Zavrieť

Porady

Aky trest môžem očakávať po odobratí vodičského preukazu?

Môze mi niekto poradit,asi aky trest môzem ocakavat ak mi zadrzali vodicak uz treti krat za alkohol.Od toho casu som uz absolvoval aj protialkoholicke liecenie a este stale som nebol predvolany na prejednanie.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zamandi Pozri príspevok
    Môze mi niekto poradit,asi aky trest môzem ocakavat ak mi zadrzali vodicak uz treti krat za alkohol.Od toho casu som uz absolvoval aj protialkoholicke liecenie a este stale som nebol predvolany na prejednanie.Dakujem
    Len tak naokraj, ak by to bolo na mne, zobrala by som vodičák na furt. Veď auto je samo osebe zbraňou, a nie ešte v rukách alkoholika, na toto je hociaká pokuta primalá.

    zamandi je offline (nepripojený) zamandi

    zamandi
    alkoholizmus je choroba,a su ludia ktorí sa pokusaju s nou bojovat a znova zit normalni zivot!!!

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zamandi Pozri príspevok
    alkoholizmus je choroba,a su ludia ktorí sa pokusaju s nou bojovat a znova zit normalni zivot!!!
    Ja netvrdím, že nie je, ale sadať si za volant s touto chorobou je trúfalé. Treba myslieť na ľudské životy, aj ten svoj.
    misoft Takže vedome.... tak ja by som ti (ak by som mohol) ten vodičák už odobral na stálo....

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Tweety Pozri príspevok
    Ja netvrdím, že nie je, ale sadať si za volant s touto chorobou je trúfalé. Treba myslieť na ľudské životy, aj ten svoj.
    plne súhlasím, alkohol proste za volant nepatrí...úplným gólom je, keď sa opilému vodičovi nič nestane a zabije nevinného človeka/ľudí....(viď každodenné správy-kolko toho je)
    zamandi Pozri príspevok
    nebudem rozoberat preco,ale nebolo to z nedbanlivosti!
    ak ti nepomáha ani liečenie, tak radšej nešoféruj....čo sa týka predvolania, určite na každého dojde, nezabudnú na teba, ak ti ho vzali tretí krát, tak tak skoro ho nedostaneš, tým pádom aj oni majú čas to riešiť....sankcie? tak tie sú po novom vraj dosť prísne(aj 600€), podla toho koľko si nadýchal a na akého policajta natrafíš pri správnom konaní...

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    zamandi Pozri príspevok
    nebudem rozoberat preco,ale nebolo to z nedbanlivosti!
    ak to nebolo z nedbanlivosti, tak by si ani o vodičák už nemal požiadať... narvať sa a naschvál sadnúť za volant...
    a ešte koľkokrát ťa nechytili...
    misoft 07.12.14 16:49 odstránil(a) z Porady

    Aky trest môžem očakávať po odobratí vodičského preukazu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.