Zavrieť

Porady

ahojte vie mi niekto poradit co robit ak je net strasne pomali ale pred tym nebol?

predtym mi tahal pekne fimy napriklad divx som stiahla do 10 minut.neviem ci som nieco neprestavila....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    A všimaš si aj to akou rýchlosťou ten film sťahuješ?Môžeš mať internet rýchly ako blesk ,ak stránka z ktorej sťahuješ obmedzí rýchlosť sťahovania.Ak sťahuješ
    free ,tak tam sú niekedy rýchlosti úbohe ,kým si nezaplatíš za plnú rýchlosť.Otestuj si rýchlosť svojho internetu na nejakej stránke či máš rýchlosť takú za akú si platíš.
    napr.http://speed.antik.sk/

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Mozno si prekrocila hranicu FUP u svojho providera. V takom pripade treba kontaktovat providera a poziadat o obnovenie rychlosti alebo si pockat na nove fakturacne obdobie (dalsi mesiac).

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Neviem od koho mas net, ale zvycajne sa zmienka o FUP pise v zmluvach malymi pismenkami. Nie kazdy provider ma doslova neobmedzeny internet.

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Ja mam tiez Orange (fibernet). Skus vypnut konverter - to je ta biela skrinka prostrednictvom tlacidla power a potom aj zo zasuvky. Pockaj 30 sekund - minutu a opat zapni. Chvilku pockaj kym sa nacita a vyskusaj internet. Mozes popripade aj restartovat PC.

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    livika85 Pozri príspevok
    hm len ja nemam ziadnu bielu skrinku mam bezdrotovy modem vola sa huawei a vzdy som tahala z tej istej stranky a som registrovana za filmy si platim,skusila som ten modem vypnut a znava ho zapnut nic to nepomohlo.........a inak ani videa z youtube mi neprehrava dlho na nich premysla,ma ide slak trafit z toho.dnes je to uz o nieco lepsie ako vcera ale stale slabota.diks
    1. Znížená kvalita siete:
    Huawei E220 je najmenší USB modem na svete, ktorý podporuje sieť HSDPA. Pripojíte ho ku každému počítaču alebo notebooku s USB 2.0. Modem podporuje GPRS, EDGE (trieda 10) a 3G/HSDPA 3.6 Mbps. V prípade nedostupnosti siete 3G/HSDPA sa bez prerušenia prepne na niektorú z technológii s nižšími prenosovými rýchlosťami.

    2. Prekročenie FUP pre užívateľov, ktorí si aktivovali niektorú z dátových služieb po 17.3.2006:
    Používanie internetových paušálov Mobilného Orange Internetu je spojené s dodržiavaním zásad správneho využívania služieb. Cieľom je chrániť užívateľov pred obmedzeniami vzniknutými nadmerným zaťažovaním sieťových prostriedkov inými užívateľmi.
    Spoločnosť Orange Slovensko má tiež právo zamedziť prístup k niektorým serverom alebo IP adresám siete Internet (napr. P2P) a obmedziť vybrané prenosové protokoly za účelom ochrany prevádzkyschopnosti siete.
    Každý účastník dátových služieb bude mať stanovený limit pre objem prenesených dát (ďalej len limit). Pri jeho opakovanom prekročení bude účastníkovi znížená rýchlosť pripojenia.
    Pri prvom prekročení limitu je účastník upozornený, že v prípade opätovného prekročenia limitu v niektorom z 3 nasledujúcich zúčtovacích období mu bude znížená rýchlosť pripojenia. Ak bude limit prekročený opakovane, bude účastníkovi znížená rýchlosť pripojenia do konca aktuálneho zúčtovacieho obdobia. Pôvodnú prístupovú rýchlosť je možné obnoviť Jednorazovým zvýšením limitu v celých násobkoch 1000 MB. V prípade záujmu si účastník môže aktivovať Pravidelné mesačné zvyšovanie limitu, pri ktorom je základný limit každý mesiac automaticky zvyšovaný o určené celé násobky 1000 MB.

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    livika85 Pozri príspevok
    hm len ja nemam ziadnu bielu skrinku mam bezdrotovy modem vola sa huawei a vzdy som tahala z tej istej stranky a som registrovana za filmy si platim,skusila som ten modem vypnut a znava ho zapnut nic to nepomohlo.........a inak ani videa z youtube mi neprehrava dlho na nich premysla,ma ide slak trafit z toho.dnes je to uz o nieco lepsie ako vcera ale stale slabota.diks
    Ak sa nemylim router huavei sa dodava k internetu na doma a tam je FUP takze ak prekrocis iste mnozstvo prenesenych dat pojde ti to velmi pomaly - pri stahovani filmov nabiehaju prenesene data velmi rychlo - pozri si aku mas zmluvu tam to mas urcite napisane - rychlost sa ti znovu zvysi z novym fakturacnym obdobim

    livika85 je offline (nepripojený) livika85

    livika85
    hm len ja nemam ziadnu bielu skrinku mam bezdrotovy modem vola sa huawei a vzdy som tahala z tej istej stranky a som registrovana za filmy si platim,skusila som ten modem vypnut a znava ho zapnut nic to nepomohlo.........a inak ani videa z youtube mi neprehrava dlho na nich premysla,ma ide slak trafit z toho.dnes je to uz o nieco lepsie ako vcera ale stale slabota.diks

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    livika85 Pozri príspevok
    aha a to plati aj vtedy ked mam neobmedzeny net
    platí to aj vtedy. vždy je prílohou zmluvy o pripojení aj niečo také: zásady správneho využívania služby (fair use policy) ich porušenie a následky s ním spojené.

    michaaal je offline (nepripojený) michaaal

    michaaal
    livika85 Pozri príspevok
    hm len ja nemam ziadnu bielu skrinku mam bezdrotovy modem vola sa huawei a vzdy som tahala z tej istej stranky a som registrovana za filmy si platim,skusila som ten modem vypnut a znava ho zapnut nic to nepomohlo.........a inak ani videa z youtube mi neprehrava dlho na nich premysla,ma ide slak trafit z toho.dnes je to uz o nieco lepsie ako vcera ale stale slabota.diks
    "...divx som stiahla do 10 minut..."
    ty mas USB modem a stahujes DivXy???

    livika85 je offline (nepripojený) livika85

    livika85
    ahoj nie ja nemam usb mam bezdrotovy net...ale uz som na to prisla preco je to tak mam sice neobmedzeny net ale mam obmedzeny pocet dat co som doteraz netusila.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Neviem preco to nazyvaju neobmedzny internet. FUP je obmedzenie akoze sorry. Mesacne robim 300-400GB a tomu hovorim neobmedzeny internet.

    michaaal je offline (nepripojený) michaaal

    michaaal
    livika85 Pozri príspevok
    ahoj nie ja nemam usb mam bezdrotovy net...ale uz som na to prisla preco je to tak mam sice neobmedzeny net ale mam obmedzeny pocet dat co som doteraz netusila.
    jaj, tak potom beriem spet. Niekde som tu cital ze mas Huawei E220 a to je pokial sa nemylim USB modem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.