Zavrieť

Porady

Platenie daní podľa príjmu?

Ja by som sa chcel len spýtať,poraďákov aký majú názor na kompletne celú tému o novom zavedení platenia daní podľa príjmu.Ako by to vlastne malo fungovať,aké to má nevýhody naopak plus,aby som si vedel otom urobiť celkový obraz.





Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Akosi mi nie je jasne, na co sa pytas, pretoze dane z prijmu sa u nas platili od Kristovho narodenia, vlastne platili a platia obycajni ludia, cirkvi neplatili a neplatia. Nepostrehla som, ze by to mal byt nejaky novozavedeny institut.

    zacinajuci je offline (nepripojený) zacinajuci

    Muž zacinajuci
    Oprav ma ak sa mýlim,ale,ak dobre viem tak sa momentálne schvaluje nový zákon o odvodoch pre živnostníkov,a o daniach z prijmu,a dokonca aj dph by sa malo menit.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    zacinajuci Pozri príspevok
    prečo tie otazniky upresni,,,asi som to napisal troška zlozito
    Nie zložito, ale nezrozumiteľne.

    Zaradil si sa do sekcie DPH - tak tipujem, že sa pýtaš na DPH-čku...

    Ake sú výhody/nevýhody bytia platcom DPH?

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    zacinajuci Pozri príspevok
    Oprav ma ak sa mýlim,ale,ak dobre viem tak sa momentálne schvaluje nový zákon o odvodoch pre živnostníkov,a o daniach z prijmu,a dokonca aj dph by sa malo menit.
    Si ma predbehol "vysvetlením", ale aj tak netuším, čo potrebuješ vedieť. Chceš vedieť zmeny? A vieš ako to fungovalo všetko doteraz? Skúš ešte raz konkrétnu otázku...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    zacinajuci Pozri príspevok
    Oprav ma ak sa mýlim,ale,ak dobre viem tak sa momentálne schvaluje nový zákon o odvodoch pre živnostníkov,a o daniach z prijmu,a dokonca aj dph by sa malo menit.
    S akým návrhom koalícia príde si musíš počkať minimálne na dnešnú koaličnú radu. Snáď sa po nej od p. premierky niečo viac dozvieme ...

    Predtým môžeš čítať túto tému

    http://www.porada.sk/t145815-navrh-n...-p-mihala.html

    Platenie daní podľa príjmu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.