň 50€ pre tri baby.... treba zjednávať
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
bola som aj v Rabaci, tam bolo supeeeer, ale to sme bývali v hoteli. tam je nádherné prostredie

potom sme boli v mestečku Malinska (bývali sme 10m od pláže)...nádhera, len to bolo dosť tiché miesto

a potom v Pule....to je rušné,len treba bývať ďalej od centra, lebo v centre je prístav. ale mesto je to krááásne.
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Minulý rok sme boli pri Primošten-e v susednom apartmáne boli slováci ktorý pôvodne šli na istriu.Vraveli že po dni hľadania ubytovania to tam vzdali sadli do auta a šli na juh(Split).To čo tam bolo z ubytovania voľné bolo vraj katastrofa a predražené min 75 € za noc ďaleko od mora ,kopa uškriekaných Talianov a pod....Osobne som nikdy na istrii nebol.
1 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

dakujééém za odpovede:-))
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

ja.nus.ka34 Pozri príspevok
a kolko vas vyšlo ubytko na noc pre jedného???
50 eur na cely apartman. Bol dvojizbovy, s logiou, kuchynou, sanitou... vlastne cele jedno poschodie rodinneho domu - 50 eur na noc. Boli sme 4-ia takze...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať