Zavrieť

Porady

Skúsenosti s CK

Chystám sa na dovolenku na Rodos a v ponuke last minutov za dobru cenu su cestovne kancelarie s ktorymi nemam skusenost, ako Happy Travel, Solvex. Ake mate s nimi skusonosti? Je nejaka ktorej by som sa mala vyhnut? Napr. Aeolus ma vyskusany kolegyna a vraj nikdy viac.. vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Dávaj si pozor na tie nové a neznáme CK, už jedna taká padla /Karya/. Majú dobrú cenu, aby nalákali klientov a potom ich nechajú v štichu.
    Naposledy upravil truch : 21.07.10 at 11:25 Dôvod: preklep:-))))

    evinda je offline (nepripojený) evinda

    evinda
    Ahoj ja som bola minuly rok cez Solvex a všetko ok.Boli sme spokojní , aj s ubytovaním , aj so stravou a delegatky super.
    Teraz maju dobre ceny Balkan travel , len neviem nič o nich.Ak ma niekto skusenosť napíšte.
    Ďakujem
    Naposledy upravil evinda : 22.07.10 at 12:43 Dôvod: doplnenie textu

    kamakorka je offline (nepripojený) kamakorka

    kamakorka
    ahojte,

    ja som si dnes vybrala letecký zájazd do bulharska cez ck solvex, ale som to zatiaľ neplatila. Čítala som na www.zlacestovka.sk nepekné vyjadrenia, tak som sa chcela len opýtať či ste boli niekto tento rok alebo minulý rok v bulharsku s tou cestovkou, nakoľko niektoré recenzie sú staré (sa mohli odvedy zlepšiť).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.