Zavrieť

Porady

panicka porucha

Dlhe roky mám zdr.problém....vraj je to Panická porucha. no napriek liečbe mi nič nepomaha.Viem, že táto stránka je predovšetkým o účtovníctve, ale keď je tu toľko ľudí, chcela by som sa spýtať, či niekto ju má tiež a aké sú jeho skúsenosi a rady.
Za všetko vopred ĎAKUJEM!!!
Usporiadat
Jantana Jantana

Jantana je offline (nepripojený) Jantana

AVRIL,

13. augusta som objednaná tomu psychiatrovi - tak ho chcem poprosiť pre prípad núdze ešte o nejaké lieky - v prípade ataku. 18. augusta by som chcela ísť.
0 0
AVRIL AVRIL

AVRIL je offline (nepripojený) AVRIL

Jantana Pozri príspevok
AVRIL,

13. augusta som objednaná tomu psychiatrovi - tak ho chcem poprosiť pre prípad núdze ešte o nejaké lieky - v prípade ataku. 18. augusta by som chcela ísť.
O.K. potom daj vedieť ako si pochodila a strávila dovolenku.
Ahoj. AVRIL
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Jantana Pozri príspevok
Ahojte dievčatá,

tak po dvoch týždňoch nevoľnosti je mi trošku lepšie. Užívam Cipralex 10 jednu tabletku ráno. Je dôležité užívať to aj presne v nejakú hodinu? Neurologička mi radila aby som to vysadila keď mi bude lepšie a neužívala ale ja sa necítim byť úplne fit. Úzkostné pocity pretrvávajú u mňa už 15 rokov. Nikdy som sa s tým nikomu nezverila. Toto obdobie keď sa rozvádzam sa stav hrozne zhoršil - nedokázala som nastúpiť ani do autobusu a v obchode pri nákupoch - no hruza. Po nasadení Cipralexu -pociťujem návaly horúčav pri strese a tŕpnutie rúk - tieto stavy som doteraz nepoznala a žalúdok ako keby ani môj nebol. Máte aj vy takéto stavy. Dnes ráno som sa zobudila - ruku mám stŕpnutú už druhý deň a ráno som mala strašne navreté žily. Asi sa moc pozorujem. Neviete mi niekto poradiť kineziologičku v Hlohovci? Budem rada -keby mal niekto taký istý problém z môjho okolia a kontaktoval ma. Viem že neurologička nestačí a preto idem aj psychiatrovi. Ona nemá čas mi ani nič vysvetliť - najradšej by bola keby som žiadne lieky nebrala.
Chcela som ešte spýtať - po akej dobe ste prestali byť citlivé a začali mať problémy v sexe. Dosť ma to straší.
Želám Vám veľa síl do ďalšieho boja ...
Najbližšie máš asi manželov Korčekovcov v Trnave, majú aj vlastnú webstránku. Skús si to pozrieť a dohodnúť sa s nimi na termíne telefonicky.
Držím palce.
0 0
hrusticka hrusticka

hrusticka je offline (nepripojený) hrusticka

mladá pojašená baba ?
AIMA Pozri príspevok
Ahojte všetci,
vidím, že depresívne obdobie momentálne neprežívam len sama, včera som si zdárne dala opäť po dvoch týždňoch Seroxat (a je opäť po sexe), stavy boli neznesiteľné.
Ďakujem za číslo na kineziologičku, už som objednaná na piatok, som zvedavá, jedno sedenie 600,- Sk, neviem posúdiť, či je to veľa alebo málo.
Saša Pablo mi na môj dotazník odpovedal, že vnútorne nemá pocit, že by vedel pomôcť, vraj mám hľadať pomoc ďalej. No uvidíme...
Čo sa týka tých hormónov, je možné že seroxat spôsobuje nepravidelný menzes? máte s tým niekto skúsenosti? Ja som mala posledný asi v marci (už aj to mi možno udiera na mozog).
Ani si neviete predstaviť, aká som rada, že existuje táto téma, pomáha mi viac ako moja psychiatrička, tak sa všetci držme. Prajem veľa síl!!!
Ahoj ja mám vždy problém keď beriem nejaké AD že mi to neskutočne rozhodí menštruačný cyklus - hlavne prestanem mávať menzes alebo je strašne nepravidelný a gynekologička to riešila vždy horm. tabletkami, ale keď som zmenila gynekologičku vysadila mi ich a bolo to v celku v poho - tak uvidím ako teraz pochodím No ja by som chcela vedieť akú používaš antikoncepciu alebo či by mi niekto vedel poradiť čo používate. Mám doma Patentexoval ale neviem či ich môžem používať - najbliššie sa asi opýtam psychiatričky ak s tým nemáte skúsenosti Tak krásny deň a príjemný víkendík
0 0
bihi75 bihi75

bihi75 je offline (nepripojený) bihi75

Ahojte všetci, vlastne všetky,lebo vidím že tu je viac zastupkyn neznejsieho pohlavia. Ja sa trapim s podobnymi problemami od marca 2003.Vlastne aj predtym ma obcas pochytil slabsi atak ale vzdy som myslel ze je to len nejaka slabost. Ale 6.3.2003 to prislo v sekunde,bolo mi vecer zle,myslel som ze sa z toho vyspim,ale rano som bol cely zmäteny a to som mal poobede cestovat do PD k priatelke.V autobuse strach,ale zvladol som.No na druhy den som u nich dostal prvy skutocny atak.Samozrejme hned pohotovost,potom odvoz domov,PN,vsetky mozne vysetrenia a o 3 tyzdne psychiater.Diagnoza-PP a depresia. Dostal som Neurol a Zoloft.Prve dni mi bolo este horsie,ale presne po 4 tyzdnoch uzivania som sa zobudil a zistil som ze mi je fajn.Bral som asi 10 mesiacov,potom pohoda,potom marec 2004 a znova,tentokrat Cipralex vyse roka, potom pohoda,potom januar 2006 a Asentra na 14 mesiacov,potom pohoda a nakoniec jun 2007,znova Asentra a Neurol. Ked som si po 2 tyzdnoch myslel ze je dobre,tak od minuleho stvrtka,znova unava,tocenie hlavy,strach,uzkost(ataky nastastie nie) Tak sa teraz tulam po nete a nasiel som toto forum. Som zufaly z toho ze aj v takomto letnom pocasi,ked sa ma clovek tesit zo zivota,je mi na nic.
A to mam usporiadany rodinny zivot,dve zdrave deticky v praci celkom pohodu.
Vidim ze nas je vela s podobnym problemom,ale nikdy som sa s nikym nestretol osobne.A pritom mozno denne stretavame ludi s podobnymi problemami len to na nich nevidime. Mne sa zda ze vsetci okolo su "normalni" len ja mam taketo "haluze".
Co tak sa s niekym stretnut osobne? Som z MT, vidim ze napr. aj "Hrusticka".
Nuz rozpisal som sa,koncim, lebo treba aj robit
0 0
nikuska01 nikuska01

nikuska01 je offline (nepripojený) nikuska01

ahojte vsetci,

pokial sa da, rozhodne na dovolenku chodte, i ked asi naozaj s niekym blizkym. Poriadne si oddychnite a hlavne sa snazte na tu potvoru nemysliet . My odchadzame sice len na cca 5 dni k moru ale uz teraz sa tesim, i ked sa bojim, co ak ma to tam nahodou chyti, predsa len cudzie prostredie je ine ako doma... Ale nabalim si lieky a budem sa spoliehat nato, ze keby nieco, dam si xanax . V stredu pred odchodom idem este psychiatricke, tak mi mozno poradi, co keby nieco.
Tak sa drzte a uzivajte si tepla a slniecka pokial ho este mame, aby sme mali z coho cerpat v zime.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

bihi75 Pozri príspevok
.....
A to mam usporiadany rodinny zivot,dve zdrave deticky v praci celkom pohodu.
Vidim ze nas je vela s podobnym problemom,ale nikdy som sa s nikym nestretol osobne.A pritom mozno denne stretavame ludi s podobnymi problemami len to na nich nevidime. Mne sa zda ze vsetci okolo su "normalni" len ja mam taketo "haluze".
Co tak sa s niekym stretnut osobne? Som z MT, vidim ze napr. aj "Hrusticka".
Nuz rozpisal som sa,koncim, lebo treba aj robit
Bihi, neboj, my sme všetci normálni, len máme smolu, že mávame takéto "haluze" Píšeš, že máš vcelku život O.K. Skús porozmýšľať, čo bolo predtým a začni ranným detstvom. Bohužiaľ, tieto problémy si nesieme často aj v genetickej výbave po našich predkoch, ovplyvňujú nás aj zážitky raného detstva. A okrem toho, každý z nás má inú "hranicu znesiteľnosti problémov".
Ale Tvoja myšlienka stretka rovnako "haluzných" poraďákov sa mi páči. Bolo by to asi niečo na spôsob skupinovej terapie a to je výborný nápad.
Nezabudni - zdieľaná radosť je dvojnásobná radosť, zdieľaná bolesť je polovičná bolesť.
Všetkým "haluzníkom" držím palce
P.S. Ten výraz haluzník sa mi zapáčil, neberte to, prosím, ako urážku, veď sem patrím aj ja. Je to len snaha o odľahčenie našej situácie.
0 0
Psycholog Psycholog

Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac
Re: panicka porucha - plavčík, 19-12-05. 10:04 AM
......no bol som na SRT/ mala to byť kineziologia/ ale je to v podstate veľmi podobné. Trocha som sklamaný , lebo moc neverím na minulé životy. Nehovorým, že by som bol úplne proti tejto myšliemke, ale akosi sa mi to v mojej hlave nepáči, že by moje terajšie zdravotné pronblémi súvieli z "minulým" životom. Ale ako vravím, nie som totálne neprístupný týmto veciam. No ale k ´veci, vraj za mojej starosti môžu veci z minulých životov a nejaké psychické bloky, ktoré sú teraz už odblokované. Tak uvidím ako sa to bude vyvíjať......
Dotaz na plavčíka, velmi by mne zajímalo, zda se na kineziologií či S.R.T. podařilo odblokovat psychické bloky. Prosím dejte vědět.
Problémy „minulých životů se zabývám teprve od roku 1991, do té doby jsem jako vystudovaný psycholog na takovéto řeči absolutně nedal. Mé zdravotní problémy (rakovina) mne však přivedly ke studiu alternativních technik, včetně čínské medicíny v USA. Tam jsem absolvoval 6.měsíční kurz na Institutu aplikované psychologie v NY. Bylo nás tam celkem 13 z toho jen deset z Evropy. Z těch zbývajících tří se vyklubali studenti dianetiky –scientologické církve. Jeden pak v USA vše zpracoval do podobné technologie – S.R.T.
Kineziologie je podobná technologie, rozdíl je v kladení otázek. (Mimochodem mám cca 30% klientů, které mi poslali solidní kineziologové). My klademe při plném vědomí otázky okruhu problémů zjištěných při prvním diagnostickém sezení. Vyhodnocujeme a náš, tzv. analytický mozek nesmí dopustit návrat do problému, ale otázkami co vidíš, co cítíš a hlavně proč, vedeme klienta k hledání, pochopení a následně odstranění problému. Absolutně nehodnotím a neporovnávám různé technologie. Vše je založeno na etickém přístupu daného člověka i otevřeném – kladném přijetí klienta. Pokud klient věří, technologie je účinná.
Z mé praxe konstatuji, že cca 2/3 klientů se po pomyslné cestě zpět pohybují v období do svého narození – dětství, jen pár řeší problémy z prenatálního období. Jen cca jedna třetina se dostane do „minulých“ životů. Tyto „cesty do minulých životů“ jsem původně nebral, dokud jsem to neodzkoušel na sobě – musím být sám bez problémů, pokud chci pomáhat druhým.
K těm informacím z minulých životů jen podotýkám - je prokázáno, že každou sekundu přijímáme 52 vjemů, ty pak vyhodnocujeme, zbytečné mozek „odkládá“, krizové a drsné věci vyhodnotí a uloží jako stopu (engram) do mozku. Mnohdy se tímto problémem již dotyčný mozek nezabývá, ale je tam. Pokud je v reprodukčním věku a povede se mu (člověku – ne mozku) udělat dítě, přechází záznam problému v genetickém kódu na dalšího jedince. Naše nové dítě takto dostane všechny informace od otce i matky. Ti ale mají engramy už od svých rodičů, ti zase od svých rodičů a strom života – problémů stále roste. Pak u dítěte dojde k nečekané události – krizi, někdy jen setkání apod., dojde k asociaci a problém vyplouvá (zatím jen v mozkových úrovních) napovrch a způsobuje problémy i nemoci. S alergiky se pohybujeme nejčastěji v 19. století. Časově nejhlouběji jsem byl v gotice. Historii určujeme jen podle oděvů a architektury po sezení. To však není důležité, důležité je najít problém (z minulého života?) pochopit jej a najít si své řešení. U deseti klientů se stejnou diagnózou je deset různých řešení. Proto ani nepřispívám do tohoto tématu, jen monitoruji. Vždy to chce individální citlivý přístup a informace.
Referát z mezinárodních konferencí psychologů, psychiatrů a i psychotroniků je v příloze. Vždy je bouřlivá i několikahodinová diskuze, ale vždy jsem odešel se ctí. Petr
PS:
Moje krédo:
"Otázka léčitelnosti nebo
neléčitelnosti pacienta není
v tom, jestli se nemoc
jmenuje tak nebo jinak,
kam ji zařadila moderní
medicína, jakou diagnózou
ji označila.
Otázka léčitelnosti je ta, jaký
dosah člověk má, kolik toho
umí, je to otázka jeho
odbornosti. A druhá a
důležitější věc je, jak nám
pacient dovolí, abychom s
ním pracovali.
On se nám musí svým
způsobem otevřít. Pokud to
neudělá, je neléčitelný. Tam
je ta hranice!!!"
Naposledy upravil Psycholog : 05.08.07 at 12:46 Dôvod: Dolnění textu
0 0
bihi75 bihi75

bihi75 je offline (nepripojený) bihi75

Eulalia Pozri príspevok
Bihi, neboj, my sme všetci normálni, len máme smolu, že mávame takéto "haluze" Píšeš, že máš vcelku život O.K. Skús porozmýšľať, čo bolo predtým a začni ranným detstvom. Bohužiaľ, tieto problémy si nesieme často aj v genetickej výbave po našich predkoch, ovplyvňujú nás aj zážitky raného detstva. A okrem toho, každý z nás má inú "hranicu znesiteľnosti problémov".
Ale Tvoja myšlienka stretka rovnako "haluzných" poraďákov sa mi páči. Bolo by to asi niečo na spôsob skupinovej terapie a to je výborný nápad.
Nezabudni - zdieľaná radosť je dvojnásobná radosť, zdieľaná bolesť je polovičná bolesť.
Všetkým "haluzníkom" držím palce
P.S. Ten výraz haluzník sa mi zapáčil, neberte to, prosím, ako urážku, veď sem patrím aj ja. Je to len snaha o odľahčenie našej situácie.
Ved ja to odlahcujem tak,ze AD nevolam inak ako antihaluziva
V piatok poobede mi bolo dost zle,ale vikend som zasvatil cestovaniu po Slovensku,tak sa to dalo zvladnut.
Fakt si myslim ze to musi byt fajn pokecat si s clovekom, ktory ma rovnake problemy,lebo psychiater je sice odbornik,ale nikdy tie stavy nezazil na vlastnej kozi a pozna ich len sprostredkovane cez pacientov a mudre knihy.
0 0
hrusticka hrusticka

hrusticka je offline (nepripojený) hrusticka

mladá pojašená baba ?
Ahoj Bihi, takže konečne niekto aj z Martina.... ja som sem zablúdila len prednedávnom a ešte som sa nestihla rozkukať či tu je ešte niekto z MT. Inak fakt super nápad sa stretnúť alebo len tak zavolať prípadne mailovať - proste komunikovať - keď sme tak blízko... )) stále som mala dojem že s týmto problémom som sama a všetci naokolo sú v poho - proste to isté čo každý "panikár".... tak ak chceš ma kontaktuj na: katka@marbach.sk
Krásny týždeň.
0 0
letuska... letuska...

letuska... je offline (nepripojený) letuska...

ahojte,už som tu písala,že mám problémy so štítnou žľazou.beriem na to tabletky,no okrem toho beriem ešte aj xanax,keďže mi štítna robila šarapatu s psychikou.moj psychický stav sa podstatne zlepšil od začatia liečby štítnej.s psychiatričkou sme sa dohodli,že si dáve "letné prázdniny" od xanaxu.postupne sme znížili dávky až som ho prestala brať.všetko bolo ok.lenže súčasne s xanaxom som znížila i lieky na štítnu.veľmi sa mi pohoršilo,preto som opäť zvýšila dávky liekov na štítnu a k tomu som si opäť nasadila xanax(2xdenne 1/2tabl.).samozrejme to všetko s vedomím lekárky.teraz sa už cítim lepšie,preto by som rada xanax vysadila.
má niekto skúsenosti s takým znižovaním a zvyšovaním xanaxu?
0 0
Marcela91 Marcela91

Marcela91 je offline (nepripojený) Marcela91

Ahoj Letuska,
pol roka som brala Citalec a asi 2 mesiace Xanax, 1 tbl. rano denne.
Ked som si Xanax nedala, citila som strasnu uzkost a nebola by som schopna
ist ani do prace, motala sa mi hlava. Tak som ho vysadzovala postupne.
Obcas som mala obdobie , ze som si ho musela dat aj 4 dni po sebe, ale
potom bolo zase lepsie. Teraz si ho davam len v krajnom pripade polovicu,
pretoze ma straaasne uspava. Momentalne neberiem nic, ale nejak sa posledne 4 dni necitim dobre, panicke ataky nemam, ale zase pocitujem nejaku uzkost a strach a navyse sa mi chce stale spat a som priserne vycerpana. Uz mi to ide fakt na nervy.
0 0
bihi75 bihi75

bihi75 je offline (nepripojený) bihi75

Xanax, ci Neurol vsetko jeden cert. Je to benzodiazepin. Ja ked si ho nedam (Neurol) tiez to nie je bohvieco, ale ked ho mam v sebe niekedy by som sa najradsej zvalil a lezal a spal. Ale to je taka zvlastna unava, lebo ked sa daco chytim robit,myslim fyzicky, tak vladzem.
Mame to tazke my "haluznici".
0 0
letuska... letuska...

letuska... je offline (nepripojený) letuska...

dakujem za reakcie.mna xanax neuspava.citim sa fajn.ale citila som sa fajn aj bez neho.nasadila som si ho znovu kvoli tomu,ze som zacala pocitovat uzkost a nepohodu pri znizeni davok liekov na stitnu.kedze som si uz teraz zvysila davkovanie liekov na stitnu,je mi fajn.a preto uz chcem xanax pomaly vysadit.nechcem sa zbytocne dopovat tabletkami.a chcem nejake tie nepohody skusit vyriesit sama.bez liekov.ja tiez neberiem vysoke davky xanaxu.zacinala som na troch tabl. denne.teraz uz beriem len dve polky denne.drzte sa vsetci.
0 0
Marcela91 Marcela91

Marcela91 je offline (nepripojený) Marcela91

Ahojte moji mili.
Tak mesiac neuzivam nic, nejako som to zvladala,
ale ako pisem hore, posledne dni mi je nejak uzko,
myslela som si , ze je to len PMS, ale zrajme zas ta svina ide na mna.
Vcera som mala zase nejaky zachvat vecer, strasne tlaky v hlave
a strach , uplny pocit cudzej hlavy , ze asi zosaliem kazdu chvilku. Musela som dat hned polku Xanaxu, troska sa mi ulavilo a sla som radsej spat. Spala som dobre.
Rano zase strasna neuroza a tras v celom tele a keby som si nedala cely Xanax, tak by som nebola schopna ist dnes do prace. Zacinam sa citit zase ako pred tym,ked to vsetko zacalo. Nic ma netesi, mam len velky strach, co so mnou bude a ze skoncim niekde v ustave pre choromyslenych..... Pekna vizia do buducnosti , vsak? Pojdem tento tyzden skusit tu homeopatku,
to je asi moja posledna sanca, v ktoru este dufam....
0 0
wayan wayan

wayan je offline (nepripojený) wayan

ahojte mili poradaci a panici,
ja sa pokusam vysadzovat seroxat.je to uz druhy pokus toto leto.minule som sa musela vratit na beznu davku kvoli tomu,ze mi trpla tvar a jazyk,teraz to tiez nie je bohvieco:toci sa mi hlava a je mi na zvracanie,k tomu som podrazdena,lutostiva,pred hodinou som si tiez fajne poplakala,co ja nerobim skoro nikdy.no idem dalej....skusim prekonat tuto krizu,len keby som vedela,ci sa to prekonat da.stacilo by mi,ak by som mala istotu,ze vydrzim par dni,tyzdnov a prejde to,ze je to len abstak.xanax neberiem,myslim,ze to nie je riesenie.zajtra odchadzam na dovolenku na 12 dni,tak sa vybavim liekmi,mozno mi zmena prospeje.dam vam vediet.
Marcelka,skus homeopatiu aj kineziologiu,treba skusit vsetko.a drz sa,sme silne...ver mi,tiez ver,ze to raz prejde....urcite.
0 0
wayan wayan

wayan je offline (nepripojený) wayan

a ESTE:nie je tam niekto z Presova a okolia?ak ano,ozvite sa mi,velmi rada by som dala stretko...mozno aj skupinovu terapiu...vdaka
0 0
bihi75 bihi75

bihi75 je offline (nepripojený) bihi75

Marcela91 Pozri príspevok
Ahojte moji mili.
Tak mesiac neuzivam nic, nejako som to zvladala,
ale ako pisem hore, posledne dni mi je nejak uzko,
myslela som si , ze je to len PMS, ale zrajme zas ta svina ide na mna.
Vcera som mala zase nejaky zachvat vecer, strasne tlaky v hlave
a strach , uplny pocit cudzej hlavy , ze asi zosaliem kazdu chvilku. Musela som dat hned polku Xanaxu, troska sa mi ulavilo a sla som radsej spat. Spala som dobre.
Rano zase strasna neuroza a tras v celom tele a keby som si nedala cely Xanax, tak by som nebola schopna ist dnes do prace. Zacinam sa citit zase ako pred tym,ked to vsetko zacalo. Nic ma netesi, mam len velky strach, co so mnou bude a ze skoncim niekde v ustave pre choromyslenych..... Pekna vizia do buducnosti , vsak? Pojdem tento tyzden skusit tu homeopatku,
to je asi moja posledna sanca, v ktoru este dufam....
Marcelka drz sa, ja ten pocit "cudzej hlavy" poznam. Neboj sa kazda burka prehrmi. Ajked teraz som frajer ked mi je dobre,ale ked to pride tiez mam pocit ze to neprehrmi.
0 0
M (Em) M (Em)

M (Em) je offline (nepripojený) M (Em)

Ahojte, prave som si precitala, ze "vysadim" tabletku na jeden den.
ked som sa zverila mojej lekarke, ze som zabudla jeden den uzit tabletku, tak mi povedala, ze nesmiem na to nikdy zabudnut, lebo je to krok spta. hladina tzv "hormonov stastia" sa opat dostane do stavu bludu a moze mi to sposobit problemy. Vcera som sa snazila prave mojmu ujovi vysvetlit, co je to panicka porucha a vyslovene to bral posmesne. Tvrdil, ze je to stav mysle a mam sa ovladat. Jednoducho, kto to neprezije, neveri, ze je to hlavne choroba, tak ako vysoky krvy tlak. tiez sa niekedy desim, ze sa raz prestanem ovladat, ze lieky nezaberu, ze skoncim niekde v ustave. Je mi z toho zle a napriek tomu, ze lieky poctivo uzivam, myslienok sa neviem zbavit. Slova ako " ved sa premoz " mi lezu od rodiny na nervy. Naposledy ked som sadla do lietadla, kde moj zivotny priestor na nohy sa obmedzil na 5 cm, som sa rozplakala, ze ako zvladnem 2 hodiny v liedadle a k tomu s dietatom na rukach, ktore nechcelo ist k otcovi predychat zial nepomahalo a lieky v batozine! uzasny pocit. uz som sa videla, ako vrestim na letusku,nech sa liedalo vrati naspat na zem
0 0
tibor23 tibor23

tibor23 je offline (nepripojený) tibor23

To poznám,tie posmešky a rady od rodinných príslušníkov ako to mám zvládnuť.Všetci boli múdry,ale ani jeden z nich to neprežil,ani jede z nich nepoznal na vlastnej koži aké to je keď máš záchvat strachu.Ja som užívala tiež lieky a asi po ročnej liečbe mi ich začala lekárka vysadzovať.Všetko bolo v pohode,myslela som si ,že už som za vodou,no netrvalo to dlho,takáto liečba zaberala len na určitý čas.Po dlhom váhaní som zašla za psychologičkou a tá mi na moje veľké prekvapenie pomohla aj bez liekov.Chodievala som k nej na sedenia a na relaxačné cvičenia.Skús sa zveriť do rúk dobrého psychológa snáď to vyjde.Ja som už vyše roka nemala žiaden záchvat.Držím palce!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať