Zavrieť

Porady

Ako stiahnúť dvd rozprávku z internetu

Ahojte, chcela by som stiahnúť rozprávku z internetu do PC, pasovala som sa s tým niekoľko hodín, ale neviem si rady. Registrovala som sa aj na pár stránkach ale sťahovanie sa nepodarilo. Musím mať nejaký špeciálny program nainštalovaný v PC?
Prosím, kto si nájde trochu času a napíše mi podrobný postup (pre laika) ako stiahnúť rozprávku Macko uško (ten klasický večerníčkový) do PC?
Prosím, prosím..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    V krajnom prípade malému pusť z youtube

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Trochu málo údajov si napísala...ako a cez čo si sťahovala?
    Kde nastal problém? Podarilo sa Ti rozbaliť stiahnutý film, alebo ani nestiahlo?

    prečítaj si : http://www.porada.sk/t62841-filmy-z-internetu.html
    Naposledy upravil arizona : 15.06.10 at 10:01

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Tibor, ďakujem, ja viem sťahovať z youtube, dala som len linky pre an-ps aby ich mohla pustiť malému, nevedela som, že doma PC nemá.

    an-ps je offline (nepripojený) an-ps

    an-ps
    ako a cez čo? veď práve to neviem!
    vo vyhľadávači som si zadala macko uško na stiahnutie, vyhodilo mi zopár stránok, registrovala som sa, ale ďalej som sa nedostala.
    Všetci hovoria o tom ako si sťahujú filmy z netu ale vidím že to nieje také jednoduché a rýchle ako sa tvrdí.
    Zrejme mi chýba nejaký program na to sťahovanie, ale aký?


    Čo ma toto sťahovanie už stálo času a výsledok žiaden. Asi mu objednám dvd.

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    no, najprv na uvod zacnem s tym ze drviva vacsina filmov co sa stahuju z netu, su z odkazov z roznych warez stranok, a su to nelegalne kopie. Tolko len na upozornenie. Inak standartny postup je taky, ze si najdes na nejakom fore odkaz na film aky hladas, a tam su uvedene linky k stiahnutiu. Kedze DVD film (ked hovorim o DVD formate) ma cca 4,5 GB, byva tento film rozdeleny do x jednotlivych casti (napr 45x100 Mb suborov), vacsinou spakovanych do rar.Treba stiahnut vsetky tieto subory, a nasledne ich rozpakovat do jedneho priecinka na disku. Nasledne je to mozne napalit na DVD. Vacsina stranok , na ktore odkazuju tieto linky, su rozne internetove uloziska, ktore sice umoznia stahovat subory, ale pokial nie ste registrovana na tych uloziskachm resp nemate zapalateny u nich ucet, da sa stahovat iba s urcitymi obmedzeniami (napr mozete stahovat iba jeden subor v jednom case, resp mozete stahovat jeden subor iba raz za hodinu, popri tom musite cakat napr pol minuty na zadanie kodu na stahovanie, mate obmedzenu rychlost stahovania a pod). Alebo si zaplatie ucet na danom ulozisku , a potom mozete stahovat odtial subory bez obmedzenia . Dany ucet ale mate iba na tom jednom ulozisku, cize ak si chcete stahovat viac filmov z roznych stranok, tak to nema zmysel-treba si vybrat jeden, najviac pouzivany a ten si zaplatit a stahovat potom odtial. Inak, nie su to drahe poplatky, odhadujem tak 15€ za pol roka a pod -neviem, dlhsie som to nesledoval. V pripade ze mate takyto zakupeny ucet mozete pouzit rozne download manazery, programy na zjednodusenie stahovania suborov z netu.
    Stahovanie z netu je jednoduche a rychle, ked viete ako to funguje - inak mozem napisat aj ja, ze uvarit caj je komplikovane, lebo neviem ako sa pouziva sporak

    an-ps je offline (nepripojený) an-ps

    an-ps
    Pidgey, naozaj si to vystihol s tym cajom a dakujem za vystiznu a jednoduchu odpoved.

    Vsade sa hovori o tom, ze je to nelegalne a pritom co pocuvam, tak vsetci stahuju filmy z internetu.
    Ja som chcela len tu rozpravku macka uska, lebo synovi som zabudla prepnut STV1, kde teraz tato rozpravka bezi ako vecernicek a tie krokodile slzy co pustil.. tak preto som sa rozhodla ze mu to stiahnem (aj ked to nie je az take jednoduche ako som myslela) lebo kym mi pride DVD..

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    an-ps Pozri príspevok
    Pidgey, naozaj si to vystihol s tym cajom a dakujem za vystiznu a jednoduchu odpoved.

    Vsade sa hovori o tom, ze je to nelegalne a pritom co pocuvam, tak vsetci stahuju filmy z internetu.
    Ja som chcela len tu rozpravku macka uska, lebo synovi som zabudla prepnut STV1, kde teraz tato rozpravka bezi ako vecernicek a tie krokodile slzy co pustil.. tak preto som sa rozhodla ze mu to stiahnem (aj ked to nie je az take jednoduche ako som myslela) lebo kym mi pride DVD..
    Ktorého macka Uška chceš?:
    Štvrtok 1.5.2008 - Jeden je taký,druhý je onaký
    Piatok 2.5.2008 - No a čo
    Sobota 3.5.2008 - Vianočný stromček
    Nedeľa 4.5.2008 - Šarkan
    Pondelok 5.5.2008 - Stratený Petrík
    Utorok 6.5.2008 - Nákup
    Streda 7.5.2008 - Snehuliačik
    Štvrtok 8.5.2008 - Sťahovanie
    Piatok 9.5.2008 - Prešibaná vrana
    Sobota 10.5.2008 - Kúpeľ
    Nedeľa 11.5.2008 - Zlý deň
    Pondelok 12.5.2008 - Motorček
    Utorok 13.5.2008 - Sánkovačka
    Streda 14.5.2008 - Okuliare
    Štvrtok 15.5.2008 - Sánkovačka
    Piatok 16.5.2008 - Stratený kľúčik
    Sobota 17.5.2008 - Skrutka
    Nedeľa 18.5.2008 - Strašidielka
    Pondelok 19.5.2008 - Odlet do teplých krajov
    Utorok 20.5.2008 - Dáždik - príbeh so zajačikmi
    Streda 21.5.2008 - Prekvapenie
    Štvrtok 22.5.2008 - Poriadok
    Piatok 23.5.2008 - Priatelia
    Sobota 24.5.2008 - Strašidielko
    Nedeľa 25.5.2008 - Na hubách
    Pondelok 26.5.2008 - Farby
    Utorok 27.5.2008 - Požiar
    Streda 28.5.2008 - Pokladnička
    Štvrtok 29.5.2008 - Chvastúnik
    Piatok 30.5.2008 - Dvakrát meraj a raz rež
    Sobota 31.5.2008 - Dyňa
    Nedeľa 1.6.2008 - Hniezdo
    pondelok 2.6.2008 - Červená lízanka
    Utorok 3.6.2008 - Veľké pranie
    Streda 4.6.2008 - Jarmok
    Štvrtok 5.6.2008 - Zuby

    an-ps je offline (nepripojený) an-ps

    an-ps
    No teda!
    Bola by som náročná keby som napísala "všetky"?

    Ale stačil by Požiar a Zuby.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Zuby sú iba v obsahu, inde nie sú. na ostatnom sa pracuje
    Naposledy upravil erzet : 16.06.10 at 14:07

    an-ps je offline (nepripojený) an-ps

    an-ps
    Marína ďakujem, aj všetkým ostatným!
    To je fajn naraziť v dnešnej dobe na ľudí ktorí sú ochotní pomáhať! a hlavne bezodplatne!!!

    Tieto videorozprávky som našla aj ja, lenže problém je v tom, že to musím dať na dvd, lebo, možno sa to niekomu bude zdať divné a ba i smiešne ale doma nemáme internet ani PC, (a ani tak skoro asi nebudeme mať pri dnešnej ekonomickej situácii )

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Marína Pozri príspevok
    V krajnom prípade malému pusť z youtube
    Veď ak to je na Youtube, tak to stiahni priamo z Youtube! Na porade je návod, ako sťahovať z Youtube.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Marína Pozri príspevok
    Tibor, ďakujem, ja viem sťahovať z youtube, dala som len linky pre an-ps aby ich mohla pustiť malému, nevedela som, že doma PC nemá.
    TO som adresoval pre an-ps, tvoj príspevok som len použil pre zadanie príspevku.

    an-ps je offline (nepripojený) an-ps

    an-ps
    tak idem teda študovať ako sa to sťahuje z toho yutube, ja som myslela že tieto videa sa nedaju stiahnuť, že su len na pozeranie

    no, cely život sa učime, a temou sťahovania rozpravok z internetu sa zaoberam len par dni, tak hadam sa v tom časom zorientujem..

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    an-ps Pozri príspevok
    tak idem teda študovať ako sa to sťahuje z toho yutube, ja som myslela že tieto videa sa nedaju stiahnuť, že su len na pozeranie

    no, cely život sa učime, a temou sťahovania rozpravok z internetu sa zaoberam len par dni, tak hadam sa v tom časom zorientujem..
    Aby si nemusela dlho hľadať, tu sú tie témy, kde sa o sťahovaní dočítaš:

    http://www.porada.sk/t86641-stahovan...-you-tube.html

    http://www.porada.sk/t73636-ako-si-s...z-youtube.html

    an-ps je offline (nepripojený) an-ps

    an-ps
    jéj, ďakujem veľmi pekne, všetkým! som dojatá že tak pomáhate, škoda že ja nemôžem pridávať body!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.