Zavrieť

Porady

Skúsenosť s dodávateľom interiérových dverí

Dobrý deň,
chcem sa spýtať či niekto nemáte skúsenosť s dodávateľom interiérových dverí GOLDEA SLOVAKIA s.r.o. Bratislava. Dvere už máme objednané 4-tý mesiac, a vždy keď tam volám tak mi povedia, že dvere sú momentálne v Hamburgu...
Inak poznám viacej ľudí, ktorí majú ten istý problém...

Žeby zase jedna seriózna firma??

Najhoršie je na tom to, že zálohy sú dané... (50%)

Tu už fakt človek asi čo si nevyrobí sám doma na kolene tak nemá...
Naposledy upravil Dav : 14.01.11 at 17:32
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nemáš nejakú zmluvu, alebo potvrdenú objednávku, kde je uvedená dodacia lehota?
    Ak áno, tak tak odstúp od zmluvy pre nedodržanie podmienok a žiadaj späť zálohu...

    sandra19 je offline (nepripojený) sandra19

    sandra19
    Ahojte všetci. Oživujem túto tému. Najnovšie som sa dozvedela, že tieto dvere sa predávajú v SR ako 2.tireda, čo neprejde výstupnou kontrolou vo fabrike. Nechcem písať poplašné správy ani nikoho poškodzovať, ale zaujíma ma, hlavne tí, ktorí ch máte namontované /Goldea dvere/, ci ste spokojní, či nevykazujú nejaké kazy, vyblednutú fóliu... Ďakujem za každú informáciu.
    Boska007 Ahojky v ziadnom prípade nekupovat a uz vobec nie vyuzit ich externu firu na montaz. Strasni babraci prave cakam kym to vsetko strhnu a budem zacinat od znova. Nie som narocna, ale ako oni to vedia sfusovat a hlavne terminy im nic nehovoria z 1 hodiny cakate 4 dni a podobne. Uvidim ako zareaguju na odstupenie od zmluvy. No som pripravena na vsetko.

    poular je offline (nepripojený) poular

    poular
    No asi to budem musieť urobiť. Ale radšej by som dvere...

    Dodacia lehota bola osem týždňov.... A už je to raz toľko...

    Len som sa chcel podeliť o skúsenosť.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Možno by stačilo dodávateľovi pohroziť, že ak do daného dňa dvere nedodá, tak budeš takto postupovať. Snáď sa konečne rozhýbe, veď 4 mesiace je dosť dlhá doba na výhovorky...

    Jack_spk je offline (nepripojený) Jack_spk

    Jack_spk
    Ja som od nich objednával dvere - dodávka trvala 3 mesiace - práve teraz to montujú. Zálohu som nedával - ale predpokladám, že sú to nie je podvodníci - proste je to dovoz z číny a preto to toľko trvá.

    MPbepo je offline (nepripojený) MPbepo

    MPbepo
    Jack_spk Pozri príspevok
    Ja som od nich objednával dvere - dodávka trvala 3 mesiace - práve teraz to montujú. Zálohu som nedával - ale predpokladám, že sú to nie je podvodníci - proste je to dovoz z číny a preto to toľko trvá.
    A aké tie dvere sú? V katalógoch a showroomoch to vyzera dobre, ale dobre vieme ze kvalita z Čínskeho dovozu nieje stále dodržaná. Ak smiem vedieť... , ktoré dvere ste si vybrali? A ste spokojný? ja sa rozhodujem teraz... idem v najbližších dňoch urobiť objednávku .... dík vopred za info

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    aj ked je to od ruky, ja som sa rozhodla pre firmu KORP v Nitre a som spokojná.
    Objednala som si dyhované dvere so zarubňami tiež bola dodávka daná na 4-5 týždňov. Záloha 50%.
    Hotové aj s montážou to bolo za necelé tri týždne, takže to stihli do Vianoc.
    cena priemerne 330 EUR aj s dovozom a montážou, kľučky som dokupovala.

    sandra19 je offline (nepripojený) sandra19

    sandra19
    Jack_spk Pozri príspevok
    Ja som od nich objednával dvere - dodávka trvala 3 mesiace - práve teraz to montujú. Zálohu som nedával - ale predpokladám, že sú to nie je podvodníci - proste je to dovoz z číny a preto to toľko trvá.
    Ahojte Poraďáci, oživujem túto tému, tiež by ma zaujímali dvere od tejto firmy, či je naozaj tá kvalita dverí i montáže zaručená. Ďakujem za info.

    sandra19 je offline (nepripojený) sandra19

    sandra19
    No tak to je sila :-(. Verím, že dnes už máte dvere osadené a že ste spokojná. Alebo?

    dorra je offline (nepripojený) dorra

    dorra
    Dvere boli osadene po 18tom tyzdni. Spokojna? Dvoje zo styroch dveri sa musia reklamovat. Takze asi tak.
    Naposledy upravil dorra : 28.05.11 at 06:23

    sandra19 je offline (nepripojený) sandra19

    sandra19
    Takže už by ste do toho nešli? A môžem vedieť aký typ dverí ste si dávali? My by sme chceli PLANK. A riešili ste nákup dverí cez bratislavskú firmu? Ďakujem za odpoveď.

    dorra je offline (nepripojený) dorra

    dorra
    uz asi nie, dvere mame SECTIONAL, objednávali sme ich v Senci, ale komunikovala som po cely cas s pánom z Bratislavy, ktorý bol uvedený na stránke Goldey. uz tam uvedeny , ale nie je.

    Bednar je offline (nepripojený) Bednar

    Bednar
    dobry den, my mame od tejto firmy dvere uz namontovane v dome. dodanie trvalo dva a pol mesiaca, ale nam to nehorelo, kedze sme este dorabali podlahy a pod. objednali sme si dvere s foliou a co sa tyka kvality aj vzhladu sme spokojni. montaz sme si zabezpecovali sami a nie cez nich.

    kikus28 je offline (nepripojený) kikus28

    kikus28
    dobry den, nam namontovali dvere minuly tyzden. v nasom pripade prebehlo dodanie dveri podla dohody. kamarati, co si tiez objednavali dvere goldea ale to bolo uz davnejsie, spominali, ze dodanie meskalo mesiac kvoli strajku v pristave za co ich firma odskodnila k spokojnosti nam problemy sposobila firma incon plastove okna, ktora pokaslala snad vsetko co sa dalo... asi sa treba obrnit pevnymi nervami pri prestavbe
    firmu goldea mozem z nasej skusenosti len odporucit. dvere prisli podla dohody 9 tyzdnov po objednani. my sme potrebovali dvere na mieru a vacsina firiem nevedela vyhoviet nasim poziadavkam a uz vobec nie v takej cenovej relacii aka nam bola prijatelna.

    hamaka je offline (nepripojený) hamaka

    hamaka
    Je reč o Fa Goldea- p. Žák, p.Žáková? v Lamači-Ba? Je to hrozná firma a dvere od nich sú asi ako keby boli už 30 rokov používané.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.