Zavrieť

Porady

autobazar AAA AUTO

IMIP IMIP

IMIP je offline (nepripojený) IMIP

mate niekto skusenosti s tymto bazarom? chcem si odtial asi kupit auto.
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

IMIP Pozri príspevok
mate niekto skusenosti s tymto bazarom? chcem si odtial asi kupit auto.
no záleží od auta, ktoré chceš kupovať... samotná kúpa nie je problém ale ak sa jedná o staršie tuctové auto a pod... isté riziko tu je...
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

Chcel som od nich nedávno kúpiť auto, som si ho chcel dať doniesť z Nr do BB že si ho obzriem keďže hovoria že auto vám dovezú na pobočku. Špekulovali ako beta s pi*** aby som kúpil iné auto, že toto je staré ( 6 rokov ), a čo ak sa mi nebude páčiť, poškrabaný lak a tak, proste sa ma snažili všemocne ojedobehnuť len nech nemusia auto previezť. A to by som ho kúpil, len som to nechcel priamo povedať. Nakoniec som kúpil úplne inde.
O AAA som čítal veeela.
Je to asi tak ako natrafíš, svokrovci maju od nich auto a je v pohode. Kilometre si nevšímaj dosť možné že tam nebudú správne, prever si auto na ceste, na jame odspodu z dákym známym mechanikom a pod.
0 0
ivana184 ivana184

ivana184 je offline (nepripojený) ivana184

Ja som si u nich chcela pred 2 rokmi kúpiť ročné auto. Bola som u nich ráno na prevádzke, urobili sme skúšobnú jazdu,dohodla som sa s nimi,že to auto beriem, zarezervovala som si ho aj cez internet a kvôli pracovným povinnostiam som musela odbehnúť do práce, prišla som po 2 hodinách na pobočku dokončiť kúpu vybraného auta a na moje prekvapenie, práve predo mnou ,,moje" auto predávali niekomu inému a nedalo sa už s tým nič robiť, totiž to dalo ale nechceli, riešila som to aj cez Prahu, rôzne sťažnosti...atď, a tak som na nich úplne zanevrela. A nebolo to u nich bežné auto, dávali mi rôzne náhradné alternatívy, ktoré sa ani nedali porovnávať.
Naposledy upravil ivana184 : 31.08.10 at 10:44
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
ivana184 Pozri príspevok
Ja som si u nich chcela pred 2 rokmi kúpiť ročné auto. Bola som u nich ráno na prevádzke, urobili sme skúšobnú jazdu,dohodla som sa s nimi,že to auto beriem, zarezervovala som si ho aj cez inetnernet a kvôli pracovným povinnostiam som musela odbehnúť do práce, prišla som po 2 hodinách na pobočku dokončiť kúpu vybraného auta a na moje prekvapenie, práve predo mnou ,,moje" auto predávali niekomu inému a nedalo sa už s tým nič robiť, totiž to dalo ale nechceli, riešila som to aj cez Prahu, rôzne sťažnosti...atď, a tak som na nich úplne zanevrela. A nebolo to u nich bežné auto, dávali mi rôzne náhradné alternatívy, ktoré sa ani nedali porovnávať.
Tak toto sa stalo aj nám, mali sme dohodnuté Suzuki a kým sme prišli do Blavy , auto nám pred nosom zobrala p.Perušková /to je tá pani z Markízy, čo rieši oblečenie celebrít.../, no jo ...čo už...
0 0
k-a-t-k-a k-a-t-k-a

k-a-t-k-a je offline (nepripojený) k-a-t-k-a

Pokiaľ nemusíš tak od nich auto nekupuj.Mám vlastnú skúsenosť chodili sme tam ako na husle a oni stále mali svoju pravdu, tak to momentálne riešime súdnou cestou.
0 0
olga88 olga88

olga88 je offline (nepripojený) olga88

Prosim Vas a neviete, ci maju pobocku aj v Bardejove alebo blizko Bardejova?
0 0
ada159 ada159

ada159 je offline (nepripojený) ada159

veľmi rada sa zapojím do vašej debaty, a v žiadnom prípade auto cez AAA auto neodporúčam z vlastnej skúsenosti. Kedysi som od nich kúpila auto, pri kúpe auta som nútene nakolko sa jednalo o sumu nad 150 tis. Sk musela dokúpiť poistenie na mechanické časti a súčasti auta, pretože sa jedná o ojazdené vozidlá a môže sa stať, že sa tam objaví skrytá závada. Takže samozrejme cena sa zvýšila. Auto som doviezla domov a ráno som zistila, že z auta vyteká olej. Kedže bola možnosť do 24 hod. auto vrátiť, hned som šla s autom do autorizovaného servisu na kontrolu. Jednalo sa o závadu za 2500,- Sk, čo som akceptovala a auto si ponechala. Kedže závadu mi mohli odstrániť až za 14 dní, vypršala lehota na vrátenie. V servise mi oznámili, že sa pri rozoberaní rosypala spojka a oprava bola v hodnote 45 tis. Poistenie, ktoré som si musela doplatiť mi bolo úplne nanič, pretože aj ked spojka bola presne vymedzená v zozname, čoho sa poistenie týka, vôbec som v AAA aute nepochodila. Nedostala som od nich ani korunu na opravu a auto sa mi predražilo zo 150 tis. na 200. Další šok bol pri predaji. AAA Auto síce v zmluve sľúbilo, že auto odkúpia, ale cena bola smiešna a okrem toho, ked technik sadol do auta, spustil, že nefunguje ABS, ktoré fungovalo, že neštartuje do 3 sek., čo neštartovalo ani pri kúpe atd. Neuhádala som sa v ničom, oni majú svoju pravdu a neakceptujú žiadne iné vyjadrenie. A nakolko som nemala ani chuť ani čas riešiť to súdnou cestou, predala som auto pod cenu niekomu inému, ale na AAA auto určite nemám pekné slovo. Takže odvážlivec, čo sa nachytá tak ako ja. NEODPORUČAM v žiadnom prípade.
0 0
IMIP IMIP

IMIP je offline (nepripojený) IMIP

tak takuto skusenost ti nezavidim a uz som sa teda rozhodla ze z aaa auto urcite nic nekupim
0 0
ada159 ada159

ada159 je offline (nepripojený) ada159

treba len nenaletieť na ich akože darčeky, dvd prehrávače, navigácie, pzp zdarma, lebo to zaplatíš určite väčšou sumou. A to som ešte počula aj zaujimavejšie prípady. Ale moja skúsenosť bola takáto. Aj keď pred kúpou boli skutočne veľmi milý, ochotný prísť pre mňa, resp. auto doviesť a samozrejme ručia za technický stav vozidla!!!!!
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
ja som si chcela v AAA v Ba kúpiť auto Rav4. Mala som auto zajednané (vraj mi ho podržia 1deň), že ako sa rozhodnem. Keď som prišla ako na hotové, strááášne sa mi ospravedlňovali, že tam bol iný kolega a ten to auto predal. čiže ľavá ruka nevie čo robí pravá. otras.... potom som si kupila auto sama cez www.autobazareu.sk.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

ada159 Pozri príspevok
veľmi rada sa zapojím do vašej debaty, a v žiadnom prípade auto cez AAA auto neodporúčam z vlastnej skúsenosti. Kedysi som od nich kúpila auto, pri kúpe auta som nútene nakolko sa jednalo o sumu nad 150 tis. Sk musela dokúpiť poistenie na mechanické časti a súčasti auta, pretože sa jedná o ojazdené vozidlá a môže sa stať, že sa tam objaví skrytá závada. Takže samozrejme cena sa zvýšila. Auto som doviezla domov a ráno som zistila, že z auta vyteká olej. Kedže bola možnosť do 24 hod. auto vrátiť, hned som šla s autom do autorizovaného servisu na kontrolu. Jednalo sa o závadu za 2500,- Sk, čo som akceptovala a auto si ponechala. Kedže závadu mi mohli odstrániť až za 14 dní, vypršala lehota na vrátenie. V servise mi oznámili, že sa pri rozoberaní rosypala spojka a oprava bola v hodnote 45 tis. Poistenie, ktoré som si musela doplatiť mi bolo úplne nanič, pretože aj ked spojka bola presne vymedzená v zozname, čoho sa poistenie týka, vôbec som v AAA aute nepochodila. Nedostala som od nich ani korunu na opravu a auto sa mi predražilo zo 150 tis. na 200. Další šok bol pri predaji. AAA Auto síce v zmluve sľúbilo, že auto odkúpia, ale cena bola smiešna a okrem toho, ked technik sadol do auta, spustil, že nefunguje ABS, ktoré fungovalo, že neštartuje do 3 sek., čo neštartovalo ani pri kúpe atd. Neuhádala som sa v ničom, oni majú svoju pravdu a neakceptujú žiadne iné vyjadrenie. A nakolko som nemala ani chuť ani čas riešiť to súdnou cestou, predala som auto pod cenu niekomu inému, ale na AAA auto určite nemám pekné slovo. Takže odvážlivec, čo sa nachytá tak ako ja. NEODPORUČAM v žiadnom prípade.
Tak to bola práca servisu , nie autobazáru.

Žiaden technik nepovie či je spojka v poriadku , alebo nie,kým nevyberie motor, aj spojku z auta a potom rozhodne, čo treba vymeniť.

Ale 45 000 za opravu spojky ???

To je trochu moc,ibaže by namontovali takú,čo sa dáva do F-1.
1 0
ada159 ada159

ada159 je offline (nepripojený) ada159

Bola to práca jednoznačne aj autobazáru, pretože pokiaľ sa poistenie týka spojky, tak autobazaár, ktorý ti to poistenie nanútil presne na túto vec to má akceptovať a riešiť zo servisom, čo sa nestalo. V servise šli vymeniť len zadný semering, pretože to bol dôvod vytekania oleja, ktorý môžeš až ked dáš dolu spojku, ktorá sa rosypala a bolo treba novú. A cena spojky v autorizovanom servise, pretože iný AAA auto neakceptuije stála 45 tis. Takže mala som na výber, bud auto bez spojky, alebo zaplatiť a mať.
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

ada159 Pozri príspevok
Bola to práca jednoznačne aj autobazáru, pretože pokiaľ sa poistenie týka spojky, tak autobazaár, ktorý ti to poistenie nanútil presne na túto vec to má akceptovať a riešiť zo servisom, čo sa nestalo. V servise šli vymeniť len zadný semering, pretože to bol dôvod vytekania oleja, ktorý môžeš až ked dáš dolu spojku, ktorá sa rosypala a bolo treba novú. A cena spojky v autorizovanom servise, pretože iný AAA auto neakceptuije stála 45 tis. Takže mala som na výber, bud auto bez spojky, alebo zaplatiť a mať.
AAA je len predajca, t.j. aj keď ti nanútili poistenie skrytých závad vyjadrovať k plneniu alebo neplneniu sa mala poisťovňa, v ktorej bolo poistenie uzavreté...
Nie som zástancom AAA, ja som od nich našťastie auto nekupoval len predával a to na 3x...a vždy ma vytočili tie ich herecké výkony... "na náprave je citiť, že je opotrebovaná, jazdili ste často v meste..." (to zistil po 5 km prevezení ked jazdil ako blázon vo vysokých otáčkach.....) potom "olej sa veľmi prehrieva"... musím sa na to pozrieť s vedúcim výkupu... proste reči a reči a to diagnostikovali auto len pohľadom...(kam sa hrabú autorizované servisy s ich diagnostickými prístrojmi) a ten čas čo tam človek musel čakať, kým vybavovali tú naj cenu... nakoniec som si zohnal ocenenie od autorizovaného predajcu a boli sme dohodnutý za 5 minút...
0 0
bsp1 bsp1

bsp1 je offline (nepripojený) bsp1

Koncom juna sme od nich kupili 5 rocne auto. Asi po najazdeni 700 km - cca za 2 tyzdne sa pokazilo. Vycislena hodnota opravy - 3000 EUR len material + praca. Podla vyjadrenia autoservisu islo o skrytu vadu a doporucili nam uplatnit si reklamaciu v aaa auto.Take natahovanie neprajem nikomu. Napr. pri osobnej navsteve s nami nechceli spisat reklamaciu. Poslali sme ju pisomne, ale tym padom sme museli sme cakat 30 dni, pokial sa vyjadrili - samozrejme negativne. Cakala som, ze nam napr. ponuknu ine vozidlo a toto si vo vlastnej rezii opravia a predaju (ved maju vlastny autoservis) alebo nejaku snahu o riesenie situacie. A je toho este vela, mohla by som rozpisovat. Zaver - aaa auto nikdy viac.
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

od nás z dediny robil jeden v AAA predajcu, a hovoril, že jediné čo platí pri reklamáciách v AAA je, že keď tam prídete s Marízou/Jojkou, točiť reportáž o podfuku storočia, že si majiteľa auta vezmú bokom a reklamáciu vyriešia k najlepšej spokojnosti samozrejme mimo kameru a bez reportáže.....
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
V rámci ich "úžasnej akcie" šrotovné, som mala česť si s nimi tiež užiť svoje... aj na vlastné oči sa presvedčiť o deklarovanom overení technického stavu. Predávajúceho stlačili s cenou pod obraz boží (po skúšobnej jazde a krátkej vizuálnej prehliadke) a vzápätí auto preparkovali medzi ponuku na predaj s nehorázne navýšenou cenou... jednanie cez call centrum sa šialene rozchádza s realitou na predajnom mieste... Dlho som predýchavala či ich rozvláčim v bulváre... a chytám alergické pľuzgiere keď mi od nich príde do mailu uuužasná ponuka... (v konečnom dôsledku by som im však za ich tiežpraktiky mala byť vďačná... znechutili poctivca, od ktorého som mala šťastie kúpiť kvalitné ojazdené auto na priamo ... za super cenu)...
0 0
ada159 ada159

ada159 je offline (nepripojený) ada159

AAA je len predajca, t.j. aj keď ti nanútili poistenie skrytých závad vyjadrovať k plneniu alebo neplneniu sa mala poisťovňa, v ktorej bolo poistenie uzavreté...
Nie som zástancom AAA, ja som od nich našťastie auto nekupoval len predával a to na 3x...a vždy ma vytočili tie ich herecké výkony... "na náprave je citiť, že je opotrebovaná, jazdili ste často v meste..." (to zistil po 5 km prevezení ked jazdil ako blázon vo vysokých otáčkach.....) potom "olej sa veľmi prehrieva"... musím sa na to pozrieť s vedúcim výkupu... proste reči a reči a to diagnostikovali auto len pohľadom...(kam sa hrabú autorizované servisy s ich diagnostickými prístrojmi) a ten čas čo tam človek musel čakať, kým vybavovali tú naj cenu... nakoniec som si zohnal ocenenie od autorizovaného predajcu a boli sme dohodnutý za 5 minút...

ALe to akože poistenie, nebolo v žiadnej poisťovni, to bol v podstate ich produkt za to, že jazdené auto môže mať skryté vady. Preto to bolo nutné riešiť cez nich, ako predajcov. Nepomohla ani Praha, proste kúp a neotravuj. To je ich postoj k veci.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

ada159 Pozri príspevok
Bola to práca jednoznačne aj autobazáru, pretože pokiaľ sa poistenie týka spojky, tak autobazaár, ktorý ti to poistenie nanútil presne na túto vec to má akceptovať a riešiť zo servisom, čo sa nestalo. V servise šli vymeniť len zadný semering, pretože to bol dôvod vytekania oleja, ktorý môžeš až ked dáš dolu spojku, ktorá sa rosypala a bolo treba novú. A cena spojky v autorizovanom servise, pretože iný AAA auto neakceptuije stála 45 tis. Takže mala som na výber, bud auto bez spojky, alebo zaplatiť a mať.
Ak by to každý tak riešil,žeby si daval namontovať originálne diely v autorizovanom servise , tak polovica aut nejazdí.

Nemal by kto zafinancovať opravu.

Mala si ešte jednu možnosť , zájsť za schopným mechanikom, ktorý by to urobil za 1/2 a spoľahlivo.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

...samozrejme, že semering po čase odíde /okolo 130 000 km/

to je uplne normalne a netreba sa čudovať tomu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať