Zavrieť

Porady

Má niekto skúsenosť s úverovým podvodom?

Zdravím. Chcem sa poradiť. Začínam podnikať popri zamestnaní a chcem si vybaviť úver bez registra. Našla som ponuku od istého Artura Beghemota, ktorý pracuje pre anglickú banku a ponúkajú úvery na Slovensko. Treba ale zaplatiť vopred nejaký poplatok , lebo to ide cez Western Union. Nechcem sa dostať, preto si to trochu overujem. Vďaka za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    MM Special, s.r.o.
    V žiadnom prípade neodporúčam brať úver od iného ako "čisto" slovenského bankového subjetku t.j. takého, ktorí má licenciu NBS a všetky potrebné povolenia, nakoľko ak by si sa dostala do problémov naše úrady sa ti otočia chrbtom a súdiť sa do anglicka nepôjdeš, nakoľko pri poplatkoch, ktoré zaplatíš za anglického právnika a podanie na súd je ten poplatok, ktorý zaplatíš za "vybavenie" úveru zanedbateľná čiastka a preto sa mnoho podvodníkov na to spolieha, že obídu bez trestu.....

    Ľudia, však trochu rozmýšľajte väčšina bánk z úverov žije, t.j. starosti s poplatkom Vám veľmi "radi" schovajú do splátok resp. odrátajú z úveru, alebo inak zamaskujú... resp. poplatok je splatný pri poskytnutí úveru, keď ti pípne SMS, že došli peniaze... rozmýšľala si čo by bolo s poplatkom keby ti to ten bankový úradník v GB neschválil? ako vyzerá úverová dokumentácia? p. Beghemot ti všetko preložil pekne do Sj, a následne to bude prekladať pre bankového úradníka do Aj? koľko potom trvá schálienie takéhoto úveru? keď sa 2x veci prekladajú.... (len pre ilustráciu podmienky k banálnemu produktu ako je zákonná poistka na auto majú v normálnom čitateľnom formáte 17 A4 strán rátaj cca 20 € stránka odborného textu...).
    Ďalšia vec, chcel by som vidieť takého riaditeľa banky, ako "rozposiela" takých Beghemotov do krajín EU, ty pôjdeš na Slovensko, ty do Čiech, ty tam ty onam... každému zaplatím hotel, telefón, diety, poplatok za odlúčenie od rodiny a zožeň xy klientov pre našu banku, ktorý v prípade, že budú niečo potrebovať vybaviť na pobočke nemajú problém vysoliť xy € na lentenku sem k nám...:-))) a to budete robiť bez akejkoľvek masívnej reklamy v médiách...

    Inak vie niekto ako dopali tie rôzne kauzy takýchto podnikavcov v SR? vždy je len veľké HALOOO v správach ale potom ako keby sa zem zľahla...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    sirena1 Pozri príspevok
    Zdravím. Chcem sa poradiť. Začínam podnikať popri zamestnaní a chcem si vybaviť úver bez registra. Našla som ponuku od istého Artura Beghemota, ktorý pracuje pre anglickú banku a ponúkajú úvery na Slovensko. Treba ale zaplatiť vopred nejaký poplatok , lebo to ide cez Western Union. Nechcem sa dostať, preto si to trochu overujem. Vďaka za rady.
    čistý podvod-ruky preč od toho...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    čistý podvod-ruky preč od toho...
    a ešte niečo- nikdy never ponukám, kde žiadajú akýsi poplatok dopredu- vždy to dopadne tak, že zoberú poplatok a úver nedostaneš, sú to neseriozne spoločnosti...

    sirena1 je offline (nepripojený) sirena1

    sirena1
    Ďakujem všetkým za rady, som tu síce nová, ale vidím, že je to tu úplne super. Veď ja by som to ani nezobrala, každému to radím. A keď príde na mňa , tak ako sprostá ešte nad tým uvažujem. Zdravím všetkých

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    sirena1 Pozri príspevok
    Veď ja by som to ani nezobrala, každému to radím. A keď príde na mňa , tak ako sprostá ešte nad tým uvažujem. Zdravím všetkých

    ...a vieš koľko je takých, čo to urobia? A potom je už škoda plakať nad....však to poznáme...ale pokušitelia budú stále, len veľa ľudí... sa nie a nie poučiť!

    Má niekto skúsenosť s úverovým podvodom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.