Zavrieť

Porady

Paríž - poznávací zájazd

pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Žene chcem urobiť radosť a zaplatiť jej poznávací zájazd do Paríža?Kto odporučí nejakú CK na poznávací zájazd do Paríža , odlet z Košíc , len vlastnú skúsenosť , googlovať viem aj ja
Usporiadat
doktor01 doktor01

doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

pivko Pozri príspevok
Žene chcem urobiť radosť a zaplatiť jej poznávací zájazd do Paríža?Kto odporučí nejakú CK na poznávací zájazd do Paríža , odlet z Košíc , len vlastnú skúsenosť , googlovať viem aj ja
Ja som bol s Nitrianskou cestovkou (Turancar). Bolo to na 4 dni a bolo to perfektne zorganizované. Som náročný klient, ale tejto dovolenke sa nič nedá vytknúť.
PS: Vrele doporučujem, len neviem, či lietajú aj z Košíc (ja som letel z BA).
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Soňurka Soňurka

Soňurka je offline (nepripojený) Soňurka

začiatočník v účtovníctve, amatér, nadšenec PORADY ...viac
doktor01 Pozri príspevok
Ja som bol s Nitrianskou cestovkou (Turancar). Bolo to na 4 dni a bolo to perfektne zorganizované. Som náročný klient, ale tejto dovolenke sa nič nedá vytknúť.
PS: Vrele doporučujem, len neviem, či lietajú aj z Košíc (ja som letel z BA).
Tak potvrdzujem Tvoju skúsenosť. Dostali sme takýto zájazd od detí k výročiu svadby. S Turancarom, sprievodkyňa Ing. Libuša Trtílková bola vynikajúca!, vynikajúci vodiči.... maximálna spokojnosť... Autobus zvážal postupne ľudí až z východu .... Poprad... Ale Košice - neviem... bolo by sa treba zaujímať v cestovke.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Iba letecky a Turancar má zájazdy len odlet BA ,alebo VIE
Naposledy upravil pivko : 17.01.11 at 06:29
0 0
perfecto perfecto

perfecto je offline (nepripojený) perfecto

Paríž odporúčam navštíviť individuálne alebo cez nejakú leteckú spoločnosť, ktorá okrem leteniek ponúka aj výhodné ubytovanie. Nie je nič lepšie ako spoznávať Paríž individuálne, stačí len dobrý sprievodca.
Nakoniec, nechajte sa inšpirovať týmto sprievodcom:
http://www.walkers.sk/pariz.php
4 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

doktor01 Pozri príspevok
Ja som bol s Nitrianskou cestovkou (Turancar). Bolo to na 4 dni a bolo to perfektne zorganizované. Som náročný klient, ale tejto dovolenke sa nič nedá vytknúť.
PS: Vrele doporučujem, len neviem, či lietajú aj z Košíc (ja som letel z BA).
"dottore, môj sen je raz navštíviť Paríž, popozeám tú cestovku čo ponúkajú.
4 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Ak sa manželka dorozumie, prípadne má s kým ísť, tiež odporúčam individuálne, letecky. Poznám šikovný nie drahý hotel blízo Námestia Republiky, majiteľ je Slovák, aj personál hovorí slovensky (okrem jedného). Doprava po meste sa mi zdá jednoduchá, s mapou nájde všetko.

http://www.booking.com/hotel/fr/mode...759162988;ws=#
Naposledy upravil Mária27 : 24.01.11 at 19:08
7 1
Mariana42 Mariana42

Mariana42 je offline (nepripojený) Mariana42

Ja som skoro najväčší zážitok mala z parkov: Luxemburská záhrada, Tuilerijské záhrady a z Versajských záhrad, kvôli tomutu keby som sa ešte raz dostala do Paríža - tak jedine v mesiacoch máj- september! . Bola som cestovkou, koncom augusta /hodnotenie cestovky asi tak na 80% / takže aj ja odporúčam individuálne navštíviť.
0 0
vemak vemak

vemak je offline (nepripojený) vemak

Satur, Turankar- bez problémov, zorganizuje zájazd hoc kdo, aj ti sám, ale pri takejto krátkej poznávačke to leží a beží na delegátovi.
Prešiel som ich fakt dosť.
0 0
Linda11 Linda11

Linda11 je offline (nepripojený) Linda11

Dobrý deň,

bola by som veľmi rada ak by ste mi mohli prosím poradiť s akou CK by ste odporúčali cestovať do Paríža, napr. aj vlastné skúsenosti a či letecky alebo sa to dá v pohode zvládnuť aj autobusom. S priateľom to plánujem uskutočniť v auguste, no neviem či je to vhodný termín, ale predpokladám, že tam nebude príliš teplo. Ja preferujem skôr letecky, ale je do dosť drahé, priateľ autobusom, teda nevieme sa rozhodnúť. Vopred ďakujem za rady.

