Zavrieť

Porady

duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
misoft
A ja ešte aj túto:
poznam
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Tweety
asedma
srska
na zálohu som fasoval takúto :-))
ja tiez..a co som sa ich nasackovala
Tiež by som o tom mohla rozprávať. Veru, veru, nebolo niekedy takej vymoženosti ako dnes, peniaze sa vyplácali pekne na ruku. Pri skoro tristo zamestnancoch mi niekedy pomáhali ešte dve, aby bola kontrola správnosti.
ja som zalohy zvladala aj sama, to slo rychlo, ked som mala menej ludi..horsie bolo pri vyplatach a ked to este nesadlo, mala som tiez pomocnicu..ale nasli sme aj to rychlo..pamatam, ze riaditel uz za dverami nervozne prestupoval..sice aj predcasne dostaval
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

A dievčence-poraďáčky z našej kategórie ...nástiek takúto spomienôčku máte ešte doma? Ani neviem, či aj dnes je to "in", alebo už len nám zostáva si pamätníčky pamätať. Ja si v tomto mojom rada listujem a spomínam, takmer pri každom mene s kresbičkou alebo veršíkom sa mi vybavia moje detské kamarátky a kamaráti...

3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety
asedma
srska
na zálohu som fasoval takúto :-))
ja tiez..a co som sa ich nasackovala
Tiež by som o tom mohla rozprávať. Veru, veru, nebolo niekedy takej vymoženosti ako dnes, peniaze sa vyplácali pekne na ruku. Pri skoro tristo zamestnancoch mi niekedy pomáhali ešte dve, aby bola kontrola správnosti.
v ebo chodili sekretárky vypomáhať na ek. úsek "sáčkovať" - nikdy za 15 rokov nechýbalo
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

asedma
Tweety
asedma
srska
na zálohu som fasoval takúto :-))
ja tiez..a co som sa ich nasackovala
Tiež by som o tom mohla rozprávať. Veru, veru, nebolo niekedy takej vymoženosti ako dnes, peniaze sa vyplácali pekne na ruku. Pri skoro tristo zamestnancoch mi niekedy pomáhali ešte dve, aby bola kontrola správnosti.
ja som zalohy zvladala aj sama, to slo rychlo, ked som mala menej ludi..horsie bolo pri vyplatach a ked to este nesadlo, mala som tiez pomocnicu..ale nasli sme aj to rychlo..pamatam, ze riaditel uz za dverami nervozne prestupoval..sice aj predcasne dostaval
Jasné, zálohy sa hravo zvládli, aj výplatu som radšej zvládala sama, vtedy mi sáčky s peniažkami sadli na prvý šup, len keď prišli kolegyne pomáhať, tak niekedy nejaká tá koruna zvýšila, alebo chýbala. Viac hláv viac nepozornosti. Potom sme to museli dať odznova.
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Ja si ešte pamätám aj tieto:
tú hnusnú zelenú s gottwaldom si nempamätám....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

srska
na zálohu som fasoval takúto :-))
a tuším aj ja
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

V čase, keď zametnávatelia dávali zálohy, tak 1000 už bolo veľa( to musel byť fakt veľký plat) a 500 tak akurát.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
V čase, keď zametnávatelia dávali zálohy, tak 1000 už bolo veľa( to musel byť fakt veľký plat) a 500 tak akurát.
v mojom prvom zamestnaní sme mali zálohu 500 všetci bez rozdielu.....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

luja5
A dievčence-poraďáčky z našej kategórie ...nástiek takúto spomienôčku máte ešte doma? Ani neviem, či aj dnes je to "in", alebo už len nám zostáva si pamätníčky pamätať. Ja si v tomto mojom rada listujem a spomínam, takmer pri každom mene s kresbičkou alebo veršíkom sa mi vybavia moje detské kamarátky a kamaráti...

Tak ja mám odložený pamätník, aj si pamätám na slová z neho: Len tri slová v srdci maj, miluj, trp a odpúšťaj.
5 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Jéj aj ja mám niekde. Skúsim ho pohľadať. A tie slová v ňom mám tiež a okrem toho aj toto: Kto tento pamätníček ukradne, nech mu ruka odpadne. Či je dievča lebo chlapec, bude visieť ako strapec. A takéto podobné veršíky.
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

kopretinka
Tweety
V čase, keď zametnávatelia dávali zálohy, tak 1000 už bolo veľa( to musel byť fakt veľký plat) a 500 tak akurát.
v mojom prvom zamestnaní sme mali zálohu 500 všetci bez rozdielu.....
Tak to si potom mladica. u nás bolo 200 - 300. Btto sme mali okolo 800. Kto mal 1500 tak to bol veľký pán.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ej bisťu! Keď som začínal svoju "hviezdnu" kariéru, tak som mal hodnostný + funkčný plat 1760.-Kčs - to boli prachy!!! Ubytovňa na mesiac 80.-Kčs, keď som šiel na obed do Slimáka (vyprážaný syr s hranolkami a tatárskou + 1/5L džúsu), vycáloval som 13.-Kčs.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
13 korun bolo dost za obed
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
lu - zlatý to bol dátum - 15-ho v mesácu - svatý Berous - stáli šóry pre finančným......
misoft
Ja si na zálohu nepamätám (lebo sme ju nemali) - bol len jeden deň - volali sme ho den svatýho Berouse (berou se)
15. bol vždy pekný deň neviem šóry som nepoznal vždy zavoala babka: súdruh zástupca prídite už máme nachystané
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
misoft
lu - zlatý to bol dátum - 15-ho v mesácu - svatý Berous - stáli šóry pre finančným......
misoft
Ja si na zálohu nepamätám (lebo sme ju nemali) - bol len jeden deň - volali sme ho den svatýho Berouse (berou se)
15. bol vždy pekný deň neviem šóry som nepoznal vždy zavoala babka: súdruh zástupca prídite už máme nachystané
...tak to ja som jeden čas sám sebe vyplatil ...
Prvý som šmaril podpis na výplatnicu ..
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

misoft
Ej bisťu! Keď som začínal svoju "hviezdnu" kariéru, tak som mal hodnostný + funkčný plat 1760.-Kčs - to boli prachy!!! Ubytovňa na mesiac 80.-Kčs, keď som šiel na obed do Slimáka (vyprážaný syr s hranolkami a tatárskou + 1/5L džúsu), vycáloval som 13.-Kčs.
- ešte si len mladíček, keď si pamätáš túto cenu ... toto študentské jedlo bolo aj za menej
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Katy a R
misoft
Ej bisťu! Keď som začínal svoju "hviezdnu" kariéru, tak som mal hodnostný + funkčný plat 1760.-Kčs - to boli prachy!!! Ubytovňa na mesiac 80.-Kčs, keď som šiel na obed do Slimáka (vyprážaný syr s hranolkami a tatárskou + 1/5L džúsu), vycáloval som 13.-Kčs.
- ešte si len mladíček, keď si pamätáš túto cenu ... toto študentské jedlo bolo aj za menej
Hehehe - no hej - aj študenti ho do seba sácali - ja len keď som mal chuť. A v dobe, keď som ho ládoval, tak už som mal pod sebou "len" cca 45 ľudí - a to som len začínal s kariérou.

Inak - najdrahšia položka bola tatárska omáčka a džús.......
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

no veď ... lacnejšie ako syr mohli byť (možno) "Tři vejce do skla" .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Katy a R
no veď ... lacnejšie ako syr mohli byť (možno) "Tři vejce do skla" .
Hehehe!
To mi pripomenulo:
Dvaja chlapíci sa chvália, že majú dohromady 5 vajec. A potom sa jeden nakloní k druhému a šepká mu: "Ty - očúvaj - ak nemáš štyri vajcia, tak sme v riti!"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať