Zavrieť

Porady

Odchod z práce

Zdravím, potrebovala by som poradiť v jednej veci. Našla som si novú prácu, do ktorej by som mala nastúpiť ešte do konca roka. Zo starej práce ma však na dohodu nechcú pustiť, tj. výpovedná lehota mi začne plynúť 1.1. a skončí 28.2. Chcem sa teda opýtať, môžem už teraz nastúpiť do novej práce s tým, že do starej prestanem chodiť a budem tam mať absencie? Nebudem mať s tým problém v novej práci?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Skús sa dohodnúť s terajším zamestnávateľom. Čo ak Ti to u nového nevýde ? Ak máš dovolenku, tak ju čerpaj a zaúčaj sa u nového zamestnávateľa. Tie absencie Ti môžu niekedy v budúcnosti narobiť problémy.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    sjuuu Pozri príspevok
    Zdravím, potrebovala by som poradiť v jednej veci. Našla som si novú prácu, do ktorej by som mala nastúpiť ešte do konca roka. Zo starej práce ma však na dohodu nechcú pustiť, tj. výpovedná lehota mi začne plynúť 1.1. a skončí 28.2. Chcem sa teda opýtať, môžem už teraz nastúpiť do novej práce s tým, že do starej prestanem chodiť a budem tam mať absencie? Nebudem mať s tým problém v novej práci?
    Podobné sa riešilo aj tu:
    http://www.porada.sk/t154004-ako-odi...problemov.html

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    sjuuu Pozri príspevok
    Aké problémy mi môžu spôsobiť absencie?
    Keď ono je to tak, že mám 3 nadriadených, 2 súhlasia s dohodou, tretí nie. Tretí by ma pustil aj na dohodu ale podmienka je, že si musím nájsť za seba náhradu, zaškoliť ju, odovzdať agendu. Náhradu som si našla, agendu som odovzdala, len bohužiaľ šéf povedal, že nového človeka aj tak prijme až v novom roku. Splnila som to čo chceli, aby som mohla odísť na dohodu, a aj tak ma nepustia. A dovolenku ešte mám 6,5 dňa, len je ešte otázne či mi ju vraj vôbec dajú. Šéf spomínal čosi o jej krátení.
    Nemalo by to byť tak, že keď do starej práce prestanem chodiť, mal by mi dať zamestnávateľ výpoveď za porušenie pracovnej disciplíny?? A potrebujem pri nástupe do zamestnania aj nejaké papiere od starého zamestnávateľa?? Nemôžu ma prijať bez toho?
    Za neospravedlnenú absenciu ti zamestnávateľ môže krátiť dovolenku o 1-2 dni.
    Nie je jeho povinnosťou s tebou okamžite skončiť pracovný pomer ani dať ti výpoveď pre porušenie prac. disciplíny kvôli tomu, že prestaneš chodiť do práce (absencia).
    Od terajšieho zamestnávateľa budeš potrebovať mimo iných "papierov" aj tzv. zápočtový list (potvrdenie o zamestnaní), do ktorého sa píše aj dôvod ukončenia prac. pomeru. Zápočtový list majú právo od teba žiadať ďalší zamestnávatelia, takže uvidia, ako a prečo bol s tebou ukončený prac. pomer (porušenie prac. disciplíny nie je dobrá vizitka do budúcnosti).
    Doplním: dôvod a spôsob skončenia prac. pomeru nemusí byť v potvrdení uvedený, ale všetky tlačivá (papierové aj výstupy zo mzdových softov) to tam mali, takže predpokladám, že to je aj na potvrdeniach z tvojej firmy.
    (Ešte budeš potrebovať potvrdenie o príjme, ak si budeš robiť daňové priznanie sama a potvrdenie o príjme pre účely nároku na podporu v nezamestnanosti.)
    Naposledy upravil Llívia : 20.12.10 at 20:52

    sjuuu je offline (nepripojený) sjuuu

    sjuuu
    Aké problémy mi môžu spôsobiť absencie?
    Keď ono je to tak, že mám 3 nadriadených, 2 súhlasia s dohodou, tretí nie. Tretí by ma pustil aj na dohodu ale podmienka je, že si musím nájsť za seba náhradu, zaškoliť ju, odovzdať agendu. Náhradu som si našla, agendu som odovzdala, len bohužiaľ šéf povedal, že nového človeka aj tak prijme až v novom roku. Splnila som to čo chceli, aby som mohla odísť na dohodu, a aj tak ma nepustia. A dovolenku ešte mám 6,5 dňa, len je ešte otázne či mi ju vraj vôbec dajú. Šéf spomínal čosi o jej krátení.
    Nemalo by to byť tak, že keď do starej práce prestanem chodiť, mal by mi dať zamestnávateľ výpoveď za porušenie pracovnej disciplíny?? A potrebujem pri nástupe do zamestnania aj nejaké papiere od starého zamestnávateľa?? Nemôžu ma prijať bez toho?

    lilly1210 je offline (nepripojený) lilly1210

    S nervami v koncoch... lilly1210
    S absenciou by som nenarabala len tak volne.
    Skus si este zistit, ako je to so socialnym poistenim pri absencii. Mam dojem, ze pri absencii (mozno uz aj za jeden den) ta je zamestnavatel povinny odhlasit v soc. poistovni na tie dni, ked absentujes v praci bez udania dovodu do 24 hodin (dovolenka, PN, OCR, ...). A to znamena, ze za tie dni sa za teba neodvadza soc. poistenie (kedze nepracujes, nemas ani plat, z ktoreho by sa ti poistenie vyratalo). Asi by si si ho musela doplatit ako dobrovolne poistena osoba. A taketo prerusenia maju tusim vplyv na vyratavanie nemocenskej napriklad. a dochodku.
    A tiez som si nie ista, ci to nema rovnako vplyv aj na odvody za zdravotne poistenie (ze tiez asi musi zamestnavatel nahlasit prerusenie poistenia).

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    lilly1210 Pozri príspevok
    S absenciou by som nenarabala len tak volne.
    Skus si este zistit, ako je to so socialnym poistenim pri absencii. Mam dojem, ze pri absencii (mozno uz aj za jeden den) ta je zamestnavatel povinny odhlasit v soc. poistovni na tie dni, ked absentujes v praci bez udania dovodu do 24 hodin (dovolenka, PN, OCR, ...). A to znamena, ze za tie dni sa za teba neodvadza soc. poistenie (kedze nepracujes, nemas ani plat, z ktoreho by sa ti poistenie vyratalo). Asi by si si ho musela doplatit ako dobrovolne poistena osoba. A taketo prerusenia maju tusim vplyv na vyratavanie nemocenskej napriklad. a dochodku.
    A tiez som si nie ista, ci to nema rovnako vplyv aj na odvody za zdravotne poistenie (ze tiez asi musi zamestnavatel nahlasit prerusenie poistenia).
    Absencia je prerušenie poistenia, to je pravda. Ale tým ešte jej nevznikne povinnosť doplatiť tie dni ako dobrovolne poistená osoba.
    Predpokladám, že počas tej absencie v pôvodnom zamestnaní už by nastúpila do nového, kde bude aj zdravotne aj sociálne poistená.

    deha je offline (nepripojený) deha

    deha
    Absencia nie je problém , ak uz je v pp pomere u nového zamestnávatela, ved to sa prekrýva a teraz možeš mať PP niekoľko naraz.Jedine čo jej nevyplatia , resp zadržia mzdu za jeden mesiac za nedodržanie výpovednej lehoty. A dôvod ukončenia PP na zápočtovom liste?- už si mala mať potvrdený bianco zápočťák kde si vyplní všetko ale bez udania výpov. dôvodu, to nie je problém ked človek uvažuje o odchode.Alebo poviem novému zamestnávateľovi , že som tak dobrý kvalitný a nenahraditeľný zamestnanec, že ma nechceli silou-mocou pustiť. Ak ide o omnoho lepšiu prácu a dobrý budúci kolektív,bolo by mi jedno aké príkoria použije bývalý zamestnávateľ.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.