Zavrieť

Porady

Vymazanie histórie skypu len u jednej osoby

Prosím vás, vedel by mi niekto poradiť, či sa dá vymazat história skypu len u jednej osoby? Zmizla mi historia skypu len u jednej osoby, nerozumiem, ako sa to mohlo stať. Mala som tam info, ktoré nutne potrebujem alebo to môže byť chyba skypu? Mám verziu skypu 4.2.0.169. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skús toto:
    PTM klik na uvedený kontakt>vybrať Zobraziť staré správy > vybrať obdobie (včerajšie, posledných 7 dní, posledných 30 dní, 3 mesiace, 6 mesiacov, 1 rok, od začiatku).
    Pokiaľ si nemazala, tak by sa mali zobraziť.

    Lucy0403 je offline (nepripojený) Lucy0403

    Lucy0403
    misoft Pozri príspevok
    Skús toto:
    PTM klik na uvedený kontakt>vybrať Zobraziť staré správy > vybrať obdobie (včerajšie, posledných 7 dní, posledných 30 dní, 3 mesiace, 6 mesiacov, 1 rok, od začiatku).
    Pokiaľ si nemazala, tak by sa mali zobraziť.

    Skušala som ťuknúť na všetky tieto "obdobia" a nič sa nezobrazilo. Pritom som nič nevymazávala a čudné je, že u ostatných tieto obdobia boli. Ale ďakujem za pomoc

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Poradíte mi prosím? Priateľka mi pri písaní na skype poslala aj link, v ktorom bol vírus. Ten link je asi nastavený tak, že s kým si píše, tak každému ho automaticky odošle. Keďže to nechcem ďalej šíriť, potrebovala by som radu, ako ho odstrániť z PC. Stále je napísaný v jej príspevku a neviem to vymazať. Poraďte mi prosím, ako ho zmažem?
    misoft Vymazať Históriu v Nastaveniach Skype, použiť liečenie PC (ak sa tu už usadilo) - ale pokiaľ to posiela ona všetkým - ona to má u seba a ostatným posiela, aby sa infikovali po kliknutí na link. Malwarebytes, Antispyware = antibiotiká pre PC
    wagner Ďakujem, antivír som spustila hneď. Víry boli hneď odstránené. Mám eset, ten ma zatiaľ nesklamal.

    Jang111111 je offline (nepripojený) Jang111111

    Jang111111
    Odinštaluj komplet SKYPE a spusti antivírovú kontrolu, prípadne iný Antispyware program. A po ukončení nainštaluj SKYPE. Toto by mala urobiť aj Tvoja kamoška s ktorou si píšeš.
    wagner Antivír som hneď spustila. Skúsim vymazať podľa rady misoft. Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.