Zavrieť

Porady

Každá téma získava automaticky jeden hlas.

Pri založení novej témy sme zaviedli automatické pridanie jedného hlasu pre danú tému.
Považujeme to za hlas zadávateľa otázky/témy. Predpokladáme že minimálne jeho táto téma zaujíma
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Podľa mňa to nie je dobrý nápad.

    Kto položí otázku, položí ju preto, že chce na ňu odpoveď . Teda niečo chce zadarmo, nič neposkytne za vyriešenie jeho problému, ale dostane prezent za to, že sa vôbec spýtal. To sa mi zdá príliš ... . Pretože tie zakladané témy sú často nielen nezaujímavé, ale dokonca veľmi hlúpe. A Porada prejavuje veľkú dávku porozumenia zakladateľom takýchto tém, že ich za hlúpe a nevhodné neumožňuje označiť.
    Pripomína mi to situáciu, ako keby učastník " Č-S má talent" pri príchode na javisko automaticky získal hlas jedného porotcu už len preto, že tam prišiel.

    Zaujímavé, ak už musí byť, tak jedine vtedy, ak je to zaujímavé pre iných.

    P.S. Možno tá príliš veľká dávka empatie k pýtajúcim sa, robí z Porady pomaly a isto pokec.

    Hlasovalo 8 pouzivatelov

    Užitočné (8)
    wagner, babi2, Dana1, Aljok, janka51, Heni, terezamaria, Rozalka
    8

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    A podľa mňa ani zaujímavá a vyriešená nemá význam. Lebo už len založenie témy o niečom hovorí, vyriešená prečo, možno v budúcnosti bude dôvod túto tému doplniť. To je môj názor. Úplne zbytočné tlačítka. A dokonca som sa pri nich už aj pomýlila.

    hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

    snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac hnedoočka
    toto je jeden z prípadov, prečo by téma nemala automaticky získať hlas ako zaujímavá....niekedy ho získa aj téma nelegálna!

    http://www.porada.sk/t148293-kde-moz...u-fakturu.html

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    ondrejvla Pozri príspevok
    Toto som ešte ani ja doteraz nezistila, nehanbím sa, pre sa pýtam...
    Pokiaľ neviem, opýtam sa. Ak neviem a neopýtam sa, tak neviem, som ... nevediací, hluchý, nevidiaci?

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    a čo ak by si tam pricapil miesto zaujímavé sumár užitočných bodov v téme... to určite nebudú nuly... a vlastne by sa takto vyznačili búrlivejšie témy

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Richard Pozri príspevok
    Keď tam svietila nula vyzeralo to dosť blbo, akoby to nikoho nezaujímalo. ... prečo by to blbo vyzeralo ak tam prispievam, tak ma to zaujíma .. či,
    Ak už teda nikto nedá hlas, ani tí čo sa tam zapájajú, tak aspoň by sa patrilo zobrazovať jeden hlas, lebo zadávateľa to zaujíma... furt nemchápem, že prečo

    Mimochodom tam ešte príde aj úprava toho textu "zaujímavé". .. tak toto áno, ale nefunguje už niečo také? Veď uvidíte, spúšťame ešte niečo väčšia za chvíľočku, tak tam je to už prerobené
    .. a ešte ... keď bude niekto chcieť získať body, tak bude zbytočne zakladať nové témy
    .. ja osobne mám problém vyznať sa už v toľkých témach äa často duplicitných) .. a dlho mi trvá, kým niečo nájdem

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Richard Pozri príspevok
    Len aby z toho nebola nejaká fáma. Hlasovanie za zaujímavú tému nemá nič spoločné s bodovaním príspevkov.
    Richard, sú aj iné, dôležitejšie veci, ako klikanie a preklikávanie preklikovaného. Ak si niekto klikne na moje zelené okienka v profile, objaví sa mu: Danila má byť na čo pyšný. Ja len pripomínam, že vcelku by ma potešilo urobiť niečo aj s chybičkami krásy. Lebo ja som fakt ženského rodu, teda aby z toho nepresného, nebola nejaká fáma......

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Richard Pozri príspevok
    Pri založení novej témy sme zaviedli automatické pridanie jedného hlasu pre danú tému.
    Považujeme to za hlas zadávateľa otázky/témy. Predpokladáme že minimálne jeho táto téma zaujíma
    ... som to zbadal, aj keď som tomu nerozumel; aj som sa hambil, že som si tému hneď zadaním označil ako zaujímavú.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Katy a R Pozri príspevok
    .. a na čo je to dobré
    Toto som ešte ani ja doteraz nezistila, nehanbím sa, preto sa pýtam...
    Naposledy upravil ondrejvla : 26.09.10 at 22:18

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Keď tam svietila nula vyzeralo to dosť blbo, akoby to nikoho nezaujímalo.
    Ak už teda nikto nedá hlas, ani tí čo sa tam zapájajú, tak aspoň by sa patrilo zobrazovať jeden hlas, lebo zadávateľa to zaujíma...

    Mimochodom tam ešte príde aj úprava toho textu "zaujímavé". Veď uvidíte, spúšťame ešte niečo väčšia za chvíľočku, tak tam je to už prerobené

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    Katy a R Pozri príspevok
    .. a ešte ... keď bude niekto chcieť získať body, tak bude zbytočne zakladať nové témy
    .. ja osobne mám problém vyznať sa už v toľkých témach äa často duplicitných) .. a dlho mi trvá, kým niečo nájdem
    no neviem, či by som takto získal čo len polovicu bodov...

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Katy a R Pozri príspevok
    .. a ešte ... keď bude niekto chcieť získať body, tak bude zbytočne zakladať nové témy
    .. ja osobne mám problém vyznať sa už v toľkých témach äa často duplicitných) .. a dlho mi trvá, kým niečo nájdem
    Len aby z toho nebola nejaká fáma. Hlasovanie za zaujímavú tému nemá nič spoločné s bodovaním príspevkov.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Richard Pozri príspevok
    ...Mimochodom tam ešte príde aj úprava toho textu "zaujímavé". Veď uvidíte, spúšťame ešte niečo väčšie...
    ... samozrejme, urobíš zmeny, aké uznáš za vhodné . Aj keď sa nie vždy stretnú s pochopením. Neplánuješ zaviesť téma: Čo by ste chceli Poraďáci zapracovať do Porada.sk, vylepšenie, funkcionalitu ? Možná by sa pár dobrých nápadov zrodilo, potenciál na to poraďáci majú. Myslím, že by to šlo, veď dokonca pán minister minule od nás pýtal dobré nápady...

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Myslím si, že ten prvý hlas za odvahu. Ak, druhý nie, vstúpil na správnu PORADU???

    Dosť je tu takých, od začiatku porady, účasti, čo praskajú im kosti. No prichádzajú noví, že by neboli hosti?

    A tiež, ak má niekto jeden bod, môže získať ďalšie. Ak nie, musí získať prvý. Kto mu ho dá, PORADA?

    Koľkí by dobrej veci body dali, ale svojich dosť nemali. A tak nad tým

    Do kolečka dokola.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    veru, ja tiež nechápem tieto "kozmetické" úpravy...

    je viac podnetov, otázok, návrhov na vylepšenie, ktoré by stáli za úvahu, a ktoré boli podané priamo od užívateľov... s tými sa však nič nedeje...

    a takéto samohodnotenie tiež nepovažujem za podstatné...

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Sitko, keď Ťa tak čítam (v poslednom čase), mám pocit, že sa musím najskôr naučiť lúštiť signály z vesmíru.

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Niektorí sa chceli odtiaľ vrátiť a nejak sa im nedostalo signálu z matičky? Skús pomalšie. Čauko

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Petra Nová Pozri príspevok

    P.S. Možno tá príliš veľká dávka empatie k pýtajúcim sa, robí z Porady pomaly a isto pokec.
    ...book .asov je už súčasťou pomaly , ale iste ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.