Zavrieť

Porady

meno pre dieta

ahojte,

hladam typ na pekne meno asi skor pre dievcatko ale pripadne aj pre chlapceka, kedze pohlavie nie je na 100% iste,
nejake, ktore by sa hodilo k menu prvej dcerky Timea a k priezvisku, v ktorom mame r aj č :-)
premyslam nad menom Lea zatial..
mate nejake napady?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

andamante Pozri príspevok
ahojte,

hladam typ na pekne meno asi skor pre dievcatko ale pripadne aj pre chlapceka, kedze pohlavie nie je na 100% iste,
nejake, ktore by sa hodilo k menu prvej dcerky Timea a k priezvisku, v ktorom mame r aj č :-)
premyslam nad menom Lea zatial..
mate nejake napady?
Skôr, ako si zadala otázku, si sa mala pozrieť, či takáto téma tu už nie je, a ona tu už je:
http://www.porada.sk/t82224-ake-meno-dietatu.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
andamante andamante

andamante je offline (nepripojený) andamante

ano, uz som ju videla, ale ide v nej najma o chlapcenske mena a ja som chcela poradit nieco skor dievcenske (kedze to ASI bude dievcatko) konkretne k menu timea a r a č v priezvisku ..
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://www.clinic24.eu/krstne-mena/k...stne-mena.aspx
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
neviem či sa hodia tieto mená, ale mne sa páčia: Vanda, Rebeka, Ema, Nela, Miriama
Ahoj!
0 0
andamante andamante

andamante je offline (nepripojený) andamante

fuuuha, tam ich je :-) idem popozerat, dakujem :-)
0 0
andamante andamante

andamante je offline (nepripojený) andamante

Zvalik Pozri príspevok
neviem či sa hodia tieto mená, ale mne sa páčia: Vanda, Rebeka, Ema, Nela, Miriama
Ahoj!
dakujem za napady :-)
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Pozri aj tu:
http://calendar.zoznam.sk/nameday-sksxhor.php#May
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

andamante Pozri príspevok
ano, uz som ju videla, ale ide v nej najma o chlapcenske mena a ja som chcela poradit nieco skor dievcenske (kedze to ASI bude dievcatko) konkretne k menu timea a r a č v priezvisku ..
Pri jeho výbere treba zohľadniť aj prezvisko, aby to spolu neznelo čudne, a dieťa sa neskôr zaň nehanbilo, napr. Lara Mrkvičková.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Liliana, Barbara
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ak mate dlhe priezvisko, volila by som kratke krstne meno. Sesternica ma 14miestne priezvisko, no a co cert nechcel, vola sa Alexandra.... Musi to byt otrava podpisovat sa a vypisovat niekde meno...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

No a este, teraz je neuveritelna moda davat iba zahranicne mena, ktore ked niekde diktujete, tak ich musite hlaskovat. Mne osobne sa pacia aj klasicke slovenske mena, ako Janka, Katka, Zuzka....

Radsej sa volam Zuzka ako Tokio ci Salma... omg.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Čo tak Lucia, Linda alebo Dominika?
2 0
andamante andamante

andamante je offline (nepripojený) andamante

no ved to, ze zohladnujem, zohladnujem az tak, ze sa mi hodi asi len to jedno meno Lea ..
priezvisko nie je dlhe - 7miestne
a zahranicne tiez velmi nechcem, ale zas ani take klasicke ako Zuzka a pod., hoci nic proti nim nemam a celkom sa mi pacia, len mam pocit, ze dieta by sa uz za ne mohlo hanbit, kedze su momentalne ine mena v kurze .. hladam nieco z nasho kalendara rozsireneho, ale zatial nenachadzam ..
normalka zlozite vybrat dobre meno pre babo :-)
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

andamante Pozri príspevok
no ved to, ze zohladnujem, zohladnujem az tak, ze sa mi hodi asi len to jedno meno Lea ..
priezvisko nie je dlhe - 7miestne
a zahranicne tiez velmi nechcem, ale zas ani take klasicke ako Zuzka a pod., hoci nic proti nim nemam a celkom sa mi pacia, len mam pocit, ze dieta by sa uz za ne mohlo hanbit, kedze su momentalne ine mena v kurze .. hladam nieco z nasho kalendara rozsireneho, ale zatial nenachadzam ..
normalka zlozite vybrat dobre meno pre babo :-)

Neboj, klasika tu bude oproti móde vždy viacnásobne v kurze. Keby si vedela, ako som ja v detstve veľmi túžila byť "iba" Evkou, Zuzkou, Jankou, Máriou .... Vyberaj srdcom, zopár mien a potom z klobúčika jedno vylosuj .
3 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Mne sa k menu Timea hodi velmi meno Andrea pripadne Lea
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Jakub aj ja mám r aj č + anjelika Jakubka.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

andamante Pozri príspevok
no ved to, ze zohladnujem, zohladnujem az tak, ze sa mi hodi asi len to jedno meno Lea ..
priezvisko nie je dlhe - 7miestne
a zahranicne tiez velmi nechcem, ale zas ani take klasicke ako Zuzka a pod., hoci nic proti nim nemam a celkom sa mi pacia, len mam pocit, ze dieta by sa uz za ne mohlo hanbit, kedze su momentalne ine mena v kurze .. hladam nieco z nasho kalendara rozsireneho, ale zatial nenachadzam ..
normalka zlozite vybrat dobre meno pre babo :-)
Nemyslím si že by tvoja dcérka mala mať nejaké problémy, ak by si jej dala klasické slovenské meno, ktovie či práve tie nebudú v kurze, keď vyrastie. Každé meno je pekné ak sa pekne povie.
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
andamante Pozri príspevok
no ved to, ze zohladnujem, zohladnujem az tak, ze sa mi hodi asi len to jedno meno Lea ..
priezvisko nie je dlhe - 7miestne
a zahranicne tiez velmi nechcem, ale zas ani take klasicke ako Zuzka a pod., hoci nic proti nim nemam a celkom sa mi pacia, len mam pocit, ze dieta by sa uz za ne mohlo hanbit, kedze su momentalne ine mena v kurze .. hladam nieco z nasho kalendara rozsireneho, ale zatial nenachadzam ..
normalka zlozite vybrat dobre meno pre babo :-)
Esmeralda , Klotilda , Tekla ,....

Winnetou , Sandokan , ...



Inak ...hm ...moje dievky sú :
Monika , Veronika ...
...tretia by bola Dominika ...
...a ak by nebodaj štvrtá sa pritrafila , tak by sa Harmonika volala ...

P.S.:
Tvoje problémy a moje peniaze ...Onasisove ...

Nie je hádam podstatné ,aby zdravé bolo ...????
Naposledy upravil buchač : 09.01.11 at 20:14
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

buchač Pozri príspevok
Monika , Veronika ...
...tretia by bola Dominika ...

Tieto a im "podobné" mená majú svoje celoživotné čaro.....od dieťaťa po babičku. Nie je potrebné ich zdrobnelinkovať (ani inak s prepáčením pŕzniť, keď už sme ich vybrali ako najkrajšie) , nikdy neznejú pri oslovení iba detsky alebo iba dospelácky ,ak nimi oslovíme žieňa v ktoromkoľvek veku. A áno -predovšetkým to zdravie.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Lea je pekné meno- cieľavedomá, v živote väčšinou šťastná a bezproblémová. Ako dieťa slniečko, obľúbená medzi priateľmi. Vládne Jupiter a Neptún. Odporúčam vo všetkých znameniach.
Naposledy upravil alla66 : 09.01.11 at 21:33
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať