Zavrieť

Porady

Daňové priznanie za rok 2010 - spolu a dobre.

človek čo opustil Poradu.
Sem sa môžete prísť vyplakať, ak Vás klient nahnevá, alebo sa Vám stane iná nepríjemnosť v tomto pre nás účtovníkov, ťažkom období . Podávať sa tu bude veľmi kvalitná káva, ale urobiť si ju musíte sami.
Inkasovať budem 31.3.2011
Naposledy upravil Melnick : 05.01.11 at 17:53
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
DanielaSĽ Pozri príspevok
Pijem kávičku...ale nemám žiadnu igelitku....ani šanón....

Dani, nesťažuj sa nahlas, lebo Ťa zasype papierová lavína.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Dobré rááánko všetkým, teraz som vstala, chorá, dnes úradujem len cez telefón, žiadne papierovanie ..... idem si urobiť čajík a neskôr možno kávičku, keď som chorá nejak mi nechuti káva
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Prajem skoré vyliečenie Timi..urob si zázvorový čajík..ten robí zázraky.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Daniela, to je nejaký nasačkovaný v lekárni alebo treba kúpiť koreň a povariť?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Treba kúpiť koreň, postrúhať - ale nie všetko, vložiť (v "čajítku" do čajíka).
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... môžem len potvrdiť ... zázvorový čajík robí divy, odkedy ho pijem, vôbec nie som chorá ...
ja si ho varím spolu s ovocným, potom nie je taký "ostrý" ...
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

DanielaSĽ Pozri príspevok
Tato tema ma dnes tak nabudila, ze sa mi moj najneporiadnejsi klient aj celkom dobre uctoval. A tak som uspesne douctovala november.
no vidíš...a ja čítam, usmievam sa na monitor a nerobím
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

Zdenka 0705 Pozri príspevok
žeby "papiernici?" ... v duchu sa vždy smejem, keď mi prišli a doniesli "papiere" /tak vždy hovorili/
alebo krabičkoví papiernici?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Nemôžem si pomôcť..ale nič sa nevyrovná "igelitkárom".....
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

to máš pravdu, každý vedel o čo ide
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...no super, myslím si, daňové priznanie medzi blahoželaniami..a ani nechcite vedieť, ako pokračovali moje myšlienky ďalej...až kým som sa nepreklikla k celému názvu témy...s kávičkou,to už hej!...ale nie som účtovníčka...škoda...
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Ja sa vraciam ešte k debate o zázvorovom čaji. Pred vianocami som kúpila v predajni s orieškami a zdravou výživou čaj - citrón a zázvor - v nálevových sáčkoch za 2,99 €. Je tam uvedený 30 %-ný podiel zázvoru, ostružinový list, lipový kvet, drvené jablká, citrusová tráva, pražený koreň čakanky, prírodná limetková aróma.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...v takej kombinácii už nevieš, čo máš hľadať-či zázvor, lipu,limetku alebo jabloko...
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

nie je igelitka ako igelitka..teda mňa sa to netýka ale myslím, že je to tak...
alebo takto:
síce to nie je igelitka ale dajú sa aj v tom doniesť "papiere"
6 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Melnick Pozri príspevok
Sem sa môžete prísť vyplakať, ak Vás klient nahnevá, alebo sa Vám stane iná nepríjemnosť v tomto pre nás účtovníkov, ťažkom období . Podávať sa tu bude veľmi kvalitná káva, ale urobiť si ju musíte sami.
Inkasovať budem 31.3.2011
Idem sa tu teraz trošku vyplakať, keďže táto téma bola založená za týmto účelom.
Chcem opísať môj dnešný poznatok a to, že tí moji klienti ma neskutočne psychicky vyčerpávajú. Od rána mi nosili doklady, asi tak od 9.00 do 15.00 a každý u mňa sedel minimálne hodinu. Dozvedela som sa všetky ich možné aj nemožné problémy, nielen pracovné ale aj súkromné...
Viem, že si za to môžem sama a nedržím si ich od tela. Budem to musieť zmeniť, lebo o 15.00 som sa cítila totálne vyšťavená a to som vlastne za celý deň nič neurobila. Hrôza, des!
Ako sa mám zmeniť a byť menej empatická? Kto mi poradí ako na to, zachráni mi život.
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

cloe Pozri príspevok
Idem sa tu teraz trošku vyplakať, keďže táto téma bola založená za týmto účelom.
Chcem opísať môj dnešný poznatok a to, že tí moji klienti ma neskutočne psychicky vyčerpávajú. Od rána mi nosili doklady, asi tak od 9.00 do 15.00 a každý u mňa sedel minimálne hodinu. Dozvedela som sa všetky ich možné aj nemožné problémy, nielen pracovné ale aj súkromné...
Viem, že si za to môžem sama a nedržím si ich od tela. Budem to musieť zmeniť, lebo o 15.00 som sa cítila totálne vyšťavená a to som vlastne za celý deň nič neurobila. Hrôza, des!
Ako sa mám zmeniť a byť menej empatická? Kto mi poradí ako na to, zachráni mi život.
Cloe, mám ten istý problém. Z toho dôvodu som minulý rok prestala robiť účtovníctvo jednému klientovi, ktorého sa nedalo ani počúvať a zobral mi toľko energie, že po jeho návšteve som radšej začala žehliť a mala som celý deň v čudu.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
cloe Pozri príspevok
Idem sa tu teraz trošku vyplakať, keďže táto téma bola založená za týmto účelom.
Chcem opísať môj dnešný poznatok a to, že tí moji klienti ma neskutočne psychicky vyčerpávajú. Od rána mi nosili doklady, asi tak od 9.00 do 15.00 a každý u mňa sedel minimálne hodinu. Dozvedela som sa všetky ich možné aj nemožné problémy, nielen pracovné ale aj súkromné...
Viem, že si za to môžem sama a nedržím si ich od tela. Budem to musieť zmeniť, lebo o 15.00 som sa cítila totálne vyšťavená a to som vlastne za celý deň nič neurobila. Hrôza, des!
Ako sa mám zmeniť a byť menej empatická? Kto mi poradí ako na to, zachráni mi život.
Aj ja mám takého klienta - našťastie len jedného. Keď si naplánuje cestu do NR (ku mne), deň je v keli. Už viem všetko o ich rodine, ba aj susedoch. Našťastie bývajú v takej ulici, kde je obývaná len jedna strana.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Melnick Pozri príspevok
Ak za mnou priletíš, potom ochutnáš origoš "turka".
Ze by som sa predsa len odtrhla ad tych danovych a pisania bakalarky? Hadam si najdem cas...
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
cloe Pozri príspevok
Idem sa tu teraz trošku vyplakať, keďže táto téma bola založená za týmto účelom.
Chcem opísať môj dnešný poznatok a to, že tí moji klienti ma neskutočne psychicky vyčerpávajú. Od rána mi nosili doklady, asi tak od 9.00 do 15.00 a každý u mňa sedel minimálne hodinu. Dozvedela som sa všetky ich možné aj nemožné problémy, nielen pracovné ale aj súkromné...
Viem, že si za to môžem sama a nedržím si ich od tela. Budem to musieť zmeniť, lebo o 15.00 som sa cítila totálne vyšťavená a to som vlastne za celý deň nič neurobila. Hrôza, des!
Ako sa mám zmeniť a byť menej empatická? Kto mi poradí ako na to, zachráni mi život.
Presne viem o čom hovoríš a mňa čaká taký deň ako tu opisuješ zajtra - v nedeľu síce nezvyknem úradovať, ale v pondelok idem do nemocnice, tak som si spravila na zajtra úradný deň a už sa vopred "teším" čo všetko sa dozviem od mojich klientov.....
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

včera večer som roztriedila igelitku a zistila som že určite musí existovať mimimálne jedna taká igelitka - ešte, že je more času
príjemný večer a aj zvyšok určite nepracovného víkendu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať