Zavrieť

Porady

Lifepak

Som normálna baba z mäsa a kostí ...viac
Ahojte poraďáci!
Už sa tu niekto stretol s Lifepakom?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pete Kovac
buchaci, What`s up? Ako suvisi datum registracie s napisanim prispevku? S tym hovnom si ma dostal :-) Hlavne pohoda, naco sa tu rozculovat. Ak sa ti nepaci moj prispevok, kludne ho nahlas.
Oh my God , Nothing happens Kovaci...

Aký príspevok mám nahlásiť , ak si tento ( na ktorý reagujem ) napísal ako prvý ???

Najprv by som sa aspoň k téme samotnej vyjadril , nejaký názor napísal ...
0 1
Pete Kovac Pete Kovac

Pete Kovac je offline (nepripojený) Pete Kovac

Ved si precitaj svoj predchadzajuci prispevok, asi by vznikol tazko, keby tam nic nebolo. Ale v pohode, kazdy sme nejaky. Peace Dalej to neriesim.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pete Kovac
Ved si precitaj svoj predchadzajuci prispevok, asi by vznikol tazko, keby tam nic nebolo. Ale v pohode, kazdy sme nejaky. Peace Dalej to neriesim.

Nepochopil si ma ...
Ale to už údel poniektorých ...
0 0
Pete Kovac Pete Kovac

Pete Kovac je offline (nepripojený) Pete Kovac

zoe30
ja viem, že je to MLM!
len som chcela vedieť, či to niekto užíval a či postrehol na sebe neaké zmeny
Jednoznacne nam to pomohlo, a zatial kazdemu v mojom okoli, kto to uziva. Viac v mojom blogu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pete Kovac
zoe30
ja viem, že je to MLM!
len som chcela vedieť, či to niekto užíval a či postrehol na sebe neaké zmeny
Jednoznacne nam to pomohlo, a zatial kazdemu v mojom okoli, kto to uziva. Viac v mojom blogu.
Výňatok :

Pravdepodobne niektorí sa do mňa pustia a ma budú mat poriadne v zuboch, resp. padnú rôzne obvinenia, že celé je o zneužívaní neštastia iných.
Ani nie tak o nešťastí .....
Smrdí to reklamou.....
Naposledy upravil Richard : 15.11.13 at 10:04
0 0
Pete Kovac Pete Kovac

Pete Kovac je offline (nepripojený) Pete Kovac

[QUOTE="buchač"]
Pete Kovac
zoe30
ja viem, že je to MLM!
len som chcela vedieť, či to niekto užíval a či postrehol na sebe neaké zmeny
Jednoznacne nam to pomohlo, a zatial kazdemu v mojom okoli, kto to uziva. Viac v mojom blogu.
Výňatok :

Pravdepodobne niektorí sa do mňa pustia a ma budú mat poriadne v zuboch, resp. padnú rôzne obvinenia, že celé je o zneužívaní neštastia iných.
Ani nie tak o nešťastí .....
Smrdí to reklamou.....

OK, to je tvoj nazor a ja ti to neberiem.

Ja som napisal iba moje skusenosti. To je vsetko. Hlavne ale nechapem o co ti ide. Ak si myslis, ze NuSkin pre teba nie je, tak OK, v poho. Nie kazdy ma o to zaujem.
Naposledy upravil Richard : 15.11.13 at 10:05
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

[QUOTE="buchač"]
Pete Kovac
zoe30
ja viem, že je to MLM!
len som chcela vedieť, či to niekto užíval a či postrehol na sebe neaké zmeny
Jednoznacne nam to pomohlo, a zatial kazdemu v mojom okoli, kto to uziva. Viac v mojom blogu.
Výňatok :

Pravdepodobne niektorí sa do mňa pustia a ma budú mat poriadne v zuboch, resp. padnú rôzne obvinenia, že celé je o zneužívaní neštastia iných.
Ani nie tak o nešťastí .....
Smrdí to reklamou.....


Doslova sa musím zabávať na tom blogu pri vetách typu - predtým som mal 2-3 týždňovú chrípku, teraz iba týždeň. A stačí piť iba džús. A to, že existuje vakcína proti chrípke hradená poisťovňou, ktorá Ti zabezpečí imunitu nevieš?
Naposledy upravil Richard : 15.11.13 at 10:05
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

No ja by som sa teda s Lifepakom nechcela stretnúť ani ako obsluha a ani ako resuscitovaný.
0 0
Pete Kovac Pete Kovac

Pete Kovac je offline (nepripojený) Pete Kovac

Braňo
buchač
Pete Kovac
zoe30
ja viem, že je to MLM!
len som chcela vedieť, či to niekto užíval a či postrehol na sebe neaké zmeny
Jednoznacne nam to pomohlo, a zatial kazdemu v mojom okoli, kto to uziva. Viac v mojom blogu.
Výňatok :

Pravdepodobne niektorí sa do mňa pustia a ma budú mat poriadne v zuboch, resp. padnú rôzne obvinenia, že celé je o zneužívaní neštastia iných.
Ani nie tak o nešťastí .....
Smrdí to reklamou.....
Doslova sa musím zabávať na tom blogu pri vetách typu - predtým som mal 2-3 týždňovú chrípku, teraz iba týždeň. A stačí piť iba džús. A to, že existuje vakcína proti chrípke hradená poisťovňou, ktorá Ti zabezpečí imunitu nevieš?
Sice si to vytrhol z kontextu a trosku zmenil zmysel, ale nevadi. Ak si spokojny s hradenou vakcinou a vyhovuje Ti, proti gustu ziaden disputat. Ja radsej budem posilnovat imunitu organizmu prirodzenou cestou, a tak sa nemusim spoliehat na farma firmy ci stihnu vyrobit vakcinu na aktualny virus. Navyse sa nezatazujem tazkymi kovmi a inymi, pre telo cudzimi latkami. S tym zadarmo, to tiez je trosku inak, ale to je uz na inu, samostantu diskusiu.
Naposledy upravil Richard : 15.11.13 at 10:05
0 0
Pete Kovac Pete Kovac

Pete Kovac je offline (nepripojený) Pete Kovac

JankaO
No ja by som sa teda s Lifepakom nechcela stretnúť ani ako obsluha a ani ako resuscitovaný.
Vyborny postreh
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

aké ťažké kovy máš v Influvacu? Ja som povedal, že vakcína je hradená poisťovňou, nie, že je zadarmo. Zadarmo nie je nič.
0 0
Pete Kovac Pete Kovac

Pete Kovac je offline (nepripojený) Pete Kovac

Braňo
aké ťažké kovy máš v Influvacu? Ja som povedal, že vakcína je hradená poisťovňou, nie, že je zadarmo. Zadarmo nie je nič.
Influvac, rovnako ako vsetky ockovania, obsahuje pre telo neprirodzene latky, na ktore ludsky organizmus podrazdene reaguje pri beznom kontakte tejto latky s kozou alebo sliznicou. No a mi to ideme vpichnut priamo do tela. Mozno influvac neobsahuje tazke kovy, ale pointa mojho prispevku ani nebola o nich.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pete Kovac
Sice si to vytrhol z kontextu a trosku zmenil zmysel, ale nevadi. Ak si spokojny s hradenou vakcinou a vyhovuje Ti, proti gustu ziaden disputat. Ja radsej budem posilnovat imunitu organizmu prirodzenou cestou, a tak sa nemusim spoliehat na farma firmy ci stihnu vyrobit vakcinu na aktualny virus. Navyse sa nezatazujem tazkymi kovmi a inymi, pre telo cudzimi latkami. S tym zadarmo, to tiez je trosku inak, ale to je uz na inu, samostantu diskusiu.
Sorry ... ale s poniektorými sa slušne nedá , hlavne ak kliny do hlavy trieskajú ...aj teraz sa ovládam ...

Hentie dve vety zvýraznené súvisia ...
Ak by si si MUSEL nechať zaťažiť organizmus tými ťažkými látkami chemického zloženia - vstreknúť do žíl , tak by si inak vravel .
Posiloval by si imunitu všeliako ...

Tie produkty Nu Skin ???
Neriešim ich ...nemá význam ...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pete Kovac
Influvac, rovnako ako vsetky ockovania, obsahuje pre telo neprirodzene latky, na ktore ludsky organizmus podrazdene reaguje pri beznom kontakte tejto latky s kozou alebo sliznicou. No a mi to ideme vpichnut priamo do tela. Mozno influvac neobsahuje tazke kovy, ale pointa mojho prispevku ani nebola o nich.
Keď nevieš , tak NETVRĎ drísty !!!!!!!
Takže každý organizmus potom podľa Teba ???

Roky som očkovaný , nič sa nedeje - neudialo .
0 1
Pete Kovac Pete Kovac

Pete Kovac je offline (nepripojený) Pete Kovac

buchač
Pete Kovac
Influvac, rovnako ako vsetky ockovania, obsahuje pre telo neprirodzene latky, na ktore ludsky organizmus podrazdene reaguje pri beznom kontakte tejto latky s kozou alebo sliznicou. No a mi to ideme vpichnut priamo do tela. Mozno influvac neobsahuje tazke kovy, ale pointa mojho prispevku ani nebola o nich.
Keď nevieš , tak NETVRĎ drísty !!!!!!!
Takže každý organizmus potom podľa Teba ???

Roky som očkovaný , nič sa nedeje - neudialo .
OK, tak sa ockuj aj nadalej. Ved ja ti to neberiem. Ak ti to funguje, super, pohoda.

Co sa tyka Influvac-u, kedy som tvdil, ze obsahuje tazke kovy? Never ever.
Influvac obsahuje ine nosne latky, na ktore telo reaguje podrazdene a nie su pre neho prirodzene. Ak chces, tak si to mozes zistit aj sam na nete.

Ja si imunitu riesim inak, to je cele. U mna to funguje, u teba funguje to tvoje riesenie. OK, ale naco sa kvoli tomu rozculovat?
0 0
MML inflagranti MML inflagranti

MML inflagranti je offline (nepripojený) MML inflagranti

pro --werdzu--
""v týchto kapsuliach sú ešte ďalšie dve riasy, litothamnium calcareum, ktorá má obrovské množstvo vápnika (preto pomáhajú aj na oteoporózu) "" , a co tak když se to obrovské množství dostane do cév ? Co potom ? Použijeme izomer vitamínu K2 MK7? který 37% vápníku odebírá z cév a kalcifikuje pomocí osteoblastů kosti i alveolu? To je ta pravá páka na osteoporézu !! i bez ergo-cholekalciferolu (vit D) zvýší hustotu kostí o 5,8% ! A to je signifikatní číslo podle dvojitých zaslepených randomizovaných stůdií prosím .... A co potom, když se k izomeru MK7 nasadí to Déčko ? grafy studíí ukazují, že je to po určitých časových obdobích téměř 50% nárůst.
A ještě k MML pharmanexu, bývalí kolegové byli i v amerikovi,(to je ta země za velkou louží),a hlavně vydělali na hlouposti těch pod nimi spoustu peněz, nebudu tu uvádět sumy :-). A co přístroj co v r. 1929 získal nobelovku na zjišťování "stavu těla" pomocí karotenoidů? za pár stovek změřit desítkám lidí na školení a hned je slušný balíček na světě. Ten co je nahoře se může ohánět pětitisícovkami jako toaletním :-). V 2005, kdy to přišlo přes maďarsko, byl z toho každý hotový, ale dnes se to dá koupit na netu o cca 5 stovek levněji a ani nemusí být ten trouba dojnou krávou pro ty nad ním :-) Tedy MML. Ale proč to kupovat, když jsou i jiní ""vědci"" co se tu s nimi oháníš, kteří ne důsledky řeší, ale příčiny očištění (lidé tomu nepřesně říkají nemoci) a tito mají jiné způsoby, kterými se doberou k plnému zdraví .... Tak dobrou chuť a hlavně spoustu "chechtáků", to je určitě smysl života ....
0 1
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pre MLM Inflagranti :

werzda tu uz nebola 5 rokov http://www.porada.sk/member.php?u=249331

...treba pozerat aj datumy tem, netreba vytahovat stare temy...ak sa chces zapajat do debat, reaguj na aktualne temy,dik

TEMU UZATVARAM
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať