Zavrieť

Porady

Dlžníci na poistnom SP

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Na stránke SP je možné nahliadnuť do zoznamu dlžníkov, v ktorom sa nachádzajú právnické a fyzické osoby, ktoré dlhujú Sociálnej poisťovni od 3,32 eur

http://www.socpoist.sk/77/487s

Možno budete prekvapení, keď sa tam nájdete.
Usporiadat
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

aktaK Pozri príspevok
a este dodam, ze treba hladat nielen podla priezviska, ale aj podla mena, napr. katarína (predpokladam, ze to nebude priezvisko)
Presne tak. Pekná blbosť od SP, mali dať všetkých dlžníkov (FO) jednotne podľa priezviska. A nie aby človek hľadal aj podľa krstného mena, aj podľa priezviska.
0 0
Pidgey Pidgey

Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

Štastný človek :)
no, tak som sa aj ja nasiel v zozname ...., ze dlzim cca 226 €. zaciatkom decembra 2010 mi dosiel list zo SP, ze dlzim asi 5€ za rok 2003. No, vravim si ze nema zmysel hladat v 8 rokov starych papieroch, ze lacnejsie je to zaplatit, tak som to zaplatil, aby bol klud. Zaciatkom tohto roku mi prisiel dalsi list, ze dlzim asi 220 € za rok 2009 a 2010. To sa mi nezdalo, tak som volal do SP, ci je to naozaj v poriadku. Pani mi povedal ze za sa na to pozrie, a po asi dvoch dnoch ked sme spolu opat volali, mi povedala, ze v systeme nie je prepisane to, co mam na papieroch, ze inak je to v poriadku, ze si mam napisat list do SP, nieco ako odvolanie a ziadost o prepocet. Teraz mi dosiel list, aby som dolozil DP od roku 2005-2009. Uz som to bol odniest, snad uz to tam konecne bude OK (aj ked som si nasiel potvrdenie zo SP pri dokladoch ze asi dva z tych DP som tam bol aj osobne zaniest v minulosti). Pokial to najhorsie je to ze ma zverejnili na stranke, tak to sa este da. Az sa to cele moje uzavre, tak si na to uz na druhy den ani nespomeniem
Naposledy upravil Pidgey : 16.02.11 at 08:52
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

V januári som bola v SP a všetko v poriadku a ešte som mala preplatok 10 EUR. No na zozname som našla aj svoje meno, až má heglo. Pozerám lepšie, je to z druhého konca republiky,ufuf.....odľahlo mi.
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Včera mi volal šéf, že sme medzi dlžníkmi, je tam suma 42 €, tak som tam zavolala, pani pozrela a hneď vedela, že to nie je vypárovaná platba ešte z čias kedy sa výkazy zasielali aj na ÚP. Ospravedlnila sa, že zavolá na ústredie a hneď to dajú do poriadku, takže nemusí byť všetko pravda, čo uvádzajú v zozname
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Teta sociálka sa na záver bude ešte chváliť, ako podporila (dala zarobiť) niektorých...napr. poštové a telekomunikačné služby. S tým, koľko infarktov spôsobila, sa isto chváliť nebude.
3 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Llívia Pozri príspevok
Presne tak. Pekná blbosť od SP, mali dať všetkých dlžníkov (FO) jednotne podľa priezviska. A nie aby človek hľadal aj podľa krstného mena, aj podľa priezviska.
A zabudla si hľadať ešte podľa titulu...
0 0
IvetaH IvetaH

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

Mňa len štve, že čistíme saldá v SP my občania a niekto za to berie slušný plat.
Môžu ísť do pr.. s takou organizáciou.
0 0
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

Ok ja som to vedel som tam. Volal som na hotline aj ma upozornili, ze moj telefonat budu nahravat tak dufam ze nahravali. Bol som zamestnancom snad cely zivot okrem asi dvoch rokov. Na hotline videli, ze nic nedlzim ale mali to tam len od roku 2001. Asi pred styrmi rokmi som potreboval potvrdenie ze nic nedlzim tak som ho vyziadal a dostal som ho. Som zvedavy kde si budem hladat papiere z rokov 91 - 93. Ale ja ich najdem! Vsetko mam este v krabiciach v pivnici.
Ale som naivny ak si myslim, ze SP by mala mat vacsi poriadok v papieroch ako ja?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

IvetaH Pozri príspevok
Mňa len štve, že čistíme saldá v SP my občania a niekto za to berie slušný plat.
Môžu ísť do pr.. s takou organizáciou.
.. no ja si furt po mojej návšteve v SP myslím, že plat vôbec nedostávajú - platia ich tam vôbec
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Aljok Pozri príspevok
A zabudla si hľadať ešte podľa titulu...
To myslíš vážne, že ešte aj podľa titulu? No, moc som v tom nehľadala, len pár známych a napr. na také "I" som nikoho nehľadala. Takže FO treba hľadať podľa mena, priezviska, titulu
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
babi2 Pozri príspevok
Včera mi volal šéf, že sme medzi dlžníkmi, je tam suma 42 €, tak som tam zavolala, pani pozrela a hneď vedela, že to nie je vypárovaná platba ešte z čias kedy sa výkazy zasielali aj na ÚP. Ospravedlnila sa, že zavolá na ústredie a hneď to dajú do poriadku, takže nemusí byť všetko pravda, čo uvádzajú v zozname
Aj moji klienti volali a povedali im, že sú to platby z čias ÚP, ktoré nie sú vypárované a ani sa nedajú vypárovať, budú tam "svietiť" navždy.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Rozalka, to mal niekto v SP "vtipnú" náladu?
Akože, všetko zaplatené, len nevieme vypárovať, tak doživotne budete v našom zozname "hanby"?
Ako by sa ksichtili na SP, keby sme im začali hovoriť, že nevieme vyplniť výkazy, tak im ich nepošleme? Tiež by to prešli takto ľahko?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Stefan2005 Pozri príspevok
.. teraz som to skúšal, funguje ...

tuta, viem, že nie pre každého toto mohlo byť nápomocné, chápem, že pre teba to môže byť dokonca neužitočné; reagoval som na prosbu Llívie, ktorej sa to na základe popisu aj podarilo (predsvedčiť sa o tom môžeš v mojej profile na základe je reakcie) ....
Naposledy upravil Stefan2005 : 19.02.11 at 09:26
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Rozalka Pozri príspevok
Aj moji klienti volali a povedali im, že sú to platby z čias ÚP, ktoré nie sú vypárované a ani sa nedajú vypárovať, budú tam "svietiť" navždy.
Tak som sa pozrela a už tam nie sme, je tam tiež napísané, že SP zverejnila 16.2.2011 nový zoznam dlžníkov, je upravený o tých ktorý tam boli neoprávnene a ozvali sa
2 0
7monika5 7monika5

7monika5 je offline (nepripojený) 7monika5

babi2 Pozri príspevok
Tak som sa pozrela a už tam nie sme, je tam tiež napísané, že SP zverejnila 16.2.2011 nový zoznam dlžníkov, je upravený o tých ktorý tam boli neoprávnene a ozvali sa
Ja som im volala, pani mi povedala, že dlh NEMÁM, aj som im písala mail - aby ma vymazali!!! A v novom zozname STÁLE SOM !!!
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

babi2 Pozri príspevok
Tak som sa pozrela a už tam nie sme, je tam tiež napísané, že SP zverejnila 16.2.2011 nový zoznam dlžníkov, je upravený o tých ktorý tam boli neoprávnene a ozvali sa

Upravovanie na základe ozvania sa. Super, gratulujem teta sociálka, to nemá chybu !
Dúfam, že nezabudnú pricapiť tučnú odmenu tomu (tým), kto vymyslel tento spôsob "čistky".
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ak to bude niekto z rodiny, odmena bude tučná, to si píš.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
No moja firma je tam tiež, nakoľko januárové odvody som ešte nezaplatil. Ale oni uvádzajú inú sumu, akú mám zaplatiť.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zoltán Kovács Pozri príspevok
No moja firma je tam tiež, nakoľko januárové odvody som ešte nezaplatil. Ale oni uvádzajú inú sumu, akú mám zaplatiť.

Zoli, ešte povedz, že si čakal správnu? Idem monitorček utrieť.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

babi2 Pozri príspevok
Tak som sa pozrela a už tam nie sme, je tam tiež napísané, že SP zverejnila 16.2.2011 nový zoznam dlžníkov, je upravený o tých ktorý tam boli neoprávnene a ozvali sa
Len aby ten zoznam v rámci úprav znovu nedoplnili aj o iných neoprávnených (= tých, čo nemajú dlhy), lebo pri tom, ako funguje a pracuje SP je všetko možné
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať