Zavrieť

Porady

Lifepak

Som normálna baba z mäsa a kostí ...viac
Ahojte poraďáci!
Už sa tu niekto stretol s Lifepakom?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

trndo Pozri príspevok
neviem ci ste si vsimli ale trosku sledujem aj vyskum daneho lieku liek je pripravok kotry obsahuje 1 alebo viec liecivich latok... cize toto samozrejme ako lieko registrovany nemoze byt ... je to doplnok vyzivy ja sam pochadzam z charmaceutickeho odvetvia cize torsku rozumiem aj zlozeniu lieku a aj samotnemu ucinku na organizmus ver alebo nie je mi to jedno ... vravim ze tieto latky vyzivia bunku preto bunka pracuje akoby za normalnych okolnosti ... len som sa zle vyjadril liek to nemoze byt... to je samozrejme ale prechadza testom na kvalitu ktoru maju lieky...
test na kvalitu vyzivoveho doplnku a teda potraviny je nieco ine ako testovat lieky a ich liecive ucinky.

test na kvalitu skuma pritomnost deklarovanych latok v danom mnozstve, a tiez nepritomnost skodlivych latok.

nikto nespochybnuje ucinky vitaminov ale tlacit ludom do hlavy, ze ide o "zazracny liek" ked je to vyzivovy doplnok je scestne a zavadzajuce.
0 0
trndo trndo

trndo je offline (nepripojený) trndo

s tym suhlasim ani som nikdy netvrdil ze je to zazracny liek. z vlastnej skusenosti vsak viem ze tento produkt dlhodobym uzivanim moze pomoct pri roznych ochoreniach sposobenych prave z nedostatku vsetkych tych latok ktore sa tam nachadzaju.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trndo Pozri príspevok
neviem ci ste si vsimli ale trosku sledujem aj vyskum daneho lieku liek je pripravok kotry obsahuje 1 alebo viec liecivich latok... cize toto samozrejme ako lieko registrovany nemoze byt ... je to doplnok vyzivy ja sam pochadzam z charmaceutickeho odvetvia cize torsku rozumiem aj zlozeniu lieku a aj samotnemu ucinku na organizmus ver alebo nie je mi to jedno ... vravim ze tieto latky vyzivia bunku preto bunka pracuje akoby za normalnych okolnosti ... len som sa zle vyjadril liek to nemoze byt... to je samozrejme ale prechadza testom na kvalitu ktoru maju lieky...
ufff.....tak teraz sme už všetci kľudnejší
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trndo Pozri príspevok
pre viac info kontaktujte ma na mojom emaily.
pochadzam z charmaceutickeho odvetvia
stalo by ta to v priemere 140 eur
lujza.j Pozri príspevok
ufff.....tak teraz sme už všetci kľudnejší
...tak veru ...čistá charita ...
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

a Juraj zase boduje...:-)
prosim toto mi nerob,lebo takto na noc sa nemozem tak hlucne smiat,juraj.
0 0
Prue Prue

Prue je offline (nepripojený) Prue

Tiez si vyhladavam informacie k spominanym produktom, myslim ze sa daju najst aj fundovanejsie informacie, ako diskusia na tejto stranke.

(Biofotonicky skener, spomenuty na zaciatku diskusie, nie je vynalezom Pharmanexu alebo Nu Skinu. Bol vyvinuty Huntsmanovym intitutom pre vyskum rakoviny a prvotne sa zameriavali na testovanie zdravotneho stavu zraku a oci)

http://www.aktuality.sk/clanok/21111...ameho-predaja/


http://www.vlastnihlavou.cz/zaloba-n...cke-korporace/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Prue Pozri príspevok
Tiez si vyhladavam informacie k spominanym produktom, myslim ze sa daju najst aj fundovanejsie informacie, ako diskusia na tejto stranke.
Pokračuj aj naďalej ...nik Ti nebráni ...
Diskusie sa nemusíš predsa zúčastňovať ...nik Ťa nenúti ...

(Biofotonicky skener, spomenuty na zaciatku diskusie, nie je vynalezom Pharmanexu alebo Nu Skinu. Bol vyvinuty Huntsmanovym intitutom pre vyskum rakoviny a prvotne sa zameriavali na testovanie zdravotneho stavu zraku a oci)
http://www.aktuality.sk/clanok/21111...ameho-predaja/
http://www.vlastnihlavou.cz/zaloba-n...cke-korporace/
Prvý link ...
Slovenské združenie priameho predaja je záujmové združenie firiem, ktoré fungujú na trhu podobným spôsobom t.j. využívajú pre predaj svojich výrobkov systém priameho predaja. Hlavným cieľom združenia je hájiť záujmy svojich členských firiem, ich priamych predajcov a spotrebiteľov. Chce tiež prispievať ku kultivácii podnikateľského prostredia a poskytovať spoľahlivé informácie o tomto spôsobe predaja a činnosti jednotlivých firiem. Členmi združenia sú firmy Amway, Avon, Just, Mary Kay, Oriflame a PartyLite Viac na: Združenie priameho predaja - http://www.zpp.sk/ NuSkin - http://www.nuskin.com
...jedno lepšie ,ako druhé .......

Druhý link ...
Dr. Rath v úvodním resumé píše:
Tato žaloba přináší před Mezinárodní soudní dvůr (ICC) ty největší zločiny, které kdy byly spáchány v dějinách lidstva. Žalovaní jsou obviňováni ze zraňování a smrti miliónů lidí kvůli „obchodu s chorobami“, z válečných zločinů a dalších zločinů proti lidskosti. Všechny tyto zločiny spadají pod jurisdikci Mezinárodního trestního soudu.
Kto je/sú ten/tí žalovaný/í ...???
0 0
Prue Prue

Prue je offline (nepripojený) Prue

Diskusie sa nemusíš predsa zúčastňovať ...nik Ťa nenúti ...

Jednoznacne mate pravdu, ze ma nikto nenuti. Ale porada by mala sluzit na to, aby si ludia vymienali uzitocne informacie a nie aby jeden ineho zhadzoval.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Prue Pozri príspevok
Tiez si vyhladavam informacie k spominanym produktom, myslim ze sa daju najst aj fundovanejsie informacie, ako diskusia na tejto stranke.
Prue Pozri príspevok
Diskusie sa nemusíš predsa zúčastňovať ...nik Ťa nenúti ...

Jednoznacne mate pravdu, ze ma nikto nenuti. Ale porada by mala sluzit na to, aby si ludia vymienaliuzitocne informacie a nie aby jeden ineho zhadzoval.
...súhlasím ...nájdu sa aj užitočnejšie , to je fakt ...
...no poniektoré informácie sú len blud a o ich užitočnosti sa nedá ano čoi len pochybovať ...

Čo sa týka diskusie ( aby nedošlo k nedorozumeniu ), ja iba dávam svoj názor a nič iné ...
...a zároveň vravím , že si vyberám medzi tými bludmi a užitočnosťou ...
0 0
matteo matteo

matteo je offline (nepripojený) matteo

som len obycajny clovek, manzel, rodic, zamestnanec, platiaci dane, umyvam si zuby, chodim spat neskoro a mam rad bryndzu a acidko ...viac
somariny na n-tu... zazracny dzus, lifepak a podobne drahe placebo somariny su len klamanie ludi. Principom je vystrasit potencionalneho zakaznika tym, ze mu "oskenujeme" ruku, kolko ma antioxidantov... to je ale blbost :-) ... a nasledneho z neho vymamit peniaze, aby si kupil (kupoval) nejaku drahu bezcennu gebuzinu za drahe peniaze. Ludia, kupte si kilo pomarancov, odstavte ich a nebudte taki naivni !!!! http://www.stream.cz/peklonataliri/8...-zazracny-dzus
1 0
schaila schaila

schaila je offline (nepripojený) schaila

mna najviac dojima ako ludia co nikdy v zivote ziaden z tychto produktov nevyskusali su absolutni experti na vsetko....sa trosku nad sebou zamyslite ked uz idete kritizovat nieco co ste vo vacsine pripadov nikdy nevyskusali .... si zratajte kolkokrat do roka ste chori, ako casto vas boli hlava, brucho, ste unaveni, bez nalady a podobne...kolko ludi okolo vas ma aj vaznejsie zdravotne problemy!!!!
ja som sa k nuskinu dostala pred 5 rokmi a reagovala som ako vacsina ludi, podvod a neviem co...no nastastie moji rodicia produkty zakupili a teraz som im za to vdacna...sama som mala zlu imunitu..u mna konzumacia ovocia neprichadzala do uvahy na kolko som mala skoro na vsetko alergiu...ten zazracny dzus mi pomohol...som rok bola chora, lekarka do mna cpala antibioatika a skoncila som v nemocnici.... nehovorim,ze mi dzus zachranil zivot ale rozhodne mi pomohol dat sa dokopy!!!!!
skoro cela rodina uzivame life pack a od naivity mame daleko ...skor su naivni ti co bez toho aby to skusili hned vsetko okritizuju....sa zobudte!!!si myslite,ze co ak vam to vasi kamarati odporucia na vas chcu zbohatnut?z predaja su provizie naozaj smiesne!!!mate 100% garanciu vratenia penazi .... ako co viac chcete?kupovat ovocie v ktorom uz ziadne vitaminy niesu?mozno dnes vam je fayn len sa na to pozrite z dlhodobeho hladiska....pozrite sa na vasich rodicov,starych rodicov?su na 100% zdravi?Vacsina ludi nieje!!!
Moj otec si daval merat biologicky vek predtym ako zacal uzivat life pak (ma cez 50 rokov) a prve meranie ukazalo 48, takze tak ci tak dobre....po 3 mesiacoch uzivania sa dal zmerat znova a vek mu klesol na 42 a tuk okolo organov sa rapidne znizil....a toto meranie bolo nezavisle od Nu Skinu...
ak vam to je drahe tak zdvihnite rite a zarobte si na to!!!a ako fakt?ked uz nedate peniaze do zdravia tak do coho?ked vidim ako kazdy vikend ludia vyhadzuju peniaze za alkohol a cigarety a potom sa stazuju,ze vsetko je drahe mi je do smiechu....peniaze boli,su a budu len si ich musite vediet zarobit!!!
vacsina ludi co robi nu skin najprv odkusala produkty ...nemozes ponukat nieco bez toho aby ti to pomohlo a veril si tomu!!! a co je zle na tom,ze ak niekomu nieco odporucite tak za to vas firma odmeni?
no nic!!!!keby ste dostali cent za kazdu vec co odporucite tak tu mame milionarov ako na... takze prestante hladat na nuskine nieco zle,pretoze tam nic zle nieje.....
S touto firmou mozete len ziskat,ci uz zdravie alebo zdravie a financie.
to,ze je zopar ludi co vedia stale len vsetko kritizovat a zosmiesnovat to odraza len ich osobnost...
a vobec naco hladate odpoved na internete?ak vas to aspon trochu zaujalo na prezentacii alebo kde ste sa o tom dozvedeli a mate problemy, nizke skore alebo chcete byt aj v buducnosti zdravi tak to skuste!!!
zaujima vas nazor niekoho koho nepoznate a on produkty nikdy neskusil?alebo si nechate radsej poradit od cloveka co poznate a vypocujete si pribehy od ludi co produkty uzivaju?
Jasne,ze je to biznis...vsetko je biznis... kto dnes robi zadarmo?ale je rozdiel ked firma ponuka kvalitne produkty uz 28 rokov alebo si kupite v lekarni vitaminy ktore vam vobec nepomozu a stoja 30 eur.... za kvalitu sa plati!
Good luck v rozhodovani,ale tu naozaj nieje o com ... ak to skusite a budete uzivat poctivo (alebo aspon raz za den) tak neskor cloveku co Vam to odporucil budete dakovat!
0 3
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

schaila
ak vam to je drahe tak zdvihnite rite a zarobte si na to!!!a ako fakt?ked uz nedate peniaze do zdravia tak do coho?ked vidim ako kazdy vikend ludia vyhadzuju peniaze za alkohol a cigarety a potom sa stazuju,ze vsetko je drahe mi je do smiechu....peniaze boli,su a budu len si ich musite vediet zarobit!!!
....ako vystrihnuté zo "Šmejdov".
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....niektorí ludia žijú vo svojom svete...opojený zázračným gumy džúsom
3 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

schaila
mna najviac dojima ako ludia co nikdy v zivote ziaden z tychto produktov nevyskusali su absolutni experti na vsetko....sa trosku nad sebou zamyslite ked uz idete kritizovat nieco co ste vo vacsine pripadov nikdy nevyskusali ....
Moj otec si daval merat biologicky vek predtym ako zacal uzivat life pak (ma cez 50 rokov) a prve meranie ukazalo 48, takze tak ci tak dobre....po 3 mesiacoch uzivania sa dal zmerat znova a vek mu klesol na 42 a tuk okolo organov sa rapidne znizil....a toto meranie bolo nezavisle od Nu Skinu...
no daj si na tatinka pozor...ked to bude uzivat i nadalej tak omladne za rok ze ta v lepsom pripade pretiahne ako 16 rocny pubertiak....a ked to prezenie bude potrebovat pempers-ky a hojdacku...
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

schaila
z predaja su provizie naozaj smiesne!!!
Jasne,ze je to biznis...
tak keď sú provízie smiešne,tak to je fakt biznis jak hovado.
inak toto je sila

http://www.stream.cz/peklonataliri/8...dzus-pod-lupou
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
schaila
mna najviac dojima ako ludia co nikdy v zivote ziaden z tychto produktov nevyskusali su absolutni experti na vsetko....sa trosku nad sebou zamyslite ked uz idete kritizovat nieco co ste vo vacsine pripadov nikdy nevyskusali .... si zratajte kolkokrat do roka ste chori, ako casto vas boli hlava, brucho, ste unaveni, bez nalady a podobne...kolko ludi okolo vas ma aj vaznejsie zdravotne problemy!!!!
ja som sa k nuskinu dostala pred 5 rokmi a reagovala som ako vacsina ludi, podvod a neviem co...no nastastie moji rodicia produkty zakupili a teraz som im za to vdacna...sama som mala zlu imunitu..u mna konzumacia ovocia neprichadzala do uvahy na kolko som mala skoro na vsetko alergiu...ten zazracny dzus mi pomohol...som rok bola chora, lekarka do mna cpala antibioatika a skoncila som v nemocnici.... nehovorim,ze mi dzus zachranil zivot ale rozhodne mi pomohol dat sa dokopy!!!!!
skoro cela rodina uzivame life pack a od naivity mame daleko ...skor su naivni ti co bez toho aby to skusili hned vsetko okritizuju....sa zobudte!!!si myslite,ze co ak vam to vasi kamarati odporucia na vas chcu zbohatnut?z predaja su provizie naozaj smiesne!!!mate 100% garanciu vratenia penazi .... ako co viac chcete?kupovat ovocie v ktorom uz ziadne vitaminy niesu?mozno dnes vam je fayn len sa na to pozrite z dlhodobeho hladiska....pozrite sa na vasich rodicov,starych rodicov?su na 100% zdravi?Vacsina ludi nieje!!!
Moj otec si daval merat biologicky vek predtym ako zacal uzivat life pak (ma cez 50 rokov) a prve meranie ukazalo 48, takze tak ci tak dobre....po 3 mesiacoch uzivania sa dal zmerat znova a vek mu klesol na 42 a tuk okolo organov sa rapidne znizil....a toto meranie bolo nezavisle od Nu Skinu...
ak vam to je drahe tak zdvihnite rite a zarobte si na to!!!a ako fakt?ked uz nedate peniaze do zdravia tak do coho?ked vidim ako kazdy vikend ludia vyhadzuju peniaze za alkohol a cigarety a potom sa stazuju,ze vsetko je drahe mi je do smiechu....peniaze boli,su a budu len si ich musite vediet zarobit!!!
vacsina ludi co robi nu skin najprv odkusala produkty ...nemozes ponukat nieco bez toho aby ti to pomohlo a veril si tomu!!! a co je zle na tom,ze ak niekomu nieco odporucite tak za to vas firma odmeni?
no nic!!!!keby ste dostali cent za kazdu vec co odporucite tak tu mame milionarov ako na... takze prestante hladat na nuskine nieco zle,pretoze tam nic zle nieje.....
S touto firmou mozete len ziskat,ci uz zdravie alebo zdravie a financie.
to,ze je zopar ludi co vedia stale len vsetko kritizovat a zosmiesnovat to odraza len ich osobnost...
a vobec naco hladate odpoved na internete?ak vas to aspon trochu zaujalo na prezentacii alebo kde ste sa o tom dozvedeli a mate problemy, nizke skore alebo chcete byt aj v buducnosti zdravi tak to skuste!!!
zaujima vas nazor niekoho koho nepoznate a on produkty nikdy neskusil?alebo si nechate radsej poradit od cloveka co poznate a vypocujete si pribehy od ludi co produkty uzivaju?
Jasne,ze je to biznis...vsetko je biznis... kto dnes robi zadarmo?ale je rozdiel ked firma ponuka kvalitne produkty uz 28 rokov alebo si kupite v lekarni vitaminy ktore vam vobec nepomozu a stoja 30 eur.... za kvalitu sa plati!
Good luck v rozhodovani,ale tu naozaj nieje o com ... ak to skusite a budete uzivat poctivo (alebo aspon raz za den) tak neskor cloveku co Vam to odporucil budete dakovat!
Keď sa tak zamyslím nad týmto príspevkom ???
Nuž to nie je naivita v tých vetách , ale aj totálna neznalosť určitých elementárnych znalostí ľudského tela ( vetu čítať a chápať v zmysle = hlúposť autorky príspevku )...

Tí spomínaní Šmejdi odrbávajú ľudí iným spôsobom síce , zarábajú na ľudskej chamtivosti , ale zatiaľ kšeftujú len s produktami technického rázu .

Lifepack je na " vyššej úrovni šmejdov " ...snaží sa odrbávať a zarábať cestou zdravia a to je už trochu silná káva ...

Jedinec , ktorý toto doporučuje si nezaslúži poďakovanie , lež jednu presnú ...
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja to beriem ako formu "vydierania"....lebo ak jedinec je ten tip "naštrbený" a povie sa zdravie...už ho majú...svinstvo!!!
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
ja to beriem ako formu "vydierania"....lebo ak jedinec je ten tip "naštrbený" a povie sa zdravie...už ho majú...svinstvo!!!
" milujem " takýchto jedincov naštrbených ....

Pete Kovac
Členom od 13.11.13
Odpovede 0
Otázky
Posledné príspevky
Posledná návšteva Dnes 23:12
...ani sa nezaregistroval poriadne , hovno mu smrdí v gatiach a už je za múdreho ...
0 0
Pete Kovac Pete Kovac

Pete Kovac je offline (nepripojený) Pete Kovac

buchaci, What`s up? Ako suvisi datum registracie s napisanim prispevku? S tym hovnom si ma dostal :-) Hlavne pohoda, naco sa tu rozculovat. Ak sa ti nepaci moj prispevok, kludne ho nahlas.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať