Zavrieť

Porady

nevyplatena mzda

Viete mi poradit , ked zamestnavatel nevyplati mzdu za mesiac jul (uz je september ),ale vyplatil z julovej vyplaty len polovicu mzdy .Co treba urobit v tejto situacii a samozrejme za mesiac august nemam vobec mzdu . dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    peterkurucz Pozri príspevok
    Viete mi poradit , ked zamestnavatel nevyplati mzdu za mesiac jul (uz je september ),ale vyplatil z julovej vyplaty len polovicu mzdy .Co treba urobit v tejto situacii a samozrejme za mesiac august nemam vobec mzdu . dakujem
    V prvom rade sa pokús so zamestnávateľom dohodnúť. Ak to nie je možné budeš sa musieť obrátiť na súd. Ak je zamestnávateľ v úpadku, tak aj súdny spor nemusí byť zárukou vyplatenia mzdy.
    Na inšpektorát práce by som sa nespoliehal (osobná skúsenosť), lebo aj keď zisti porušenie zákona nemá kompetencie ako donútiť zamestnávateľa na vyplatenie mzdy (aj opakované pokuty nie vždy donútia zamestnávateľa vyplatiť mzdu).
    Bohužiaľ na Slovensku je to tak. Ostáva len veriť, že tvoj prípad bude mať hladší priebeh ako môj a dostaneš sa k €.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak:

    a) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,

    b) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    ak sa nemýlim, nevyplatenie mzdy je trestný čin a zároveň dôvod na okamžité rozviazanie pracovného pomeru.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    peterkurucz Pozri príspevok
    Viete mi poradit , ked zamestnavatel nevyplati mzdu za mesiac jul (uz je september ),ale vyplatil z julovej vyplaty len polovicu mzdy .Co treba urobit v tejto situacii a samozrejme za mesiac august nemam vobec mzdu . dakujem
    chceš radu ako skončiť pracovný pomer, alebo ako sa domôcť vyplatenia mzdy ?
    veronikasad Pozri príspevok
    chceš radu ako skončiť pracovný pomer, alebo ako sa domôcť vyplatenia mzdy ?
    chcem vediet ako sa domoct mzdy

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    peterkurucz Pozri príspevok
    chcem vediet ako sa domoct mzdy
    Napíš podnet na Inšpekciu práce, ak nepochodíš, potom len cestou súdu.
    (Inšpekcia práce len preverí vo firme dodržiavanie Zákonníka práce, nie je oprávnená prikázať vyplatenie mzdy-u niektorých zamestnávatelov to pomôže)

    day je offline (nepripojený) day

    day
    zakon je v tomto pripade kratky na podobne "firmy",
    treba si zbalit veci, ked sa dohodnut, zobrat neake naturalie, stroje, zariadenia, ...., v ramci dohody s (byvalym) zamestnavatelom
    Velice rad by som ale v tomto pripade sa firma poistila a nema "ziadny majetok " cize mozem si so sebov zobrat akurat šálku od čaju ale dakujem za ochotu a radu .Je to otras nechapem naco su tie zakony a Inspektorat praace ked su na takyh debilov kraaatky !!! A este sa mi slovne firma vyhraaza ze ked nepridem na druhy den do prace tak my da AAAA-cko co samozrejme nemoze lebo uz ma po termine zaplatenia mzdy . A ze aj tak ked nepridem ze my nevyplati vobec mzda a ze ich mozem dat aj na suud . NO ta uvazte obcania je toto normaalne ? a ži z 250€ na 2 mesiace ved to je choree . a stale len sluby ze uz pridu platby z firiem uz Vam to uhradime . VELKEE GULOVE .

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Na tvojom mieste by som s tou firmou "sekla". Keď okamžite skončíš pracovný pomer a platil si v posledných 36 mesiacoch aspoň 24 mesiacov poistenie v nezamestnanosti, máš nárok na podporu v nezamestnanosti. To sú isté peniaze, na rozdiel od tých od zamestnávateľa.

    EDIT: Presne tak. Veľké kulové! A niektorí sa tu na Porade budú rozčuľovať nad tým, ako je zamestnanec chránený. Veľké kulové druhýkrát! Si jasný prípad tejto neexistujúcej ochrany.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.