Zuzana :-)
0 0
Anežob Anežob

Anežob je offline (nepripojený) Anežob

Ja s manželom sme v pohode absolvovali poznávačku do Paríža autobusom s cestovku COIMEX. Boli sme veľmi spokojný so službami cestovky. Majú to dobre zorganizované. Nocou sme sa presúvali do Francuzska, prestávky boli približne po 3 až 4 hodinách. Šoféri slušní, ochotní poslúžiť aj ako bufetári, cez prestávky nám robili teplé nápoje a predávali aj studené nápoje. Sprievodca nad očakávanie. V Paríži nás zaviedol všade tak kde to bolo cestovkou sľúbené a podal nám taký bohatý výklad, že sme neboli schopný si to všetko zapamätať. Ubytovanie neďaleko Paríža v slušnom hotely s raňajkami a cesta domov na Slovensko zasa v noci. Trochu únavné na chodenie, ale o tom sú poznávacie zajazdy.
0 0
Linda11 Linda11

Linda11 je offline (nepripojený) Linda11

A koľko hodín trvala teda cesta autobusom?
0 0
Anežob Anežob

Anežob je offline (nepripojený) Anežob

Z Banskej Bystrice sme odchádzali o 16,oo hod. a priamo v Paríži sme boli na druhé ráno medzi 9,oo až 10,oo hod. a prvá prehliadka začala hneď na Place de la Concorde.
0 0
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

Dá sa "prežiť" cesta autobusom do Paríža ?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Janinkaaa Pozri príspevok
Dá sa "prežiť" cesta autobusom do Paríža ?
keď som to aj ja zvládla - tak si myslím že hocikto (aj keď to ktoviečo nie je)
Však aj do Bulharska a Grécka sa chodí autobusom
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

Dostali sme k výročiu zájazd do Paríža na 4 dni letecky. Tak hľadám informácie. Ideme bez cestovky, ubytovanie máme zabookované. Ideme 12-16.apríla. Bol tam niekto v tomto čase? Čo záhrady, sú pekné aj v tomto období?
0 0
mlisa mlisa

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

deli. Pozri príspevok
Dostali sme k výročiu zájazd do Paríža na 4 dni letecky. Tak hľadám informácie. Ideme bez cestovky, ubytovanie máme zabookované. Ideme 12-16.apríla. Bol tam niekto v tomto čase? Čo záhrady, sú pekné aj v tomto období?
Tento rok je tá jar nejako posunutá takže ťažko povedať. Ale čo sa týka návštevy iných pamiatok (klasika Eiffelovka a pod.) odporúčam trochu prebrázdiť internet a stránky týchto pamiatok a skúsiť si kúpiť lístky cez net. Asi rok dozadu keď sme sa chystali do Paríža tiež bez cestovky som nad tým rozmýšľala asi mesiac, nakoniec som si povedala že to nechám tak (nebola som si istá na koľko múzeí ukecám svoju polovičku ) a zaplatili sme za to dlhýýýým čakaním v radoch (a pred vstupmi s e-listkami bolo len pár ľudí)
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

mlisa Pozri príspevok
Tento rok je tá jar nejako posunutá takže ťažko povedať. Ale čo sa týka návštevy iných pamiatok (klasika Eiffelovka a pod.) odporúčam trochu prebrázdiť internet a stránky týchto pamiatok a skúsiť si kúpiť lístky cez net. Asi rok dozadu keď sme sa chystali do Paríža tiež bez cestovky som nad tým rozmýšľala asi mesiac, nakoniec som si povedala že to nechám tak (nebola som si istá na koľko múzeí ukecám svoju polovičku ) a zaplatili sme za to dlhýýýým čakaním v radoch (a pred vstupmi s e-listkami bolo len pár ľudí)
Ďakujem, mlisa. Ja si myslím, že teraz v apríli to so vstupenkami nebude také "husté". A už som sa dočítala, ze si máme kupit listok "Paris visite" za 21,60€, tak ho kúpime vraj hocikde. No ešte neviem, ako sa dostaneme z letiska Ch. de Gaula do centra, je to vraj 25km. No uvidíme. Ale tie záhrady, tie záhrady! Tak som ich túžila vidieť!
0 0
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

deli. Pozri príspevok
Dostali sme k výročiu zájazd do Paríža na 4 dni letecky. Tak hľadám informácie. Ideme bez cestovky, ubytovanie máme zabookované. Ideme 12-16.apríla. Bol tam niekto v tomto čase? Čo záhrady, sú pekné aj v tomto období?
Kde sa Vám podarilo vybaviť ubytovanie?
My ideme až v lete a snažíme sa si niečo nájsť - tak do 60,00 EUR na noc pre 2 osoby.
Ponúk na internete je až - až. Len, aby za tú cenu sme našli aj tak povediac slušné ubytko.
Naposledy upravil Janinkaaa : 02.04.13 at 11:15
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

Janinkaaa Pozri príspevok
Kde sa Vám podarilo vybaviť ubytovanie?
My ideme až v lete a snažíme sa si niečo nájsť - tak do 60,00 EUR na noc pre 2 osoby.
Ponúk na internete je až - až. Len, aby za tú cenu sme našli aj tak povediac slušné ubytko.
Manžel niečo jednoducho zabookoval cez net. Niečo v centre, vraj je to síce nie moc lacné, ale tie lacné sú ďaleko od centra a mali negatívne referencie. Vlastne ani neviem, koľko to stojí. Ale tu na porade niekto písal (buď v tejto téme alebo v inej, ale pamatám si, že téma sa týkala Paríž-a), že pozná hotel, kde hovoria slovensky a neviem, či aj majiteľ nie je Slovák: Daj si vyhľadať "Paríž" hore v okienku na tejto stránke a niekde to nájdeš.
0 0
mlisa mlisa

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

deli. Pozri príspevok
Ďakujem, mlisa. Ja si myslím, že teraz v apríli to so vstupenkami nebude také "husté". A už som sa dočítala, ze si máme kupit listok "Paris visite" za 21,60€, tak ho kúpime vraj hocikde. No ešte neviem, ako sa dostaneme z letiska Ch. de Gaula do centra, je to vraj 25km. No uvidíme. Ale tie záhrady, tie záhrady! Tak som ich túžila vidieť!
my sme boli v septembri. Z letiska do centra chodi vlak, celkom pohodlna cesta. Problem je len pri prilete v noci, posledny vlak odchadza tusim nieco pred polonocou, inak je to ok.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať