Zavrieť

Porady

Ako si vytlacit webovu stranku?

Dobry den.
Poradte ako si vytlacim webovu stranku do xps,tiff suboru,prip. do ineho... ? akosi mi to totiz nejde.Ked kliknem pravym tlacitkom na tisk tak mi ukaze iba tlaciaren,ktora ked nieje pripojena tak nic.Chcem to iba do suboru... ked si kliknem na Tisk do souboru,tak mi sice nieco vytlaci nasiel som si to v PC podla toho ako som to pomenoval,ale neviem s cim to otvorim a pozriem si to.Neviem zistit typ toho suboru ani cez vlastnosti... Potreboval by som asi nejaky image writer... alebo ako nato? Poradte.
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Napr. stiahni si CutePDF Writer a nainstaluj si ho, bude fungovat ako tlaciatren, das si to nan vytlacit, on ti ulozi to, co chces tlacit do pdf suboru, meno ktoreho si zvolis.
    Potom ti na citanie toho suboru staci Acrobat Reader - tiez volne stiahnutelny.
    Lektor počítačových kurzov - viac na www.janzitniak.info ...viac janzitniak.info
    Vsak normalne das v prehliadaci Internet Explorer Strana -> Ulozit ako, prip. vo Firefoxe Subor -> Ulozit ako a mas na vyber ukladanie do mht (implicitne), html alebo txt. Taku stranku mozes kludne otvorit vo Worde, spravit upravy a vytlacit.

    Ako si vytlacit webovu stranku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.