Zavrieť

Porady

Explorer 6 v slovenskej verzii

K win 2000 som potreboval vyššiu verziu explorera, aby som mal prístup k internet bankingu.

Z www.microsoft.sk som stiahol inštaláciu v anglicej verzii. Celé menu v outloku aj pri prezeraní stránok je teraz anglické, čo mi dosť nevyhovuje. Ako poslovenčiť prostredie v mojom počítači?

Pred dvomi rokmi som neviem z akého zdroja stiahol explorer 6 a bol som milo prekvapený, keď win98 v anglickej verzii sa mi poslovenčil.

Kto mi poradí?

Ďakujem

apo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    apo
    K win 2000 som potreboval vyššiu verziu explorera, aby som mal prístup k internet bankingu.

    Z www.microsoft.sk som stiahol inštaláciu v anglicej verzii. Celé menu v outloku aj pri prezeraní stránok je teraz anglické, čo mi dosť nevyhovuje. Ako poslovenčiť prostredie v mojom počítači?

    Pred dvomi rokmi som neviem z akého zdroja stiahol explorer 6 a bol som milo prekvapený, keď win98 v anglickej verzii sa mi poslovenčil.

    Kto mi poradí?

    Ďakujem

    apo
    Tu je link na Microsoft, kde sa dá stiahnuť česká verzia
    http://www.microsoft.com/downloads/d...DisplayLang=en

    V okienku Change Language zadaj Czech.

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    Ďakujem za pomoc, ale asi stále niečo nerobím správne. Ja som aj predtým sťahoval z tejto stránky a aj som zadal zmenu jazyka, ale pri prvom pokuse som dal naivne slovenčinu a tak som dostal verziju v angličtine a asi to už teraz nejde prebiť explorer 6 explorerom 6 tak aby zmenil aj jazykovú verziu.

    Ak si spomínam na úspešný pokus zpred dvoch rokov tak sa mi zdá, že v priebru inštalácie som dával výber jazykovej verzie, teraz ide inštalácia bez otázky na jazy.

    Ak sa mýlim tak mi prosím opäť poraď.

    apo

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    [quote=apo]Ďakujem za pomoc, ale asi stále niečo nerobím správne. Ja som aj predtým sťahoval z tejto stránky a aj som zadal zmenu jazyka, ale pri prvom pokuse som dal naivne slovenčinu a tak som dostal verziju v angličtine a asi to už teraz nejde prebiť explorer 6 explorerom 6 tak aby zmenil aj jazykovú verziu.

    Ak si spomínam na úspešný pokus zpred dvoch rokov tak sa mi zdá, že v priebru inštalácie som dával výber jazykovej verzie, teraz ide inštalácia bez otázky na jazy.

    Ak sa mýlim tak mi prosím opäť poraď.[quote=apo]

    Nie som si istý, či nemusíš najprv odinštalovať IE6 v anglickej verzii, ale tá stránka, čo som ti dal spoľahlivo stiahne českú verziu IE6, netreba sa nechať pomýliť, že všetky súčasti downloadu sú v angličtine, verzia IE6 je skutočne česká.

    Explorer 6 v slovenskej verzii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.