Zavrieť

Porady

peniaze bez zivnosti

Sme OZ a Mame problem vybavit si zivnostensky list na reklamnu cinnost ktoru chceme vykonavat pravidelne. Je v pohode zobrat peniaze na reklamu v decembri bez zivnostenskeho ked tu pravidelnu vlastne budeme robit uz na buduci rok (a to uz zivnostenky dovtedy budeme mat)? Okrem prijatia penazi od jednej firmy uz nevezmeme dalsie. Je to v pohode aj vtedy, ked firma zaplati za reklamu v decembri ale aj na buduci rok, kedze suma ktoru nam daju je privysoka na reklamu ktoru im stihneme urobit tento rok. Kvoli vybavovaniu zivnostenskeho sme nestihli spustit viac projektov, kde im mala byt robena reklama. Ide o sumu 70 000 Sk.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vegoska je offline (nepripojený) vegoska

    vegoska
    neviem ci som napisala tak aby ste rozumeli - zaplatia tu sumu v decembri akoze si objednaju reklamu v decembri aj ine mesiace buduci rok ci sa mame nejak dohodnut ze to bude iba za december?

    Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

    Luba2
    Nikto Ti neradí, ja len svoj názor. Pokiaľ nemáš oprávnenie, nemôžeš vykonávať činnosť a teda ani zobrať peniaze . Tak si to myslím ja.

    judy je offline (nepripojený) judy

    judy
    Ja by som uvazovala o ostatnych prijmoch. a dodanila. Ale nieco podobne uz bolo na porade.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.