Zavrieť

Porady

Nastavenie wifi pre stolový pc

Zdravím, nevie náhodou niekto ako sa nastavím na wifi na stolovom pc ??
Ide o to, že som sa presťahovala a tu kde bývam je wifi, ktoré funguje na dvoch notebookoch no na mojom pc nie. V "centrum sietí" mi ani možnosť pripojenia na bezdrôtové pripojenie nezobrazuje....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    No ja by som povedal ze nie nejaky ale taky ktory bude kompatibilny s operacnym systemom ktory pouzivas. Respektive taky ktory funguje aj na Windows 7 nech ho nemusis menit ked prejdes na W7 ak si este nepresla.
    Priznám sa, že som ohľadom týchto vecí totálny antitalent, no myslím, že wifi adaptérom myslíš asi buď tú anténku alebo ten usb... nie nemám to, no ak si to zaobstarám tak mi to pôjde ?

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Bezne stolove PC nemaju totiz narozdiel od notebookov zabudovane WiFi. Preto potrebuju WiFi adapter napr. USB. Ked ho budes mat, tak nevidim dovod, preco by ti to nemalo fungovat.
    Zdravím... takže to USB som si kúpila... pripojenie mám, no iba lokálne čiže na internet sa nedostanem. Neviete ešte čo by som mala s tým urobiť ? Vďaka.
    Áno, bolo k tomu CD a nainštalovala som to a stále mi to pripojenie dáva iba lokálne....

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    AP (resp. ten wifi router) na ktory sa pripajas aj vlastnis, alebo je to nejaky susedov ?
    Pozri sa aku IP adresu dostala tvoje wifi zariadenie (vo vacsine to byva 192.168.x.x) ak je to take nieco, tak potom skus do prehliadaca napisat 192.168.1.1 a uvidis ci ta bude pytat meno a heslo, ak ano, tak na routery nemas povoleny pristup na NET (najskor nie je v zozname povolenych tvoja MAC)

    Nastavenie wifi pre stolový pc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.