Zavrieť

Porady

Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Terezia13
boli časy, boli
takúto červenú občianku som mala, tam sa aj zamestnanie písalo, že..
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Žabinka
Terezia13
boli časy, boli
takúto červenú občianku som mala, tam sa aj zamestnanie písalo, že..
Aj iné veci. Farba očí, farba vlasov, krvná skupina, očkovanie proti tetanu. Na ostatné si nespomeniem. Občiansky nemám, ale pas mám a pekný zachovalý.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

babka - ježibabka
Žabinka
Terezia13
boli časy, boli
takúto červenú občianku som mala, tam sa aj zamestnanie písalo, že..
Aj iné veci. Farba očí, farba vlasov, krvná skupina, očkovanie proti tetanu. Na ostatné si nespomeniem. Občiansky nemám, ale pas mám a pekný zachovalý.
ja som tam mala jeden pekný zápis.. keď sa narodil najstarší chlapec, tak už mi skončil pracovný pomer na dobu určitú, mala som pečiatku o ukončení, ale novú prácu som už nemala keďže som išla rovno na materskú.. tak som tam mala napísané ako ďalší zamestnávateľ: domáca.. a potom sa menili občianske za federatívne, tento mi vzali, a ja som si to nevyfotila.. teraz to vyznie celkom komicky..
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

2 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Terezia13
boli časy, boli
Možno je to nostalgia, ale tie občianske mali hlavu aj pätu. Mal som dôkaz že moja manželka je naozaj moja, že moje deti sú naozaj moje, tetanus bol bonus pre sklerotikov a kópia sa hodila aj ak by bol problém s budúcim dôchodkom. Kartička je skladnejšia ale nedokážem s ňou nič, leda ak sa pripojiť na slovensko.sk . Ešte by ma tak zaujímalo pri neprávach pre LGBT ako vlastne lekári môžu skontrolovať že sa pýtam na manželku alebo dieťa a nie na menovcov resp.vzdialenú rodinu.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lubko6394
...........................Kartička je skladnejšia ale nedokážem s ňou nič, leda ak sa pripojiť na slovensko.sk . ....................
A aj to niekedy a s problémami a trieskaním do stola, že to opäť nefunguje....
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lubko6394
Terezia13
boli časy, boli
Možno je to nostalgia, ale tie občianske mali hlavu aj pätu. Mal som dôkaz že moja manželka je naozaj moja, že moje deti sú naozaj moje, tetanus bol bonus pre sklerotikov a kópia sa hodila aj ak by bol problém s budúcim dôchodkom. Kartička je skladnejšia ale nedokážem s ňou nič, leda ak sa pripojiť na slovensko.sk . Ešte by ma tak zaujímalo pri neprávach pre LGBT ako vlastne lekári môžu skontrolovať že sa pýtam na manželku alebo dieťa a nie na menovcov resp.vzdialenú rodinu.
Ak som už niekomu poskytla svoj OP, pre mňa bolo najzaujímavejšie vždy sledovať, ako si každý začal najprv nenápadne čítať pracoviská. Po utvorení mienky o človeku sa zvyčajne posúvala aj konverzácia. Osobne som pokladala tieto údaje za pozitívum aj z tohto hľadiska.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Ak som už niekomu poskytla svoj OP, pre mňa bolo najzaujímavejšie vždy sledovať, ako si každý začal najprv nenápadne čítať pracoviská. ..............
Čo niekedy bolo celkom dobré čítanie u našich Romulánov....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Ak som už niekomu poskytla svoj OP, pre mňa bolo najzaujímavejšie vždy sledovať, ako si každý začal najprv nenápadne čítať pracoviská. ..............
Čo niekedy bolo celkom dobré čítanie u našich Romulánov....
Každý bol hneď v akom-takom obraze. Mne to pomohlo najviac raz na CP po "udalosti" na diaľnici, ako sme sa vracali z dovolenky. Už by som nedošla do štátnej ako som chcela, tak prvé v ceste Kramáre, muž dve deti na rukách a ja som sa stihla ešte zvaliť na prvú kapotu.
Prijal ma lekár, ktorý u nás práve povinne dopraxoval, tak prístup ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Každý bol hneď v akom-takom obraze. Mne to pomohlo najviac raz na CP po "udalosti" na diaľnici, ako sme sa vracali z dovolenky. Už by som nedošla do štátnej ako som chcela, tak prvé v ceste Kramáre, muž dve deti na rukách a ja som sa stihla ešte zvaliť na prvú kapotu.
Prijal ma lekár, ktorý u nás práve povinne dopraxoval, tak prístup ...
Asi som veľmi unavený, keď absolútne nechápem, čo poetka vlastne chcela povedať.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ani ja.... asi mám tiež skrat v myslení......
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

20882709_10155553076323563_6792232793929016882_n.jpg  
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

"Automatická" práčka
Jó valcha,to je moje._.jpg  
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ešte niečo navyše....
Jo,moje první rifle-džíny jsem měla z tuzexu.jpg  
Máte ji ještě.jpg  
Ořezávátko na tužky.jpg  
Nová už tak dob��e nepe�e.jpg  
1/1
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Struhátko ešte mám, kondvičku smaltovanú bledo-zelenú tiež, občas do nej niečo dám mládeži na Moravu, v remoske som piekla dnes obed. Moja nemá okienko. Ešte to nemám v PC.
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

32932621_10209019325639750_2934078157751320576_n.jpg  
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

kto si pamätá?
32949537_1971534473156735_5885124120676401152_o.jpg  
3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

33689077_1975803409396508_2628425036309987328_n.jpg  
33814012_10209060257023009_2297886483513606144_n.jpg  
1/1
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
korela
Každý bol hneď v akom-takom obraze. Mne to pomohlo najviac raz na CP po "udalosti" na diaľnici, ako sme sa vracali z dovolenky. Už by som nedošla do štátnej ako som chcela, tak prvé v ceste Kramáre, muž dve deti na rukách a ja som sa stihla ešte zvaliť na prvú kapotu.
Prijal ma lekár, ktorý u nás práve povinne dopraxoval, tak prístup ...
Asi som veľmi unavený, keď absolútne nechápem, čo poetka vlastne chcela povedať.
že má konexie
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bettylou
buchač
korela
Každý bol hneď v akom-takom obraze. Mne to pomohlo najviac raz na CP po "udalosti" na diaľnici, ako sme sa vracali z dovolenky. Už by som nedošla do štátnej ako som chcela, tak prvé v ceste Kramáre, muž dve deti na rukách a ja som sa stihla ešte zvaliť na prvú kapotu.
Prijal ma lekár, ktorý u nás práve povinne dopraxoval, tak prístup ...
Asi som veľmi unavený, keď absolútne nechápem, čo poetka vlastne chcela povedať.
že má konexie
Blbý pokus o fórik.
Náhodné stretnutie dvoch neznámych ľudí sa fakt zaraďuje do kategórie známostí. Ja som bola vtedy ešte na materskej. Spájalo nás akurát v tej situácii prostredie, v ktorom sme sa obaja predtým vyskytovali.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať