Zavrieť

Porady

prevod penazi do Australie

Potrebujem previest peniaze do Australie. Aky kurz mam brat do uvahy, ked chcem poslat peniaze v EUR a aky, ak ich chcem poslat v AUD? Staci mi vediet SWIFT a cislo uctu prijemcu, IBAN mi dotycny neposlal, ze mu ho banka nedala.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

Štastný človek :) Pidgey
No, predpokladam, ze to bude obdobne ako priplatbe do USA, cize staci cislo uctu a SWIFT, je potrebne vediet nazov banky, mesto a stat, idealne este aj ulicu banky (ja ked neviem tak napisem iba nazov mesta). Kurz sa prepocitava podla kurzoveho liska tvojej banky kurzom deviza predaj. Podla casu, kedy odosles platbu asi nasledovne (popisujem tatrabanku) - prikaz odoslany cca do 13:30-14:00 kurzom na dnesny den, ak sa posielaju peniaze po 14:00 idu zajtrajsim kurzom, ktory budes vediet az na druhy den, a teda aj peniaze fyzicky odidu az na druhy den.
Ak posles peniaze v EUR, nemyslim si ze je nejaky sposob ako vypocitat, kolko sa im pripise v AUD na ucet, nakolko sa im tie peniaze pripisu asi za 3-5 dni,a nik nevie aky bude kurz v ich banke. (da sa to teda iba odhadunut podla aktualneho kurzu, asi tiez deviza predaj,ale nebude to presne ta suma)

P.S. treba este vediet presny nazov uctu prijimatela, a adresu prijimatela (ale hlavne nazov uctu)

prevod penazi do Australie

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.